Szkolenia BHP - zwiększenie bezpieczeństwa pracowników

  • 29.07.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Szkolenia BHP - zwiększenie bezpieczeństwa pracowników
Regularne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy to prosty i skuteczny sposób na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia wypadków w miejscu pracy. 

 

  1. Dlaczego nie można oszczędzać na szkoleniach BHP?
  2. Bogata oferta ubezpieczeń dla firm i pracowników

Wciąż jednak niektóre firmy skupiają się wyłącznie na kwestiach formalnych, przez co często dochodzi do sytuacji, gdy wspomniane szkolenia przeprowadzane są w nieprawidłowy sposób, aby tylko specjalista od BHP wystawił firmie odpowiednie dokumenty.

Dlaczego nie można oszczędzać na szkoleniach BHP?

W przypadku szkoleń BHP ważne jest, aby specjalista odpowiedzialny za ich prowadzenie miał wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu będzie mógł omówić z pracownikami wszystkie potencjalne zagrożenia. Dodatkowo zlecając obsługę w zakresie BHP zewnętrznemu specjaliście, warto się upewnić, że usługi będą realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki temu pracodawca w przypadku kontroli będzie miał odpowiednie dokumenty, natomiast pracownicy będą wiedzieli, jak postępować w razie wypadku oraz w jaki sposób należy wykonywać powierzone obowiązki, aby zminimalizować ryzyko ich wystąpienia. Polecane szkolenia bhp Nowy Sącz dostępne są dla firm niezależnie od ilości zatrudnianych osób. Szczegółowy opis oferty szkoleń BHP znajdziesz na stronie https://agnieszkajelinska.pl/bhp. Z oferty mogą skorzystać firmy z całego kraju. Dzięki indywidualnie ustalanym cenom klienci mogą liczyć na atrakcyjne stawki szkoleń wstępnych, okresowych i pozostałych usług. Przy stałej współpracy można uzyskać dodatkowe rabaty.

Bogata oferta ubezpieczeń dla firm i pracowników

Dodatkową zaletą wybrania tej oferty jest to, że za jednym razem można również wybrać ubezpieczenia nowy sącz dla firmy i pracowników. W ofercie znajdują się między innymi ubezpieczenia emerytalne nowy sącz oraz zabezpieczenie na wypadek choroby. Pełną ofertę możesz sprawdzić w zakładce https://agnieszkajelinska.pl/ubezpieczenia, a w przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się telefonicznie. Dzięki temu będziesz mógł poznać najlepsze oferty na ubezpieczenia na życie nowy sącz i inne polecane produkty, dzięki którym zadbasz o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich, pracowników i majątku. Nie zapominaj również o tym, że dobre ubezpieczenia samochodu nowy sącz mogą cię uchronić przed wieloma problemami. Tego typu oferty w przypadku aut firmowych potrafią być jednak drogie, dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonego specjalisty od ubezpieczeń, który przygotuje ofertę uwzględniającą rzeczywiste potrzeby klienta.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: