Sanepid szuka pasażerów autobusu na trasie Nowy Sącz - Kraków

  • 24.07.2020, 17:08
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Sanepid szuka pasażerów autobusu na trasie Nowy Sącz - Kraków
Wśród pasażerów autobusu (nieustalonego przewoźnika) jadącego 11 lipca ok. godziny 7.00 trasą Nowy Sącz - Kraków była osoba, u której zdiagnozowano zakażenie koronawirusem. W związku z tym Sandepid w Brzesku szuka osób, które mogły mieć z nim kontakt.

Poniżej prezentujemy cały komunikat.

"Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Brzesku zwraca się z prośbą do pasażerów podróżujących w dniu 11 lipca 2020 r. komunikacją autobusową na trasie Kraków – Nowy Sącz (odjazd ok. godz. 7) o zwrócenie szczególnej uwagi na niepokojące objawy zdrowotne (kaszel, duszność, gorączka powyżej 38 st. C). W przypadku ich zaobserwowania u siebie należy skontaktować się z najbliższą stacją sanitarno-epidemiologiczną i poinformować o odbywanej podróży.

Powyższą informację podaje się z uwagi na fakt, iż w podanym wyżej terminie autobusem, niemożliwego do ustalenia przewoźnika, podróżowała osoba, u której w dniu 23 lipca br. potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS CoV-2."

 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe