Sądeczanin Tomasz Jarosz wygrał Szansę na Sukces

  • 24.05.2020, 15:57 (aktualizacja 24.05.2020, 16:15)
  • Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Sądeczanin Tomasz Jarosz wygrał Szansę na Sukces żródło: Szansa na Sukces
Tomasz Jarosz wygrał dzisiejszy odcinek programu Szansa na Sukces. Uczestnicy musieli zmierzyć się z repertuarem Formacji Nieżywych Schabuff a Panu Tomaszowi przypadła w udziale piosenka pt. "Poranki".

Po zwycięstwie w niedzielnym odcinku Tomasz Jarosz weźmie udział w wielkim finale, gdzie będzie walczył o udział w Debiutach na Festiwalu w Opolu.

Tomasz Jarosz pochodzi z Kamionki Wielkiej, jest członkiem zespołu Lachersi. Na co dzień jest funkcjonariuszem Karpackiego Oddziału Straży Granicznej

Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 24.05.2020, 18:31
I to jest sukces ! Pan Tomasz pokazał klasę, głowa do góry i do przodu. Szacunek. Takich sukcesów trzeba nam na sądecczyźnie . Nasi politycy powinni brać przykład jak promować "nasze" na arenie krajowej i międzynarodowej. Panie Tomku dziękujemy

Pozostałe