Dziś na Sądecczyźnie odnotowano kolejnych 14 zakażeń koronawirusem

  • 05.07.2020, 23:12
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Dziś na Sądecczyźnie odnotowano kolejnych 14 zakażeń koronawirusem
Dziś (5. 07) badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 10 kobiet i 7 mężczyzn, w wieku od 3 do 81 lat.

Niestety, największe ognisko zachorowań to Sądecczyzna. Pozytywny wynik testu miało tu aż 14 osób. Liczba chorych na Covid-19 wynosi obecnie:

- 47  w Nowym Sączu

- 146 w powiecie nowosądeckim

Są także dobre informacje. WSSE informuje o kolejnych ozdrowieńcach z Małopolski. To 6 kobiet i 5 mężczyzn, w wieku od 6 do 70 lat, z powiatów: suskiego i tarnowskiego (po 3 osoby), oraz Tarnowa, Krakowa i powiatów: chrzanowskiego, oświęcimskiego, krakowskiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 1290 ozdrowieńców.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe