Tylko dziś w powiecie nowosądeckim odnotowano 21 kolejnych zakażeń

  • 13.07.2020, 20:53
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Tylko dziś w powiecie nowosądeckim odnotowano 21 kolejnych zakażeń
Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób z woj. małopolskiego. To 23 kobiety i 15 mężczyzn, w wieku od 2 do 84 lat. Tylko w powiecie nowosądeckim jest dziś 21 zakażonych.

W Nowym Sączu testy potwierdziły Covie - 19 u czterech badanych. Podobna ilość zakażeń jest dziś w powiecie tatrzańskim. Powiat nowotarski to 3 nowe zakażenia, Kraków i powiat miechowski 2 natomiast w Tarnowie i powiecie gorlickim po 1. Aktualnie 2 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji.

WSSE w Krakowie informuje o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To dwóch chłopców, jeden z Krakowa, a drugi z powiatu krakowskiego, którzy przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 1370 ozdrowieńców.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 2086 osób.

 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe