Sądecki Urząd Pracy ma nową siedzibę. Radni pytają o koszty

  • 15.06.2020, 10:12
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2020_06_10_sup_przeniesienie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Sądecki Urząd Pracy ma nową siedzibę. Urząd przeniósł się z ulicy Węgierskiej na ulicę Zieloną. Do nowego obiektu przeniósł się także Wydział Architektury i Urbanistyki Urzędu Miasta Nowego Sącza.

W trakcie ostatniej sesji RM radni pytali m.in. o koszty przeniesienia i utrzymania urzędu.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rozczrowana
Rozczrowana 22.06.2020, 14:37
I słusznie, że pytają!!! ZA CO PŁACIMY? Byłam dzisiaj jako klient, i doznałam szoku. Wchodzisz i glupiejesz bo nie wiesz gdzie masz iść.. Na wejściu stloczeni ludzi, część ludzi bez maseczek,.LUDZIE, stoją, stoją w ogonku, po chwili niektórzy orientują się że to nie ta kolejka. Jak już wchodzisz do POMIESZCZENIA DLA BEZROBOTNYCH, TO WIDZISZ I OCZOM NIE WIERZYSZ, ŻE W TAKI SPOSÓB MOŻNA ZAŁATWIAĆ INTERESANTÓW. STANOWISKA PRACOWNIKÓW SUP BARDZO BLISKO SIEBIE, A W ZWIAKU Z TYM JA SŁYSZE KAŻDE SŁOWO WYPOWIEDZIANE W TYM POKOJU PRZEZ INNYCH, A TAKŻE INNI SŁYSZĄ TO CO JA POWIEDZIAŁAM. DZIWNY POGLOS I ECHO W TYM POMIESZCZENIU. BRAK JAKIEGOLWIEK POSZANOWANIA GODNOŚCI KLIENTA I TAKŻ PRZEPISOW RODO. CHYBA ZA TO ODPOWIADA PREZYDENT Miasta skoro zdecydował na zlokalizowanie Sup w tym miejscu.?
ABSOLUTNIE NIE MAM PRETENSJI DO PRACOWNIKÓW - DORADCÓW KLIENTA, KTÓRZY SA MILI I GRZECZNI I WYKONUJĄ SWOJĄ PRACĘ, ALE MÓWIĘ O WARUNKACH PRACY I OBSŁUGI NAS, LUDZI, KTÓRZY ZNALEŹLI SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI I SA ZMUSZENI DO KORZYSTANIA Z SUP. NA UL.WEGIERSKIEJ BYŁO Większe pomieszczenie i stanowiska były oddalone od siebie i był większy komfort dla bezrobotnego, bo nie był słyszalny przez innych A TU NA ZIELONEJ SZOK. NIE CHCĘ PISAĆ JAK SIĘ CZUŁAM. Jestem rozczarowana. A według zapowiedzi Prezydenta miało być tak pięknie. Pytam ale dla kogo?.

Pozostałe