Rozmowa Dnia

  • 08.07.2020, 19:02 (aktualizacja 08.07.2020, 19:04)
  • Nasza Telewizja Sądecka
2020_07_03_rd_gluc.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia jest radny Nowego Sącza Krzysztof Głuc.

Tematem rozmowy jest sesja RM Nowego Sącza. 

Nasza Telewizja Sądecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czesia
Czesia 11.07.2020, 17:16
REFERENDUM!!! Nie bojcie się przeprowadzic! Sacz ma juz dosc Handzla bochenka czy klamiacąj majki
Jerzy
Jerzy 27.07.2020, 17:21
Kim ty czesia jesteś że się wypowiadasz za Sącz ? koleżanka pani mularczykowej niedorobionej? Bochenek i Handzel mają nrację że czyszczą ratusz z gnoju pozostałym po klice Nowaka.

Basia
Basia 11.07.2020, 17:13
Co za bzdury Karolina? Napisz co oprócz zwolnien i chorej msciwosci robi Handzel
Karolina
Karolina 10.07.2020, 12:05
Jest jedna rada i za razem propozycja dla Pana Głuca ; Pani Mularczykowa nie była wybrana przez mieszkańców na przewodniczącą RM tylko przez radę , a wobec tego że od samego początku ma pretensje do Prezydenta Handzla wybranego przez mieszkańców Nowego Sącza na Prezydenta . należało by zmienić przewodniczącego RM panią Mularczyk na kogoś innego , i zmieszać kierownictwo RM PiS-owskiego klubu z klubem przeciwnym. Bo w tym składzie gdzie Pan Mularczyk zarządza Radą Miasta poprzez żonę nigdy atmosfera się w RM nie poprawi. Wyraźnie widać że w Nowym Sączu jest akcja przejęcia samorządu i zawładnięcia ratusza przez PiS od samego początku od wyborów kiedy Morawiecki Duda Szydło i mniejsze figury próbowali namówić przekonać Sądeczan do wyboru Iwony Mularczyk na prezydenta miasta, lecz zdrowy rozum większości Sądeczan wybrał Handzla i słusznie . Natomiast PiS owskie kłody pod nogami Handzla uniemożliwiają normalną pracę prezydenta. Mularczyk już zaznaczył swoją obecność w Krakowie w izbie obrachunkowej skąd te wyniki.
Edyta
Edyta 10.07.2020, 08:35
Krzysiek nie chce referendum bo jakby były wybory to umiera politycznie.
Nie ma kandydatów do RM itp
zawiedziony
zawiedziony 08.07.2020, 22:17
Referendum "to są stracone miesiące dla miasta, ja mówię temu twardo nie" Lepiej miesiące niż lata. Referendum!!!! Ja mówię temu twardo tak
"Zadowolony"