Hulajnoga elektryczna dla dorosłych - Techlife X9

  • 26.08.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Hulajnoga elektryczna dla dorosłych - Techlife X9
Szukasz hulajnogi elektrycznej, która sprawdzi się w ekstremalnych warunkach? Nudzi Cię miasto i chciałbyś się wybrać w długą podróż po nieznanym dotąd terenie? A może lubisz od czasu do czasu poczuć dreszczyk adrenaliny na plecach? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco to hulajnoga Techlife X9 na pewno Cię nie zawiedzie. Ten model to wyposażony aż w dwa silniki gigant wśród hulajnóg elektrycznych.

Techlife X9

Techlife X9 to hulajnoga, z którą przemierzysz wiele kilometrów z zawrotną prędkością. Urządzenie posiada doskonałe parametry, dzięki którym jazda jest niezwykle komfortowa, a zarazem ekstremalna. Wszelkie przeszkody napotkane na drodze nie są jej straszne, a bogate wyposażenie oraz przemyślane detale zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa użytkownikowi podczas jazdy.

Rozpędź się aż do 100 km/h

Techlife dzięki aż dwóm silnikom o łącznej mocy 3200W potrafi rozwinąć prędkość aż do 100 km/h. Przy takiej szybkości na pewno poczujesz dreszczyk adrenaliny. Jeśli jednak postanowisz zwolnić to wystarczy użyć przycisku SINGLE/DUAL, aby przełączyć pracę silnika tylko na jeden. Gdy natomiast podróżujesz akurat po mieście to za pomocą przycisku ECO/TURBO możesz wybrać lżejszy tryb jazdy. Techlife X9 został wyposażony także w tempomat, dzięki któremu ustawimy stałą prędkość z jaką będzie poruszać się hulajnoga.

Podróżuj 120 km bez przerwy

Techlife X9 to hulajnoga, którą nie tylko szybko pokonasz pewien dystans. Ten model pozwala na przebycie 120-kilometrowej trasy bez przerwy. Litowo-jonowy akumulator o pojemności 32 Ah do pełnego naładowania potrzebuje od 15 do 20 godzin, co w porównaniu z zasięgiem jest bardzo dobrym wynikiem.

Niebywały komfort podczas jazdy

Płynną jazdę podczas podróżowania nawet po dużych nierównościach zapewnia podwójna amortyzacja oraz 11-calowe opony z terenowym bieżnikiem. Hulajnoga poradzi sobie doskonale z wzniesieniami o kącie nachylenia do 35 stopni. Na kierownicy urządzenia został zamontowany funkcjonalny wyświetlacz, który informuje nas o aktualnej prędkości, poziomie naładowania baterii, wybranym trybie jazdy czy przebytym dystansie.

Przede wszystkim bezpiecznie

Bezpieczeństwo podczas jazdy to podstawa. Producent zadbał o wyposażenie hulajnogi w elementy, które zwiększają poziom bezpieczeństwa użytkownika. Hydrauliczne hamulce tarczowe skuteczne wytracają osiągniętą przez pojazd prędkość. O dobrą widoczność drogi, jak i samego użytkownika zadba przednie oraz tylne oświetlenie LED Z diodami SMD. Producent zadbał także o zabezpieczenie pojazdu i wyposażył go w system antykradzieżowy. Dzięki niemu hulajnoga nigdy nie wpadnie w niepowołane ręce, gdyż do jej uruchomienia potrzebny jest kluczyk. Stabilną jazdę zapewnia też szeroki podest, podwójna rama kierownicy i większa waga pojazdu, która wynosi 52 kg.

Podsumowanie - Techlife X9

Hulajnogi elektryczne to dziś jedne z najpopularniejszych środków transportu. Techlife X9 to pojazd, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Została przeznaczona do zadań specjalnych. Zawrotna, maksymalna prędkość na poziomie 100 km/h i 120-kilometrowy zasięg pozwalają na szybkie oraz długie podróże. Sama jazda jest niezwykle komfortowa i bezpieczna. Wszystko za sprawą przemyślanych detali, w które została wyposażona hulajnoga. 11-calowe koła oraz podwójny, mocny silnik sprawiają, że Techlife X9 nie ma sobie równych wśród hulajnóg elektrycznych.

 

Artykuł powstał we współpracy z Portalem Hulajnogi-ranking.pl

 

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: