Sądeczanie w finale Szansy na Sukces! Głosowanie trwa

  • 31.05.2020, 16:03 (aktualizacja 31.05.2020, 16:26)
  • nasza tv sadecka
Sądeczanie w finale Szansy na Sukces! Głosowanie trwa
Justyna Jędrusik z Nowego Sącza i Tomasz Jarosz z Kamionki Wielkiej to Sądeczanie, którzy biorą udział w finale Szansy na Sukces. Głosowanie trwa a o zwycięży wykonawca, który zgromadzi największą liczbę sms-owych głosów. Nagrodą jest występ na festiwalu debiutów w Opolu.

Justyna Jędrusik mieszka w Warszawie ale pochodzi z Nowego Sącza. Do finału weszła wygrywając jeden z marcowych odcinków Szansy na Sukces a zaśpiewała piosenkę Haliny Fronckowiak pt. "Anna już tu nie mieszka". 

Tomasz Jarosz na co dzień mieszka w Kamionce Wielkiej. W ubiegłym tygodniu wygrał odcinek programu wykonując piosenkę Formacji Nieżywych Schabuff  "Poranki".

Dziś możemy pomóc Sądeczanom zwyciężyć i zaśpiewać z koncercie Debiuty w Opolu. 

Wystarczy zagłosować:

Justyna Jędrusik - wysyłając SMS o treści 6 na numer 7350

Tomasz Jarosz - wysyłając SMS o treści 10 na numer 7350

nasza tv sadecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe