W Obiektywie - konferencja prasowa wiceprzewodniczącego RM M. Kądziołki

  • 15.05.2020, 20:59
  • Nasza Telewizja Sądecka
2020_05_15_konferencja_prasowa_kadziolka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tematy poruszone w trakcie konferencji prasowej: 1. pomówienia wiceprezydenta A. Bochenka pod adresem wiceprzewodniczącego M. Kądziołki 2. tworzenie kultu jednostki Prezydenta Ludomira Handzla 3. kondycja sądeckiej kultury

/retransmisja/

Nasza Telewizja Sądecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Władek
Władek 22.05.2020, 18:36
Skąd u tego,.... tyle pogardy? Pamiętaj co mówił Waldemar Pawlak, cokolwiek czynisz, patrz końca.
Alka
Alka 21.05.2020, 21:54
Dlaczego działacz PSL przemawia na ściance PISu?
jan
jan 22.05.2020, 16:42
Z przyzwyczajenia. Z dzieciństwa ma fotki na tle kupy gnoju, a teraz na tle PiSu. W sumie żadna różnica.
Florek.
Florek. 19.05.2020, 11:51
Kochani radni PiS czy to co robicie w ratuszu jest grą wstępną do wprowadzenia zgodnie z przepisami prawa podstawą do wprowadzenia rządowego pisowskiego komisarza. W miejsce prawidłowo wybranego prezydenta? Rząd już się przymierza do wprowadzenia komisarzy rządowych na miejsca prezydentów miast gdzie są prezydenci nie pisowscy. Czyżby zanosiło się na stan wojenny? Pani Mularczykowa pani ma wiadomość z pierwszej ręki odważnie proszę Sądeczanom powiedzieć!
Obserwator
Obserwator 18.05.2020, 13:11
Panie Kądziołka czy ustaliliście już kto zwoła następną konferencję prasową , na temat hejtu prezydentów miasta? A za razem niszczenia samorządności w Polsce.
Nie uda się wam piskorze , waszymi atakami zleconymi przez Kaczyńskiego atakowanie i zwalczanie samorządu miasta , lub opanowanie .Nie możecie już pluć na komunistów to plujecie na swoich bliskich i przyjaciół , Nie uważajcie się za mądrzejszych bo nimi nie jesteście . Czym się pan jak i Mularczykowa zasłużyli dla Nowego Sącza , Nie wystarczy głupio wyglądać aby ludzie was znali , Czemu nie chcecie upublicznić ile bierzecie tzw. diety za atakowanie na każdej sesji prezydentów, Jedyny Czernecki dwoił się i troił aby zaistnieć w Sądeckich mediach, czego nie można powiedzieć o panu jak i pani Iwonie , którą Sądeczanie poznali pod pomnikiem Piłsudskiego z premierem jak i na cmentarzu z prezydentem RP PiS.
Mirek
Mirek 17.05.2020, 16:08
Pozdrowienia od Kolegów z PSL-u. Nie przeginaj, bo z powrotem nie przyjmiemy, a widzisz że twój autobus do kariery zaraz się wywróci.
Jan
Jan 17.05.2020, 14:52
Przypominam o drodze ekspresowej do Brzeska, Lini kolejowej do Krakowa i moście na Dunajcu do Brzeznej ! To są jedyne słuszne sprawy dla sądecczyzny !
Jerzy
Jerzy 17.05.2020, 10:38
Do plucia na prezydenta Handzla do pani Mularczyk dołączyli wice przewodniczący RM Czernecki oraz Kądziołka , który nawoływał do porozumienia , współpracy na rzecz N.Sącza wczoraj odkrył swe prawdziwe oblicze hejtera , plując na lewo i prawo , bo jak że nie hejtować kiedy się jest w czubie pisowskiej opluwaczki . Kto następny? zastępcy już zaliczyli występy kabaretowe w NTV której program ogląda cała Polska. Sądecki PiS ratuszowy musi być widoczny w całej Polsce , oto dba pan Mularczyk.poprzez wiadomą osobę . Kądziołka zarzuca Prezydentowi wydanie 4 tysięcy na leżaki , przyrządy do ćwiczeń itp. przemilczając uchwałę projektu pani Mularczyk dopłacającą 5 milionów do wodociągów najbogatszego przedsiębiorstwa w N.Sączu . a ceny wody w Sączu się nie zmieniły choć pani Mularczykowa przepchnęła tą uchwałę głosamiradnych PiS bez radnych opozycji, bo to miało zmniejszyć koszty wody dla Sądeczan. Nie ładnie panie Kądziołka hejt się czasem odwraca , Czy to panu przeszkadza że ponoć na leżakach jest nazwisko Handzel ? Niech Sądeczanie wiedzą czyj to pomysł i osądzą sami w przyszłych wyborach. Pan zaś jest w RM po to aby współpracować z prezydentem nie kierować nim ,a za razem miastem , to prezydent jest odpowiedzialny za finanse miasta i na co wydaje , przed mieszkańcami , a nie radni PiS Natomiast jeżeli panie Kądziołka ma pan dowody na działanie przestępcze pana prezydenta to nie NTV a prokuratura jest od tego, aby oskarżać nie państwo radni PiS. Pomóżcie prezydentowi mądrymi radami a nie hejtem , i opluwaniem , bo plujecie na Sądeczan tych co swymi głosami wybrali Handzla z nie Mularczykową , a było ich dużo więcej .
hola hola
hola hola 17.05.2020, 12:28
A na cóż to wydaje : napisy w gabinecie , tv ratuszową .
Przed wyborami na wszystkim się znał a okazało się że "król jest nagi" i tylko zwalnia ludzi , jeszcze teraz , kiedy znalezienie pracy podczas epidemii jest bardzo trudne . Szczerze współczuje zwalnianym pracownikom .
tak tylko pytam
tak tylko pytam 16.05.2020, 15:46
A czy to możliwe, że od wielkości uszu zależy jak wiele kto ma za uszami?
Antytrol
Antytrol 16.05.2020, 11:56
Uderz w stół a trole się odezwą.
Kiler Jerzy
Kiler Jerzy 16.05.2020, 11:30
Paranoja to co robi PIS. I to nie tylko w samorzadach. Pogonic ich. A Pan Kadziolka za co ma prace ? Aaaaa pan Kozlowski ... Zacznij od siebie i urazonego ego Mularczykowej robota Arkadiusza.
Paweł
Paweł 16.05.2020, 11:07
oj panie Bochenek ja nie mogę się doczekać dnia kiedy pan zostanie zwolniony!!!!
Rafał
Rafał 16.05.2020, 07:41
Ześwirowali w tym ratuszu. Nie miałem pojęcia o tych działaniach. Cóż możemy tylko uderzyć się w pierś i pogonić następnym razem.
Sofija
Sofija 16.05.2020, 06:57
prawda jest taka ze ludzie dali się nabrać na obietnice Ludomira! A teraz wstyd im się przyznać ze popełnili błąd.
Jak można w ten sposób ludzi traktować, ile osób przez was płakało? macie świadomość?
Bajeczka
Bajeczka 15.05.2020, 22:14
TAKA BAJKA NA DOBRANOC DLA SADECKIEGO LUDU, O KRASNOLUDKU, KTÓRY MIAŁ SWÓJ LUD I PODDANYCH, KTÓRZY DLA PRZYSŁOWIOWEJ MISKI MIODU WSZYSTKO ZROBILI. ALE KIEDYŚ DO TEGO MIODKU WLECIALA PSZCZÓŁKA I UKASILA JEDNEGO, DRUGIEGO, TRZECIEGO I TAK SIĘ WYSTRASZYLI,ŻE JUŻ MIODKA NIE RUSZYLI. DOBRANOC. BĘDZIE DOBRZE, TRZYMAJCIE SIĘ ZDROWO.
BAJU BAJU
BAJU BAJU 16.05.2020, 17:10
Panu już dziękujemy i do partii filozofów proponujemy .
LIBED
LIBED 15.05.2020, 22:13
Po co takiemu debilowi dają mikrofon.
aq
aq 16.05.2020, 00:16
ty o co chodzi? LIBEDDEBIL debil debil debil lebed libed libed sam się podpisałeś
Imigrant
Imigrant 15.05.2020, 22:09
To co powiedział przewodniczący Kądziołka wszyscy widzą. Ale jakżeście się dali nabrać Ludkowi i wybraliście go na prezydenta to się z nim męczcie, bo on wam jeszcze pokaże co potrafi. Macie przekichane 5 lat.

,
miś uszatek
miś uszatek 15.05.2020, 22:07
Wyjątkowo odrażający typ spod budki z piwem i do tego uszaty
PISowiec
PISowiec 15.05.2020, 21:41
Pozdrów no tam Kosiniaka z PSL a nie podszywaj się pod PIS którego nie reprezentujesz, zdrajco.
aq
aq 15.05.2020, 22:43
Kondziołka dobrze gada i basta
K.K.
K.K. 15.05.2020, 23:13
Bardzo dobrze mówi.

Pozostałe