Szkoła rysunku Kraków – poznaj 3 cenne informacje o kursach rysunku w Krakowie.

  • 27.07.2020, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Szkoła rysunku Kraków – poznaj 3 cenne informacje o kursach rysunku w…
Nauka rysunku jest cały czas bardzo popularna, zmienia się jednak styl rysowania. Dawniej używano do tego przeróżnych akcesoriów malarskich czy kredek. Mimo iż nadal stosujemy takie przybory, to znacznie częściej zaczynamy praktykować rysunek komputerowy czy też grafikę komputerową. Umiejętności rysunkowe są jednak nadal bardzo potrzebne i pożądane choćby w branży reklamowej czy w szkołach artystycznych. Dlatego szkoła rysunku „FORMAT STUDIO” oferuje szeroko rozwinięty kurs rysunku dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Z poniższego tekstu dowiesz się:

 

  • czym jest nauka rysunku Kraków?

  • co oferuje kurs rysunku Kraków?

  • gdzie znajduje się szkoła rysunku Kraków?

 

Czym jest nauka rysunku Kraków?

Nauka rysunku Kraków, czyli „FORMAT STUDIO” to profesjonalna szkoła o profilu artystyczno-rysunkowym działająca w trzech różnych miejscowościach. Szkoła zatrudnia spore grono świetnych, doświadczonych artystów prowadzących zajęcia z rysunku oraz historii sztuki, gwarantujących profesjonalne podejście oraz miłą i pozytywną atmosferę na warsztatach. W nowoczesnych i świetnie wyposażonych pomieszczeniach można znaleźć wszystko, co potrzebne będzie do zajęć.

 

Co oferuje kurs rysunku Kraków?

„FORMAT STUDIO” oferuje przeróżne zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży, zajęcia z historii sztuki czy też naukę rysunku architektonicznego. Ponadto szkoła rysunku Kraków przygotowuje do egzaminów wstępnych na wydziały architektury i uczelnie artystyczne. Ze względu na sytuację epidemiologiczną „FORMAT STUDIO” oferuje także zajęcia online, lecz nie rezygnuje z zajęć stacjonarnych w pracowni. Daje to przyszłym kursantom możliwość wyboru dogodnej formy warsztatów.

 

Dodatkowo osoby zainteresowane nauką rysunku otrzymują pierwsza lekcję próbną za darmo. Pozwoli to ocenić, czy format kursu jest odpowiedni dla samego ucznia. Więcej szczegółów dotyczących oferty kursu rysunku Kraków znajduje się na stronie internetowej szkoły. Można tam znaleźć również wiele cennych informacji na temat samej nauki rysunku, dane kontaktowe, oraz intuicyjny i łatwy w obsłudze elektroniczny formularz zgłoszeniowy.

 

Gdzie znajduje się szkoła rysunku Kraków?

Spore zainteresowanie, poprate sukcesami absolwentów placówki sprawiły, że szkoła stale rozwija swoją ofertę. Obecnie „FORMAT STUDIO” znajduje się już w trzech różnych miejscowościach leżących w południowej części Polski w odległości kilkuset kilometrów od siebie. Oprócz tej w Krakowie, działa również szkoła rysunku Nowy Sącz oraz szkoła rysunku w Krośnie.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: