Stary Sącz protestuje przeciwko rozpowszechnianiu przez prezydenta Nowego Sącza nieprawdziwych informacji na temat spółki Sądeckie Wodociągi

  • 29.07.2020, 12:29 (aktualizacja 29.07.2020, 12:56)
Stary Sącz protestuje przeciwko rozpowszechnianiu przez prezydenta Nowego Sącza nieprawdziwych informacji na temat spółki Sądeckie Wodociągi UM Stary Sącz
Kolejny już udziałowiec Sądeckich Wodociągów protestuje przeciw rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji na temat spółki. Tym razem Rada Miejska w Starym Sączu przyjęła skierowaną do prezydenta Ludomira Handzla deklarację. Wyraża w niej zdecydowany przeciw wobec podejmowanej przez prezydenta Nowego Sącza polityki dezinformacji i ataków na spółkę, które w rezultacie mogą przynieść negatywne konsekwencje dla klientów spółki. Podobny apel wystosowały już gminy Nawojowa i Korzenna. Poniżej pełna treść deklaracji.

page2image24366544

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kto mąci wodę?
Kto mąci wodę? 07.08.2020, 12:22
Kto stoi za większością udziałowców (obcy ale państwowy inwestor, burmistrz i okoliczni wójtowie)... i blokuje Handzlowi przejecie kontroli nad wodociagami w celu obniżenia cen wody i ścieków?

W czyim interesie są wygórowane ceny i odkładane pieniądze zabierane w większości biednym i bezradnym ludziom?
Zośka
Zośka 01.08.2020, 13:25
Panie Burmistrz Lelek, a dlaczego nie popierasz Pana Handzla w sprawie obniżenia kosztów i obniżenia ceny wody dla mieszkańców Starego Sącza? Czy po to Cię ludzie wybrali, żebyś skakał jak ci mąż żony korze? W Starym ludzie nie głupi i już gniew się podnosi. Dlaczego nie chcesz, żeby woda była tańsza?
Antybizancjusz sadecki
Antybizancjusz sadecki 03.08.2020, 09:53
Pan Lelek i wojtowie Korzennej oraz Kamionki powinni wziac od Pana Handzla zobowiazanie na pismie, ze obnizy cene wody (co deklaruje ustnie)... i wesprzec go udzialami w przejeciu kontroli nad wodociagami.

Zaniechanie takich dzialan jest wbrew interesom Mieszkancow i rodzi pytanie w czyim interesie dziala burmistrz i wojtowie... i dla kogo gromadzone sa pieniadze z wygorowanej ceny wody???
New Yorker
New Yorker 29.07.2020, 23:03
Panowie może zamiast chwytać się za łby zróbcie cokolwiek żeby ceny wody w Nowym Sączu były niższe niż ceny wody w Nowym Yorku.
Antybizancjiusz sadecki
Antybizancjiusz sadecki 30.07.2020, 14:38
Handzel po odzyskaniu kontroli miasta nad wodociagami, obiecal obnizyc cene za wode i scieki o ok. polowe tj. do poziomu cen tarnowskich. Do tego potrzebuje przewagi udzialow, ktora moze dac np. Burmistrz S. S.

Ludek to jest czlowiek wielkoduszny i gdyby wojtowie z burmistrzem uznali naturalne przywodztwo Prezydenta N.S., to zapewne puscilby w niepamiec dotychczasowe fikanie.

Wszyscy (miasto i gminy) skorzystaliby na obnizce, cen bo jest jedna taryfa. Obnizka bedzie latwa po cieciu kosztow , likwidacji zbednych stanowisk i odstapieniu od kreatywnej/cenotworczej ksiegowosci oraz odkladaniu piniedzy na kupke (nie widomo po co, dokad, do pani nedzy i dla kogo).
Kasia
Kasia 30.07.2020, 12:54
A w Starym mają swoją szubienicę i nie pożyczą, tak mają i już.
Zeniu
Zeniu 29.07.2020, 21:22
Pisze, pisze nadal ...........
hahaha
hahaha 29.07.2020, 14:47
Julia. Tyś chyba z Ratusza.
Julia
Julia 29.07.2020, 13:04
Kto to w Sączu był i jest znany z pisania gotowców i paszkwili politycznych? kto to był? pomóżcie Państwo

Pozostałe