Zamknięty oddział neurologii, szpital zawiesza także planowe zabiegi

  • 13.10.2020, 14:41 (aktualizacja 13.10.2020, 14:54)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_10_13_szpital_koronawirus_wolne_miejsca.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Do odwołania zamknięty jest oddział neurologii sądeckiego szpitala. Powodem zakażenie koronawirusem u jednej z osób z personelu. Choć zakażenia nie stwierdzono u pacjentów, to dopóki nie będzie wyników badań wszystkich pracowników oddziału, neurologia pozostaje zamknięta. Z powodu sytuacji epidemicznej odwołane są także planowe zabiegi.

Szpital ma  przygotowane 76 miejsc na przyjęcie chorych z Covid 19. Od 1 listopada, zgodnie z decyzją wojewdy, zostanie uruchomione kolejne kilka miejsc na odddziale pulmunologii. 

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
trew
trew 14.10.2020, 12:10
Choroba mózgu jest jednak najgorsza. Koronawirus sieje spustoszenia w mózgu niewyobrażalne. To jeszcze w lutym tego roku było nie do pojęcia ,że tyle ludzi na świecie nie myśli w ogóle . Przecież chwile wystarczy się zastanowić , popatrzeć na liczby , statystyki, dodać , podzielić, no może jeszcze obliczyć procenty, posłuchać ze zrozumieniem jakie głupstwa wygadują w TV i innych mediach,żeby zrozumieć, że obłęd ich opanował. Sory bo Was lubiłem , ale Waszą redakcje również.

Pozostałe