Czy w Nowym Sączu tworzy się kult jednostki?

  • 20.05.2020, 09:27
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2020_05_19_kult_jednostki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kult Ludomira Handzla - tak wiceprzewodniczący RM Nowego Sącza ocenia działania promocyjne podejmowane przez władze miasta. Zarówno wizerunek jak i nazwisko prezydenta pojawia się niemal wszędzie a pracownicy Ratusza bądź podległych mu jednostek są "szkoleni", że w wypowiedziach mają często wymieniać jego osobę - dodaje Michał Kądziołka.

Zdaniem wiceprzewodniczącego, oszczędności do jakich w wyniku pandemii są zmuszone samorządy powinny objąć przede wszystkim wydatki na promocje a nie zwolnienia pracowników. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Joanna
Joanna 25.05.2020, 12:14
Michałku twój premier Morawiecki jak mówi że trzeba zwalniać w ramach oszczędności , tonie miej pretensji do wice. prezydenta Sącza Bochenka że chce zwalniać nierobów zasiedziałych w ratuszu. On chce wykonywać polecenia rządowe. Więc Michałku nie wymądrzaj się .
MIrka
MIrka 25.05.2020, 07:30
Kądziołka niech popatrzy na siebie i przestanie robić z siebie .... tyle lat w PSL-u, co się z nim dzieje ? jakieś kłopoty ?
Jan
Jan 20.05.2020, 21:13
Nowy Sącz i powiat od lat jest w totalnej zapaści inwestycyjnej ! Zmarnowaliśmy mnóstwo czasu na wojenki i sprawy nie istotne dla naszego regionu. Nie mamy sensownego dojazdu ani wyjazdu w kierunku cywilizacji jaką jest autostrada A4. Linia kolejowa do Krakowa to też jakiś relikt przeszłości . Prawdopodobnie właśnie teraz tracimy ostatnią dziejową szansę na poprawną komunikację ze światem !
Będziemy teraz już tylko zaściankiem i gettem Polski gdzie pracuje się za minimalną krajową ! Tak doprowadzili do tego nasi przedstawiciele wybrani w wolnych wyborach i ich nieustanne spory o wszystko. Ich rzekomi mocodawcy też okazali się słabi i niewiele mogący. Wchodzimy w wielki kryzys więc jeszcze bardziej zaciskajcie pasa , gińcie na drogach i nie pyskujcie że jest wam źle ! Zapamiętajcie kto nam ten los zgotował !!!
fun
fun 21.05.2020, 06:41
Logika mówi że sami sobie ten los zgotowalismy ,ponieważ nie słyszałem, żeby w ostatnich latach ktoś sfałszował wybory.
Stiv
Stiv 21.05.2020, 11:37
W kampanii wyborczej były konkretne obietnice i plany działania więc to miało wpływ na wynik wyborczy ! Jeden z posłów nawet objął mecenat nad projektami w co z tego wyszło ? Tu jest problem
ja
ja 20.05.2020, 20:55
Słusznie chłop prawi i BASTA
Stefek
Stefek 20.05.2020, 13:24
Mieszkańcy Dąbrówki doskonale wiedzą kto w Dąbrówce tworzy kult jednostki. Co to za z tego wyrośnie ?
dąbrówkowczanin
dąbrówkowczanin 20.05.2020, 15:25
Też się obawiam Prokopowicza
selfie
selfie 21.05.2020, 18:04
A który to radny pokazał goły zadek na meczu Sandecji? Pytam i pytam i nie mam odpowiedzi...
Michał
Michał 22.05.2020, 18:28
Michał
Antykult
Antykult 20.05.2020, 10:37
Oczywiście, że jest tworzony kult jednostki. Strach na mieście mówić, co się o tym wszystkim sądzi. Zabawa rządzących w najlepsze trwa a w tle rozgrywają się ludzkie dramaty, których nikt nie naglasnia. Smutne to wszystko. Gnoi się ludzi za co? Ale powiadają, że karma wraca, a Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Więc poczekajmy.
logika
logika 20.05.2020, 13:26
Pan Bóg i karma? Coś Ci się biedaku pomyliło

Pozostałe