Tomasz Jarosz wygrał finał Szansy na Sukces. Będzie śpiewał w Opolu. GRATULUJEMY

  • 31.05.2020, 16:37 (aktualizacja 01.06.2020, 22:07)
  • nasza tv sadecka
Tomasz Jarosz wygrał finał Szansy na Sukces. Będzie śpiewał w Opolu. GRATULUJEMY źródło: KaOSG
Tomasz Jarosz pokonał pozostałych uczestników i "wyśpiewał" sobie udział w koncercie Debiuty w Opolu.

 Tomasz Jarosz 

Urodził się 31 maja 1983 roku. Jest absolwentem Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończył również Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu na instrumencie - klarnet. Od dziecka w domu była muzyka za sprawą Taty Bartłomieja.
Już od najmłodszych lat zdradzał pociąg do muzyki, dlatego postanowił spróbować swoich sił w szkole muzycznej. Tato jako pierwszy uczył go rodzimych melodii ludowych, czyli muzyki Lachów Sądeckich, ale muzykę tę szlifował również grając w zespole regionalnym Lachy z Nowego Sącza. Można powiedzieć, że jest wychowany na ludowiźnie, co zawsze podkreślał i czego się nie wstydzi. Obecnie jest funkcjonariuszem Straży Granicznej.
Ma jeszcze kilka marzeń do spełnienia, takich jak posiadanie i jazda własnym autobusem, ponieważ praca jako kierowca to jego drugie hobby,
ale pierwszym, ważniejszym marzeniem… pewnie jak każdego muzyka instrumentalisty czy wokalisty, jest występ na scenie amfiteatru w Opolu podczas Festiwalu Opole.
Dlaczego miałby wygrać finał finałów programu „Szansa na sukces”
i uzyskać bilet do Opola? „Dlatego , że to byłoby zwieńczenie wszystkich moich marzeń, moich działań w muzyce, ale także szansa na rozpoczęcie nowej muzycznej misji, polegającej na przekonaniu Polaków do folku” 

Marzenie Pana Tomasza właśnie się spełniło. Gratulujemy.

 

 

nasza tv sadecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
takatotasuka
takatotasuka 02.06.2020, 10:25
Gratulacje panie Tomku, cosik pan bardzo potargany. Musiało być naprawdę ciężko.
Stiv
Stiv 31.05.2020, 21:41
ntvsadecka duża uwaga, zmieńcie to zdjęcie Pana Tomka Jarosza bo po wejściu na waszą stronę wygląda jak by to była informacja o śmierci a nie sukcesie Pana Tomka ! Więcej Taktu !
redakcja
redakcja 01.06.2020, 22:06
Witam. Zdjęcia Pana Tomasza pochodzi ze strony programu Szansa na Sukces. Ale oczywiście życzenia naszych Widzów są dla nas bardzo ważne. Zmieniamy. Pozdrawiam
lila
lila 31.05.2020, 18:57
Gratulacje płyna ze wszad i podziekowania . ktoś tu bzdury pisze.
Jan
Jan 31.05.2020, 21:45
...to sobie zobacz mądralo: https://www.ntvsadecka.pl/wiad…
Widzisz tu jakiś wpis oprócz mojego ??
Jan
Jan 31.05.2020, 17:08
Jak wygrał szansę na sukces to nawet nikt mu tego tu z widzów nie pogratulował ! Oprócz mnie !
I to jest sukces ! Pan Tomasz pokazał klasę, głowa do góry i do przodu. Szacunek. Takich sukcesów trzeba nam na sądecczyznie .
Panie Tomku dziękujemy

Pozostałe