Festiwal Karpaty OFFer odwołany

  • 07.08.2020, 18:32
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Festiwal Karpaty OFFer odwołany
MCK Sokół podjęło decyzję o odwołaniu Festiwalu Karpaty OFFer. Poniżej pełna treść komunikatu. "W związku z decyzją Rady Ministrów o przywróceniu w niektórych powiatach ograniczeń związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID 19 oraz faktem, że według opublikowanej przez Ministerstwo Zdrowia listy jesteśmy jednym z 6 powiatów „czerwonych" o najwyższym obecnie zagrożeniu epidemiologicznym, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ z mocy prawa zmuszone jest ODWOŁAĆ planowany na dni 14-16 sierpnia Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki Małopolska KARPATY OFFer. Na terenach oznaczonych kolorem czerwonym obowiązuje bowiem całkowity zakaz organizacji imprez kulturalnych.

Nie będziemy mogli w tym roku spotkać się z publicznością festiwalową w Nowym Sączu, ale podejmujemy starania, aby przygotować dla fanów KARPAT OFFer kilka atrakcji w sieci. Zapraszamy więc do śledzenia informacji na naszych stronach internetowych i kanałach społecznościowych. Liczymy na zrozumienie i emocjonalne wsparcie naszej wspaniałej publiczności.

Bądźmy razem w tym trudnym czasie. Na razie wirtualnie z nadzieją, że w przyszłym roku spotkamy się realnie na festiwalowych szlakach.

Z życzeniami zdrowia,

Organizatorzy i Artyści Festiwalu KARPATY OFFer 2020"

 

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe