30 osób w DPS w Nowym Sączu zakażonych koronawirusem

  • 21.08.2020, 13:45 (aktualizacja 21.08.2020, 13:58)
  • nasza tv sadecka
30 osób w DPS w Nowym Sączu zakażonych koronawirusem źródło: Facebook/Prezydent Ludomir Handzel
U 30 osób (w tym 4 pracowników) Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu, wykonane w czwartek testy dały wynik pozytywny - poinformował prezydent Ludomir Handzel. Łącznie badania typu PCR w kierunku wykrycia wirusa Covid - 19 przeprowadzono tam u 275 osób. Przebadano zarówno mieszkańców domu jak i personel. Jak podkreśla prezydent na razie znane są wyniki 90 badań.

Osoby pozytywnie zweryfikowane są izolowane. W informacji prezydenta czytamy również zapewnienie, że pensjonariusze nie opuszczali DPS -u od 12 marca.

 

nasza tv sadecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 02.09.2020, 20:05
O tym jak Handzel robi z Nowego Sącza łajno, a jego mieszkańców zamienia w bydło !!!
Przykład
Jak zobaczycie że kierowcy na skrzyżowaniach skręcają tylko w prawo, to znaczy że znajdujecie się w łajnie Handzla !
Brak sygnalizacji świetlnych, dwupasmowych rond, estakad lub policjantów kierujących ruchem uniemożliwia bezpieczny przejazd przez skrzyżowania z dróg podporządkowanych na wprost lub ze skrętem w lewo ! Tak jest na skrzyżowaniach Jagiellońska-Mickiewicza, Piłsudskiego-1 Brygady, Piłsudskiego-Wiśniowieckiego, Węgierska-Radziecka i innych w Nowym Sączu
Odważni którzy decydują się przejechać skrzyżowania na wprost lub w lewo, kończą przeważnie w szpitalu, a ich pojazdy zostają rozbite !
W ten sposób bydło jest wybijane przez Handzla i Komendanta Policji w Nowym Sączu !
PAMIĘTAJ ! ZNALAZŁEŚ SIĘ W ŁAJNIE HANDZLA, SKRĘCAJ TYLKO W PRAWO !
Antoni
Antoni 06.09.2020, 10:24
Matole keisyr ! co ma wspólnego Handzel z jak piszesz bydłem które nie potrafi jeździć, czy na każdym skrzyżowaniu musi stać policjant i pokazywać bydłu jak ma jechać? Popatrz się czasem do lustra czy ty nie przypominasz jak piszesz bydła . Amen
keisyr
keisyr 02.09.2020, 10:09
O tym jak Handzel robi z Nowego Sącza łajno, a jego mieszkańców zamienia w bydło !!!
Przyklad
Handzel buduje ciasne, wiejskie minironda o jednym pasie ruchu w Nowym Sączu ! W ten sposób Handzel zatyka samochodami miasto i uniemożliwia tworzenie korytarzy życia !
Jak zobaczycie wiejskie minirondo o jednym pasie ruchu na głównych arteriach miasta to znaczy że to miasto to łajno Handzla !!!
Kierowców stojących w korkach na dojazdach do ciasnych minirond Handzel zamienił w bydło ! Bydłu zmarnowanego czasu się nie liczy !
Karolina
Karolina 10.09.2020, 13:28
Nie udowodniaj ludziom że jesteś matołem . Ronda nie są wymysłem Handzla tylko podyktowane potrzebą udrożnienia ruchu . Przykład rondo Jagielońska Kunegundy Grodzka dawniej stałeś pod sygnalizatorem a dziś jedziesz bez czekania na światło. Brawo Handzel likwidacja świateł to dobra robota, w brew takim tumanom jak "keisyr"
keisyr
keisyr 01.09.2020, 17:06
O tym jak Handzel zrobił z Nowego Sącza łajno, a jego mieszkańców zamienił w bydło !!!
Przyklad 1
Jak zobaczycie przechodnia spacerującego samotnie po chodniku z maską na buzi to znaczy że mieszka w łajnie Handzla !
Rząd Polski wprowadził w Nowym Sączu czerwoną strefę, żeby wszyscy mogli się dowiedzieć o łajnie Handzla rozlanym po mieście !
Zwracam się teraz bezpośredno do Handzla
Maska na buzie ! Jest Pan w czerwonej strefie ! Tak Rząd Polski Pana oznaczył ! Jak Pan nie będzie nosił maski, to w następnej kolejności założą Panu na buzie kaganiec !
Jerzy
Jerzy 06.09.2020, 10:34
Tu się częściowo z tobą mogę zgodzić , że rząd poprzez panią przewodniczącą RM Mularczykową usilnie chce założyć kaganiec. A tacy mądrale krzykacze i krytycy bożej łaski jej starają się pomagać.
EJBAĆ PiS
EJBAĆ PiS 27.08.2020, 19:50
EJBAĆ PiS. Będzie masakra jak dziciaki pójdą do szkoły. W szkołach już jest panika, dyrektorzy boją sie narazić kuratorce Nowak i nawet pod uwagę nie biorą opcji zdalnego nauczania. Nauczyciele planują zwolnienia byle tylko jakoś przebiedować rok. EJBAĆ PiS
Zorientowany
Zorientowany 25.08.2020, 20:14
Co za głupoty podpisuje Pan Prezydent Ludomir Handzel...."Informuję, że od 12 marca 2020 pensjonariusze nie opuszczali DPS" .....TO NIEPRAWDA!!!!! ....bardzo proszę zapytać pracowników stacji benzynowej LOTOS przy ul.Nawojowskiej i mieszkańców i tankujących na tej stacji.....To jest najbliższy sklep i miejsce pielgrzymek pensjonariuszy DPS na zakupy papierosów i "innych artykułów pierwszej potrzeby" ;-) i byli tam obecni po 12 marca 2020!
Jerzy
Jerzy 06.09.2020, 10:42
Prezydent Handzel nie jest portierem w DPS a informację jaką przekazał dostał od kierownictwa DPS Więc fałszywe informacje otrzymuje Handzel , dla czego? Pomyśl kolego ZORIENTOWANY
Jan
Jan 23.08.2020, 17:56
Wojewoda Małopolski co z mostem na Dunajcu di Brzeznej i kawałkiem drogo łączącej go z Piramowicza obok działek oligarchy. Czekamy my Sądeczanie !

Pozostałe