Mieszkańcy ul. Łącznik walczą o możliwość przejazdu do swoich domów

  • 22.09.2020, 14:58 (aktualizacja 22.09.2020, 15:13)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_09_22_ulica_lacznik.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mieszkańcy ul. Łącznik już wkrótce mogą zostać pozbawieni możliwości dojazdu do swoich domów. Trzy lata temu dostali informację od PKP, że niestrzeżony pojazd, przez który muszą przejeżdżać zostanie zlikwidowany. Kolej chce tu zainstalować zamykane rogatki, jednak w związku z tym, że przejazd krzyżuje się z drogą niepubliczną, umowa ma zostać podpisana z mieszkańcami. Jednak wiąże się to nie tylko z koniecznością zamykania rogatek za każdym przejazdem, ale przede wszystkim z odpowiedzialnością za bezpieczeństwo w tym miejscu.

Dlatego mieszkańcy zwrócili się do urzędu z prośbą o przejęcie części drogi i przemianowanie jej na drogę publiczną. Jednak do tej pory sprawa nie została rozpatrzona. 

Szczegóły w materiale filmowym. 

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe