W Obiektywie.

  • 14.10.2020, 14:34 (aktualizacja 14.10.2020, 20:08)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_10_14_konf_pras_maciej_rogoz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa radnego Macieja Rogóża.

Tematy:

 - obietnice przedwyborcze prezydenta Ludomira Handzla w zakresie ochrony powietrza 

- podwyżki cen odbioru odpadów w Nowym Sączu

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zanieczyszone miasto
Zanieczyszone miasto 19.10.2020, 10:18
Jesteśmy jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast. Miasto musi wziąć się do pracy i walczyć ze smogiem.
Irek
Irek 19.10.2020, 09:10
Niestety, ale Radny Rogóż ma racje. Po jakiego dopłacać do węgla, skoro trzeba od niego odchodzić i przechodzić na gaz.
Jerzy
Jerzy 16.10.2020, 11:50
Kolego Rogóż a gdzie Ty byłeś kiedy o tej sprawie na sesji RM trwały rozmowy? Trzeba było pytać , a nie po fakcie się wymądrzać. Nie ładnie !!!
Karolina
Karolina 16.10.2020, 11:16
Kontynuacja niszczenia Prezydenta Handzla zapoczątkowane przez Mularczykową i Prezydium RM potem pałeczkę przejął Głuc teraz atakuje Rogóż .Pisowskim sposobem publicznego obrzucania błotem bo część się przyklei , a ciemnu ludek Sądecki głupi i wszystko kupi. Czyli kampania wyborcza do przyszłych wyborów trwa. Od pretensji do Prezydenta są sesje RM a nie konferencje prasowe.
oglądaj uważnie
oglądaj uważnie 16.10.2020, 12:39
Co ma kupić ciemny ludek Sądecki? Gdzie w tym artykule Rogóż obrzucił Prezydenta błotem? Chyba nie oglądaliśmy tej samej konferencji.. Radny przedstawił same fakty i przypomniał obietnice Prezydenta Handzla, który zapewniał, że wie jak walczyć ze smogiem. Przez dwa lata niewiele w tym temacie zrobił.
Zapytanie?
Zapytanie? 15.10.2020, 14:23
A gdzie ten sławetny DRON, o którym tak głośno mówiono, do walki ze smogiem.? Obietnice, obietnice a kolejny sezon będziemy się dusić. Ja chce, aby miasto dbalo o nasze zdrowie. Z odbiorem śmieci cyrk. Po co mamy segregowac śmieci, skoro firma ZABIERA do jednego samochodu papier i plastik?.Czyzby Prezydent o tym nie wiedzial?. To po co są kolorowe pojemniki, które musiały zostać ustawione zgodnie z regulaminem porzadkowym, skoro firma odbierając śmieci,, ładuje,,wszystko do jednego samochodu. Proszę to wytłumaczyć mi mieszkancowi i mojemu dziecku, które jest uczone przeze mnie dbania o środowisko i segregowania śmieci.? Proszę o odpowiedź?. Bo ja już nic nie rozumie co się dzieje w mieście?
Wotek
Wotek 16.10.2020, 11:19
A gdzie ten sławetny DRON,? Wieczorami bawi się nim Straż Miejska.
Edyta
Edyta 15.10.2020, 15:26
Pewnie sam Prezydent tego nie wie... taka polityka.
zdziwiony
zdziwiony 15.10.2020, 10:59
Dlaczego Prezydent nie zlecił najpierw przetargu na śmieci tak jak mówi radny Rogóż, tylko najpierw uchwalił wielkie podwyżki?
Edyta
Edyta 14.10.2020, 22:59
Niestety, ale całą prawdę powiedział Rogóż. Prezydent poległ na śmieciach i smogu i nie tylko na tych...
Max
Max 14.10.2020, 21:42
Wchodzimy w sezon grzewczy, a Prezydent i Dyrektor Wydziału Środowiska chcą walczyć ze smogiem weglem, parodia.
Jerzy
Jerzy 16.10.2020, 11:54
Jak widać mamy w Sączu EXPERTA od świeżego powietrza . pomóż Srodowisku by zabić smoga.
Artur
Artur 14.10.2020, 20:39
Ktoś w końcu miał odwagę powiedzieć kilka słów prawdy. Póki co miasto nie ma pomysłu jak walczyć ze smogiem.
Karolina
Karolina 16.10.2020, 11:30
Walczyć ze smogiem powinni ci co nim oddychają czyli wszyscy ci co spalają w swoich piecach śmieci . A nie Prezydent . Prezydent powinien polecić Straży M. kontrolować Kopciuchy.i bo za to im płaci .

Pozostałe