Cracow Shooting Academy – oto jedna z najchętniej odwiedzanych strzelnic w Krakowie!

  • 17.08.2020, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Cracow Shooting Academy – oto jedna z najchętniej odwiedzanych strzelnic…
Na wizytę na strzelnicy decydujemy się coraz częściej. Czasem chcemy po prostu sprawdzić, jak to jest strzelać z prawdziwej broni palnej, czasem szukamy nowego pomysłu na spędzenie weekendu w gronie znajomych, czasem poszukujemy pomysłu na wieczór kawalerski czy imprezę integracyjną w naszej pracy. W każdym z tych przypadków idealnie sprawdzi się strzelnica, a jeśli poszukujecie jej w Krakowie – warto wybrać Cracow Shooting Academy.

Cracow Shooting Academy to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych krakowskich strzelnic, o ile oczywiście nie jest tą najpopularniejszą. Widać to na pierwszy rzut oka i wcale nie trzeba do tej obserwacji odwiedzać strzelnicy. W Wizytówkach Google posiada ona niemal 650 opinii gości z całego świata, którzy chętnie ją odwiedzają. Co ważne, wszystkie te opinie (każda z oceną od 1 do 5) składają się na maksymalną możliwą do osiągnięcia średnią, czyli 5,0. To wynik naprawdę godny pochwały i wie o tym każdy, kto poszukuje miejsc, zdjęć czy opinii właśnie w Wizytówkach Google.

Z czego wynika popularność Cracow Shooting Academy?

Na pewno dużym plusem jest fakt, że jest ona otwarta nie tylko na gości z Krakowa czy okolic, ale również z innych części świata. W końcu Kraków często jest miejscem docelowym dla wielu turystów, w tym tych organizujących tutaj wieczory kawalerskie, a oni jak najbardziej zainteresowani są również wizytą na strzelnicy. Dodatkowo, w innych krajach dostęp do broni, nawet na strzelnicy, jest znacznie bardziej utrudniony, dlatego, gdy turyści tylko pojawiają się w Polsce, chcą skorzystać z tutejszej oferty. Oczywiście sama obsług strzelnicy bezproblemowo posługuje się językiem angielskim, dzięki czemu są w stanie wytłumaczyć działanie broni każdemu, nie inaczej jest z dobrymi praktykami czy uwagami dotyczącymi bezpieczeństwa na strzelnicy.

Sama obsługa to również prawdziwi pasjonaci strzelectwa. Łączą swoją pasję z pracą, stąd nie tylko rozszerzają cały czas swoją wiedzę, ale również kończą kolejne kursy, dostając zaświadczenia i certyfikaty. Dzięki temu nie tylko potrafią wprowadzić w świat strzelectwa osoby nowe, które do tej pory nie trzymały żadnej broni palnej w swoich dłoniach, potrafią jednak zaskoczyć również osoby doświadczane, związane ze strzelectwem od naprawdę wielu lat. Samą pasją zarazić się jest od nich naprawdę łatwo!

Oferta Cracow Shooting Academy – wybierz pakiet strzałów lub jedną z ponad 50 broni!

Cracow Shooting Academy oferuje swoim klientom naprawdę bardzo bogatą ofertę broni. Jest ona znacznie szersza niż na wielu innych, krakowskich strzelnicach. Co ważne, w ofercie znajdziemy nie tylko pistolety, karabiny czy strzelby, nie zabrakło bowiem również broni historycznej, która pochodzi także z okresu II Wojny Światowej. Dzięki temu każdy, kto jest pasjonatem historii, z naciskiem na militaria i uzbrojenie, będzie mógł nie tylko chwycić taką broń, ale również z niej strzelać – to nie lada gratka dla wszystkich fanów broni palnej! Pełen spis broni dostępnych na strzelnicy jest dostępny na stronie internetowej Cracow Shooting Academy.

Gdy już dotrzemy na strzelnicę, najbardziej opłacalną opcją jest zdecydowanie się na jeden z 6 pakietów. Każdy z nich oferuje nam inną ilość strzałów, z innych broni, w różnej cenie. Dla osób początkujących idealnym będzie pierwszy z pakietów, który oferuje nam oddanie 30 strzałów z 3 rodzajów broni w cenie 120 zł. Jeżeli jednak jesteśmy bardziej wymagający, warto wybrać inną opcję, aż do pakietu szóstego, który w cenie 300 zł oferuje nam oddanie aż 70 strzałów z aż 6 rodzajów broni.

Pakiety dokładnie zostały opisane na stronie internetowej Cracow Shooting Academy. Jednoczenie, jeżeli żaden z pakietów nie przypadnie nam do gustu, możemy stworzyć swój i wybrać do niego dowolne rodzaje broni z oferty. Dzięki temu cenowo będzie to dla nas opcja bardzo atrakcyjna, a my sami będzie strzelać z tego, z czego chcemy. Generator nowych pakietów dostępny jest również na stronie internetowej Cracow Shooting Academy.

Imprezy i wydarzenia na strzelnicy? Wybierz Cracow Shooting Academy w Krakowie!

Strzelnice to coraz popularniejsze miejsce, gdzie organizowane są naprawdę liczne wydarzenia. Do najpopularniejszych zaliczają się wieczory kawalerskie, imprezy urodzinowe czy imprezy firmowe, z naciskiem na imprezy integracyjne. Nie możemy zapominać również o tych mniej popularnych, do których zaliczają się np. wieczory panieńskie. Jak się okazuje, od kilku lat ich popularność rośnie – również Panie, zanim ruszą do jednego z krakowskich klubów, chcą poczuć adrenalinę i oddać kilka celnych strzałów z broni palnej. Jak deklarują, strzelnica na wieczorze panieńskie jest cały czas pomysłem mało standardowym, stąd jednak naprawdę zaskakującym, czego oczekuje od takiej atrakcji wiele organizatorek wieczorów panieńskich.

Cracow Shooting Academy to idealne miejsce na takie wydarzenia. Dodatkowo zmieniona została lokalizacja strzelnicy, obecnie nie jest to Pasternik, a ul. Jana Surzyckiego 16. Dzięki temu możliwy jest wygodny i szybki dojazd własnym transportem, autobusem czy taksówką.

Po więcej informacji na temat krakowskiej strzelnicy Cracow Shooting Academy zapraszamy na ich stronę internetową!

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: