W Obiektywie - konferencja prasowa radnego K. Głuca

  • 29.07.2020, 19:59 (aktualizacja 29.07.2020, 20:25)
  • Nasza Telewizja Sądecka
2020_07_29_wobiektywie_kgluc.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa radnego Nowego Sącza Krzysztofa Głuca.

Wśród poruszanych tematów znalazły się:

- głosowanie "za" podwyżką cen za odbiór odpadów jakie miało miejsce w trakcie ostatniej Sesji RM Nowego Sącza

- przygotowanie szkół w Nowym Sączu do nowego roku szkolnego

Nasza Telewizja Sądecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Realny
Realny 31.07.2020, 20:30
Drodzy mieszkańcy Nowego Sącza Pan Głuc nie jest żadnym sprzedawcą tylko broni dobro interesu miasta. Cichociemnych grod PiS oczywiście tak to odbiera natomiast ludzie którzy realnie myślą i podchodzą do tematu poważnie widzą jakie są realne i rzeczywiste problemy w mieście. Szkoda że pan Mularczyk na Warszawskich salonach próbuje ograniczyć wszelakie dotacje dla miasta Nowego Sącza. Wasz nowosądecki parlamentarzysta próbuje ograniczyć inwestycje w Nowym Sączu dla ludzi którzy na niego głosowali z zazdrości że małżonka nie została prezydentem. pomyślmy wszyscy na tym
Leon
Leon 03.08.2020, 15:05
Realny, to tu jesteś realnie pisarczykiem tych co głosowali za pidwyżką i ich szefa. I myśl dalej co skrobać żeby cię docenili
cxcezar
cxcezar 30.07.2020, 16:19
Sami ekonomiści komentują! Dosyć dotacji i sponsoringu z publicznych pieniędzy!
tomek
tomek 30.07.2020, 10:28
Doplat do smieci nie zrobia ale na sandecje 10 mln wywala z naszych pieniedzy. Gluc to sprzedawczyk, ciekawe jaki stolek mu handzel obiecal. Czas na referendum
Maria
Maria 31.07.2020, 10:56
Tomuś do roboty, zarobić na siebie nie potrafisz? Dopłacać do Ciebie mają inni?, kolejny wyznawca socjalu?, to wstyd żeby mężczyzna nie zarobił na siebie.
mieszkaniec
mieszkaniec 30.07.2020, 00:28
Wiecie co? Mam juz serdeczniefosc tego belkotu,tego mielenia gow.. z bawelna.Wszyscy chca dla nas dobrze!A wezcie wy sie wszyscy merytorycznie i obiektywnie od tego miasta odpie.....!!!Dosc tych Handzli,Hojnorow,Prokopowiczow,Ziajow,Gajdoszow,Mularczykow,Zegzdow,Glucow ...kogo nie wymienilem to ...przepraszam.Jestem za referendum !
Anna
Anna 31.07.2020, 11:00
mieszkaniec, sprawdź kiedy ostatnio odbyłeś badania okresowe, z takim negatywnym bełkotem wylądujesz w depresji, ratuj się chłopie
Wojtek
Wojtek 30.07.2020, 15:53
DEBIL
mieszkanka
mieszkanka 30.07.2020, 12:48
chłopie siedzisz o godz. 00:28 na kompie i rzucasz jadem, a twoja Żona sama w łóżku, przewraca się z boku na bok, uważaj aby Żona nie zrobiła ci referendum i nie zamienią cię na nowszy model!
mieszkaniec
mieszkaniec 30.07.2020, 16:44
Bedac na liscie plac Handzla to mieszkanka „lyknie” nie jadna podwyzke.
Antoni
Antoni 30.07.2020, 00:00
jak taki ma być wykładowca na uczelni to dziękuje bogu że nie kończyłem uczelni gdzie wykłada głuc, Dla mnie to takie ciepłe kluski, Gdzie tu wyliczenia fachowców jak nie 24 zł to może przejdzie 19 zł jak nie przejdzie 19 zł to może 3 zł. takich fachowców ma handzel . Głuc takie wyliczenia za nieczystości to mógł wymyslić handzel ze swoimi przygł,,,mi ziają , prokopowiczem , gieńcem, gajdoszem. tyle w temacie.
Wstyd głuc przynosi nauce polskiej chyba że go kupili i rznie głupa
toja
toja 29.07.2020, 22:13
a cała ta konferencja to żenująca szopka
toja
toja 29.07.2020, 22:12
Mnie pan nie przekonał. Sprzedał się pan. Przyznam, że nie wytrzymałem do końca, ale nie żałuję bo im dłużej słucham pana wypowiedzi tym bardziej mnie pan irytuje (taki kurna obiektywny i merytoryczny xdxdxdxd)' "kapucha,parówa"
Tomasz
Tomasz 29.07.2020, 20:37
Panie Gluc program naprawczy byl - NIE. Wg. prezydenta 24zl jak nie tak to 19zl. O tak z nieba. Bez wyliczen dla niego to norma ale dla Pana- mialam Pana za człowieka inteligentnego. Idzie Pan w slady radnego ziaii?
Zosia
Zosia 29.07.2020, 20:26
Sprzedany!!!

Pozostałe