Miasto unieważniło przetarg na śmieci

  • 25.09.2020, 14:04 (aktualizacja 25.09.2020, 14:33)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Miasto unieważniło przetarg na śmieci
Spółka komunalna Nova była jedyną firmą jaka złożyła swoją ofertę w przetargu na "odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie miasta Nowego Sącza oraz ich zagospodarowanie". Zaproponowana przez komunalną spółkę kwota, była o ponad 6 milionów wyższa od zakładanej przez Ratusz.

Kwota przeznaczona przez Miasto Nowy Sącz na sfinansowanie zamówienia wynosiła 18 000 000,00 zł brutto. Tymczasem, zaproponowana przez Novą stawka opiewała na sumę 24 095 232,00 zł w tym 1 784 832,00 zł VAT.

W związku z tym, przetarg został unieważniony przez zamawiającego, który jako przyczynę podał fakt, że "oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia".

źródło: BIP

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xyz
xyz 28.09.2020, 12:14
To się Handzlowi udał zarząd spółki NOVA. Niepohamowana chęć obciążania mieszkańców miasta kwotami nie wiadomo za co, to stały element takiego jak teraz zarządzania miastem i firmami miejskimi. Takiegościw chcieli prezydenta w Nowym Sączu to płaćcie. Nawet pasów drogowych w 3D nie potrafią wymalować, bo i to sknocili na jezdni ul. Długosza. Może dlatego, że nie mba na nich napisu "Ludomir". Ale to pewnie poprawią, bo jak to, bez podpisu takie pasy, takie ważne osiągnięcie, wprawdzie sknocone, ale to już norrma tej handzlowskiej ekipy. Gdzie stadion???

Pozostałe