Konferencja prasowa prezydenta Ludomira Handzla

  • 27.07.2020, 20:11
2020_07_27_konf_pras_w_ratuszu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa w sądeckim ratuszu.

Tematy:

- aktualna sytuacja epidemiczna w Nowym Sączu

- podwyżka cen za odbiór śmieci

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zosia
Zosia 02.08.2020, 19:09
REALNY TO ZIAJA-NIEUK
Realny
Realny 30.07.2020, 22:19
Zazdrość *** rozwala. Wiedza, wykształcenie, doświadczenie to stoi za Prezydentem. Ciemny lud tylko potrafi anonimowo pisać.
Jerzy
Jerzy 15.08.2020, 10:38
Trafny komentarz , matoły się popisują , i wspierają matołów jedynej sprawiedliwej i prawej partii PiS.
Antoni
Antoni 30.07.2020, 00:04
niech handzel lepiej siedzi na urlopie przynajmniej mniej szkodzi miastu albo na wiecznej kwarantannie do końca kadencji.
To ma być konferencja koń by się usmiał.
toja
toja 29.07.2020, 21:13
spowiadam się Bogu Wszechmogącemu
i wam bracia i siostry
że bardzo zgrzeszyłem:
głosując na tego człowieka

moja wina
moja wina
moja bardzo wielka wina
Ania
Ania 15.08.2020, 10:40
TUMAN to katolik?
Akrobata
Akrobata 30.07.2020, 14:17
To teraz za pokute... pocaluj sie w ....
nowosądeczanin
nowosądeczanin 29.07.2020, 14:34
Co za bełkot! Czy ten facet wie co on mówi? Czy on ma mieszkańców miasta za kompletnych matołków? I to jest prezydent Sącz? Wstyd!!!
Karola
Karola 06.09.2020, 10:12
To nie prezydent robi z Sądeczan matołów to matoły Sądeccy PiS w Radzie Miasta z przewodniczącą usiłują pogrążyć Prezydenta .Ale szkoda głową o mur tłuc kto był bucem będzie buc.
Basis
Basis 29.07.2020, 20:16
Wstyd miec takiego prezydenta. KOSZMAR Zrobcie w koncu cos z nim - a Gluc juz przeszedł, pięknie. Rsdni pis stancie na wysokosci zadanis i zrobcie referendum koniec z takim beznadziejnym prezydentem
Włodek
Włodek 15.08.2020, 10:54
To nie twój prezydent , bo jesteś PiSiorek . Kto na niego głosował nie musi się wstydzić, bo większością głosów pokonał PiSomanię rządną władzy . Sądeczanie potrafią wybierać między fachowością a byle czym. Nie pomogli Duda Morawiecki i Kaczyński to też nie pomoże IVONIE
Referendum .
Mirek
Mirek 29.07.2020, 13:13
Będzie taniej jak wysypisko za chwilę zostanie zamknięte!
malodzietny
malodzietny 28.07.2020, 16:56
Dyplomacja, to powiedziec komus zeby spier...l w taki sposob,zeby byl szczesliwy ze jedzie na wycieczke! A tutaj chodzi nie o to zeby bylo taniej tylko tak samo DROGO jak np. w Oswiecimiu! Ot taki to ten nasz grajdolkowy prezydent-dyplomata.

Pozostałe