Referendum w sprawie odwołania Rady Miasta - podsumowanie kamapanii

  • 06.10.2020, 15:43 (aktualizacja 06.10.2020, 17:11)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_10_06_odwolanie_rady_miasta.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Briefing prasowy w sprawie podsumowania kampnii w sprawie odwołania Rady Miasta.

Briefing prasowy w sprawie podsumowania kampnii w sprawie odwołania Rady Miasta.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 09.10.2020, 21:48
Referendum pokazało rzeczywiste poparcie dla Handzla - 8%
Handzel wynocha zatem z Ratusza, nikt Cie w Nowym Sączu nie chce !
Zanim odejdzesz wszystkie przystanki komunikacji miejskiej w Nowym Sączu maja mieć wprawione szyby !
A wszystkie skrzyżowania mają mieć tyle pasów ruchu jak poprzednio, bo Ty likwidowałeś pasy ruchu budując wiejskie minironda ! Zakorkowałeś Handzel Nowy Sącz całkowicie !
Jerzy
Jerzy 2 dni temu, 09:58
keisyr KAŻDE SKRZYŻOWANIE w N.Sączu powinno posiadać rondo choćby jak na ulicy Jagielońska ,Grodzka , Kunegundy . to skrzyżowanie choć jedno pasmowe pokonuje się obecnie bez zatrzymania , a dawniej niepotrzebne postoje pod czekając na zielone światło.
keisyr
keisyr 08.10.2020, 17:29
j.ebać PiS
Ha, ha, ha
Ha, ha, ha 08.10.2020, 09:56
Chłopczyku weź ty się lepiej j do nauki bo jak się tak politycznie rozpędzisz to wywalisz radę miejską, Handzla i mamusię. A jak ją z tego rozpędu zwolnisz to ona ci wtedy pokaże gdzie raki zimują.
LL
LL 07.10.2020, 20:49
Fajny gawędziasz z tego młodego Bielskiego, .w stylu ZMP. W gadaniu podobny do matki. 100 wolantariuszy przez 60 dni zbieralo podpisy i uzbierali 6 tys. A to oznacza że każdy z nich zebrał po jednym podpisie dziennie! Mobilizacja po pieronie!!! A kto za to płaci? Plakacików przecież nie brakowalo. Lepiej było Belskiemu kupić kolejkę to by się pozbawił zamiast bawić się w politykę.
Zosia
Zosia 07.10.2020, 15:39
Szkoda że nie ma referendum- wreszcie by nie było ziai, prokopowicza, prostko,gienca, zegzdy, i siwego. Wreszcie bylaby kultura i madrzy, wykształceni ludzie. A potem referendum w sprawie odwolania PLH. I wreszcie Sacz zaczalby sie rozwijac, bo teraz tylko chodniczki. Na to tylko go stac.
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 08.10.2020, 10:38
Nie tylko chodniczki. była reaktywacja basenu nad Lubinką, buduje most do Kamionki, buduje amfiteatr w parku, itd... itp. Więcej obiektywizmu i optymizmu poproszę. ok?
Zdziwiony
Zdziwiony 08.10.2020, 11:38
Finansowanie na amfiteatr zapewniła ekipa Nowaka , basenik zresztą też (wolne środki na kontach U.M. pozostawione przez Nowaka i gromadzone na budowę stadionu) , most to raczej rząd będzie budował w przyszłym roku .
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 09.10.2020, 09:46
To cwany ten Handzel, most tymczasowy buduje mu wojsko, a w przyszłym roku rząd wybuduje mu właściwy most. To wynika z Twojego pisania, czujesz ironię?

A kto dokończył rozpapraną przez poprzednią ekipę i przeciągana w czasie budowę mostu heleńskiego? Kto wyrówna ludziom i firmom gigantyczne straty wynikajace z prawie 2 letniego paraliżu miasta i okolicy? To był fatalny projekt wymagający wyburzenia starego mostu, zamiast utrzymania go jako tymczasowej (na czas budowy) przeprawy. Wtedy paraliż komunikacyjny trwałby góra 1-2 miesiące... a nie 2 lata!
rob
rob 08.10.2020, 18:16
dokładnie tak! na razie Pan Handzel korzysta z pracy Prezydenta Nowaka. poczekajmy czy będzie miał jakikolwiek swój własny sukces? Co jakco ale Nowak był wytrawnym politykiem
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 09.10.2020, 09:58
Ale ta wytrawna polityka nie powinna była stać w sprzeczności z interesami mieszkańców Nowego Sącza.

Kto sprzedał udziały w Wodociągach, co doprowadziło do utraty kontroli Prezydenta ? Handzel chce obniżki zbójeckich (w moim przekonaniu) cen wody...

Na szczęście nie udało się sprzedać MPEC, kwitnącą dziś inwestycjami i modernizacjami pod nadzorem Handzla. Zapowiedzieli obniżę cen ciepła...mimo rozpędzającej sie inflacji!
rysiu
rysiu 12.10.2020, 22:31
DROGI yzco-yzdeim , nie wprowadzaj mieszkańców w błąd, bo zgodnie z taryfą z 2019 roku, MPEC ( już pod nadzorem Handzla) zawnioskował o podwyżkę ciepła dla MIESZKAŃCÓW O średnio 10%. !!!!!!!!!! . IO czym rozpisywały się sądeckie media, a nawet prezes spółdzielni tłumaczył zasadność podwyżek przez MPEC - smiech na sali ???. , czy coś mam jeszcze dodać ???? Skoro tyle podniesiono, to teraz czas obniżyć ????.
Oj, oj, oj, taka wytrawna polityka???
puk puk
puk puk 06.10.2020, 21:54
Jeśli ten młody człowiek to syn kierowniczki wydziału ośwuatiwego i twierdzi że referendum może też być w sprawie prezydenta, to fajną kieriwniczkę ma ten prezydent. Toż to jakaś niebiletowana komedia zamiast odwołanej przez prezydenta jesieni artystycznej zapewne w reżyserii kierowniczki od oświaty.

Pozostałe