Na ulice Nowego Sącza wyjedzie zabytkowy Jelcz. Kiedy będzie dostępny i ile zapłacimy za przejazd?

  • 23.09.2020, 12:46 (aktualizacja 23.09.2020, 12:57)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2020_09_23_jelcz_mpk.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Nowego Sącza i prezes MPK podpisali umowę, na mocy której po ulicach miasta będzie jeździł zabytkowy autobus marki Jelcz. Pojazd został zakupiony rok temu i wyremontowany dzięki zaangażowaniu pracowników MPK.

Szczegóły na temat celów do jakich będzie używany pojazd, kiedy i ile zapłacimy za przejazd nim w materiale video.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nowosądeczanin
nowosądeczanin 28.09.2020, 18:11
W 2018 MPK miało milionowe długi. Dwa lata "lepszej zmiany" i już długów nie ma??? Jest za to "atrakcja" za kilkadziesiąt a nawet kilkaset tysięcy.
Niegwizdajtu
Niegwizdajtu 28.09.2020, 21:19
Kogoś chyba bardzo zabolało, że w ty mieście można zrobić coś atrakcyjnego i oryginalnego i nie jest to sikający ogórek, pardonne rycerzyk.
ZENEK
ZENEK 28.09.2020, 12:23
Jasny gwint: w tej sprawie prezydent Handzel zawarł że swoim prezesem umowę! Chłopcy się bawią w dygnitarzy a robota leży i miasto upada. Kicha nie ogórek! Tylko te panienki co mówią, że odnawiają tradycje i że rozdają i dziurkują bilety szczęśliwe że mogą to czynić w tym przysłowiowym ogórku. Życzę im powodzenia i stałej lepszej roboty.

Pozostałe