Trudna decyzja i pytania o spółkę Nova

  • 31.07.2020, 20:40 (aktualizacja 31.07.2020, 22:19)
  • Nasza Telewizja Sądecka
2020_07_31_gluc_smieci.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To nie była łatwa decyzja - twierdzi radny Krzysztof Głuc - komentując swoje głosowanie w sprawie tzw. uchwały śmieciowej. Radny chce wnioskować do prezydenta o przedstawianie kwartalnego raportu dot. funkcjonowania systemu gospodarowania odpadami oraz dociekać, dlaczego spółka Nova jest w tak złej kondycji finansowej.

Krzysztof Głuc odpowiada również na pytanie "czy zamierza wyjść z klubu PiS-WNS".

Nasza Telewizja Sądecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Julia
Julia 03.08.2020, 14:57
Panie Głuc, co Pan opowiada takie pierdoły. Podwyżkę mamy bo tak chciał Pan Handzel i Pan Go poparl. Pan jest w partii Gowina i jak Gowin musi się Pan czasem dystansować od PiS. Ale na Boga, czemu Pan to zrobił kosztem mieszkańców? Niech Pan teraz nie liczy że Pana będą popierać.
Kto maci wode?
Kto maci wode? 03.08.2020, 11:09
Dotowane powinny być śmieci (jak chciał Handzel), a nie woda (jak wbrew i bezprawnie przegłosowała Rada Miasta).

Uzasadnienie:

1) Na cenę wody Prezydent nie ma wpływu, bo porzednik sprzedał udziały zapewniajace kontrolę nad Wodociągami (obcym udziałowcom, którzy skumali się z okolicznymi wojtami i maja większość). Mieszkańcy mogą już tylko oszczędzać wodę i tak wpływać na to ile płacą.

2)Na cenę śmieci Prezydent ma wpływ bo Nova jest własnością Miasta( przez 2 lata nie podnosił opłat i każdy Mieszkaniec NS zaoszczędził ok. 200 zł a wszyscy ok. 16 mln). Bez dotacji budżetowej, przy drastycznym wzroście podatku śmieciowego (opłata marszałkowska) ceny są nie do utrzymania, a opłata jest od osoby i nie da się oszczędzać na smieciach...

Pozostałe