Zagłosuj na Stary Sącz

  • 11.09.2020, 12:55 (aktualizacja 11.09.2020, 13:00)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Zagłosuj na Stary Sącz UM Starego Sącza
Gmina Stary Sącz bierze udział w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski w kategorii "Miejsce z klimatem - miejscowość lub gmina turystyczna". O zwycięstwie zadecyduje liczba oddanych głosów.

Mobilizacja jest potrzebna, bo w szranki stają nie byle jakie miejscówki np: Szczawnica, Wadowice, czy Biecz.

Małopolska to region wyjątkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, od unikatowych na skalę światową skarbów kultury i dziedzictwa oraz zapierających dech w piersiach krajobrazów, po niepowtarzalną ofertę turystyki aktywnej, jedyne w swoim rodzaju wydarzenia kulturalne i wyśmienitą kuchnię. Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

- Nie mam wątpliwości, że do takich miejsc należy Stary Sącz - mówi burmistrz Jacek Lelek. - Myślę, że bardzo wielu starosądeczan i mieszkańców gminy podziela ten pogląd. Zachęcam do głosowania i do włączenia się w promocję naszej gminy w Małopolsce.

 

Głosowanie trwa od 1 do 20 września 2020 roku.

Głos można oddać tylko raz - na jednego kandydata w ramach każdej z kategorii konkursowych.

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania, należy dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres mailowy. Dopiero wówczas oddany glos zostanie policzony.

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez MOT. Ale to nie wszystko.Llaureat w kategorii „Miejsce z klimatem –miejscowość lub gmina turystyczna" otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł.

/źródło UM Starego Sącza/

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe