Uwaga. Jutro utrudnienia na ulicach Nowego Sącza i DK 75

  • 09.09.2020, 12:34 (aktualizacja 09.09.2020, 12:49)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Uwaga. Jutro utrudnienia na ulicach Nowego Sącza i DK 75
Okolice Ronda Solidarności, skrzyżowanie Al. Piłsudskiego z ul. Nawojowską oraz ulica Prażmowskiego w Nowym Sączu. To miejsca, gdzie jutro (10 września) mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Informacja dotyczy także drogi krajowej nr 75 od Krzyżówki do Nowego Sącza. Ograniczenia w ruchu pojazdów będą związane z przejazdem kolarzy w ramach 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

Od 9 do 12 września br., w czterech etapach zorganizowany zostanie 31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. W sportowej rywalizacji weźmie udział ponad 150 kolarzy, którzy przejadą m.in. przez teren województwa małopolskiego, drogami powiatu gorlickiego, nowosądeckiego, suskiego, wadowickiego i oświęcimskiego.

TRASA II ETAPU WYŚCIGU W DNIU 10 WRZEŚNIA (KROSNO-NOWY SĄCZ):

START: KROSNO – PRZEJAZD PRZEZ MIEJSCOWOŚCI POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO, JASIELSKIEGO, GORLICKIEGO, NASTĘPNIE: POLNA à WYSKITNA àSTRÓŻE àBIAŁA NIŻNA à GRÓDEK à ROPA à BIAŁA NIŻNA à GRYBÓW à KĄCLOWA à FLORYNKA à POLANY à BEREST à PIORUNKA à CZYRNA à MOCHNACZKA WYŻNA à MOCHNACZKA NIŻNA à KRYNICA-ZDRÓJ (ul. Pułaskiego, Piłsudskiego - możliwe utrudnienia na Zdrojowej) à MOCHNACZKA WYŻNA à KRZYŻÓWKA à NOWA WIEŚ à ŁABOWA à MACIEJOWA à FRYCOWA à NAWOJOWA à NOWY SĄCZ: NAWOJOWSKA à PIŁSUDSKIEGO à PRAŻMOWSKIEGO à NADBRZEŻNA – META: MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI NA UL. NADBRZEŻNEJ.

Na terenie podległym sądeckiej Policji przejazd kolarzy planowany jest między godziną 16 a 18:30 (Polna - Nowy Sącz). W tym czasie funkcjonariusze będą zapewniać bezpieczeństwo, dbać o porządek publiczny oraz zabezpieczać trasę przejazdu zawodników. Wyścig będzie odbywać się przy ruchu częściowo ograniczonym, wstrzymywanym przez umundurowanych policjantów na czas przejazdu czołówki, peletonu i zawodników.

Największych utrudnień należy spodziewać się na drodze krajowej nr 75 od Krzyżówki do Nowego Sącza, na której z uwagi na przejazd kolarzy, w godzinach między 17 a 18:30 może być znacznie ograniczony ruch pojazdów.

Kierowcom zalecamy również omijać okolice Ronda Solidarności, skrzyżowania al. Piłsudskiego z ul. Nawojowską oraz ulicę Prażmowskiego w Nowym Sączu.

Jutro w Nowym Sączu imprezie będzie towarzyszył 12. Mini Wyścig „Solidarności”. W związku z tym wydarzeniem, a następnie ceremonią dekoracji zwycięzców 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków, informujemy, że ulica Nadbrzeżna będzie wyłączona z ruchu od godziny 16 do zakończenia wyścigu.

źródło: KM Policji w Nowym Sączu

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe