Nocne poszukiwania 92- latki zakończyły się szczęśliwie

  • 25.09.2020, 12:33
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Nocne poszukiwania 92- latki zakończyły się szczęśliwie zdjęcie poglądowe
To był prawdziwy wyścig z czasem - podkreślają uczestnicy akcji, która była prowadzona ostatniej doby. Poszukiwano 92- letniej kobiety. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie.

Zgłoszenie o zaginięciu 92-latki z Kamionki Wielkiej wpłynęło do Oficera Dyżurnego po 2 w nocy. Zaniepokojona rodzina szukała jej od północy, ale gdy ich działania nie przyniosły efektu zawiadomili policjantów.

W stan gotowości zostali postawieni nie tylko policjanci, ale także liczne zastępy Straży Pożarnej, w tym Ochotniczej. Sytuacja nie napawała optymizmem, ponieważ z relacji rodziny wynikało, że kobieta jest schorowana, a zatem jej życiu mogło zagrażać niebezpieczeństwo.

92-latkę znaleziono po godzinie 4.00, w zarośniętym przepuście drogowym. Jej wydobycie przez strażaków było utrudnione z uwagi na ukształtowanie terenu i usytuowanie przepustu. Kobieta była przytomna, ale wyziębiona i miała niewielkie obrażenia powstałe na skutek uderzenia albo upadku. Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła jej pomocy i zabrała na badania do szpitala.

Sądeccy policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KM Policji Nowy Sącz

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe