W Obiektywie - otwarcie Psiego Parku

  • 10.06.2020, 09:21
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_06_09_konferencja_prasowa_w_psim_parku.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Psi wybieg - oddanie inwestycji

/konferencja prasowa/

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hodowca
hodowca 15.06.2020, 14:49
Bardzo fajny pomysł i super miejsce dla naszych zwierzaków.
Hau,hau
Hau,hau 14.06.2020, 16:43
Moj pies az ZIAJA zeby sie tam wys..c!!!Zreszta nie tylko tam.Madra psina!!
słonik
słonik 14.06.2020, 11:33
Teraz jeszcze ławeczki ustawić dla zmęczonych zabawą przy kamienicy. Zapachy będą mieli prima sort niczym we francuskiej drogerii
obserwator rzeczywistości
obserwator rzeczywistości 14.06.2020, 10:00
Pytam czemu Przewodniczący Zarządu Osiedla Kochanowskiego na siłę uszczęśliwia mieszkańców Gołąbkowic ???. Niech zbuduje sobie "Psi Park" na Kochanowskiego.
Pająk
Pająk 14.06.2020, 10:19
Niech takie pomysły wyrzuci sobie do śmietników z serduszkami jakie postawił na swoim osiedlu.
kolo
kolo 14.06.2020, 09:56
Radny Ziaja chyba za małego spadł z nocnika. Jak myśli że ktoś z drugiego końca miasta będzie przyjeżdżał z psem do tego miejsca to chyba jest niespełna rozumu. Inwestycja kosztowała ok 100000 zł które zabrał mieszkańcom na niepotrzebną inwestycję. Żenada
Kasia
Kasia 14.06.2020, 00:49
Zabiera srodki do zycia ludziom, mysli ze docenia go pieski
Agnieszka
Agnieszka 14.06.2020, 10:47
Na jesieni się okaże jakie ma poparcie wśród piesków. Będą wybory do Zarządów
sabina
sabina 13.06.2020, 12:06
JAKIEŚ JAJA!
Antoni
Antoni 12.06.2020, 18:59
Ziaja to blazen a nie radny. Jutro na pewno
Be dzie otwieral handzel z pralatem z fary. Ziaja malo razy wymienil nazwisko i imie ludomir handzel. Bedzie zje.....ka od handzla
Piesek
Piesek 11.06.2020, 19:16
Ja tylko pytam, radny Ziaja czyta z kartki? Czy radny miasta ma jakąkolwiek,, delegację,, aby otwierać inwestycje miasta?. Czy komuś się coś nie pomyliło? Nic już nie rozumie co się w tym mieście dzieje. Ale grunt że pieski będą szczęśliwe. Hau, hau hau.
Pies
Pies 11.06.2020, 18:30
Hau, hau, hau
halina
halina 11.06.2020, 17:57
gdzie to jest??
Pamiętliwy.
Pamiętliwy. 11.06.2020, 01:55
Ekipa z Ratusza uwila sobie gniazdko jak zostaną wywiezieni. Już niebawem!

Pozostałe