Czego się boi prezydent Ludomir Handzel?

  • 15.05.2020, 20:47 (aktualizacja 15.05.2020, 22:20)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_05_15_i_mularczyk_pyta_o_srodki_na_promocje_miasta.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pyta przewodnicząca Rady Miasta Iwona Mularczyk po tym, jak dwukrotnie nie otrzymała odpowiedzi na wysłane do prezydenta pismo w sprawie wydatków na promocję.

Pytania dotyczyły ilości i warunków finansowych umów zawartych pomiędzy agencjami reklamowymi a  jednostkami organizacyjnymi i spółkami komunalnymi podległymi prezydentowi. W tym również agencji reklamowej IMSTUDIO Marcina Waśko, który jest jednocześnie etatowym pracownikiem ratusza. Tylko w ubiegłym roku Urząd Miasta zawarł z IMSTUDIO umowy na kwotę 85 tysięcy złotych. 

Przewodnicząca Rady Miasta zapowiada, że gdy po raz kolejny nie otrzyma odpowiedzi na pismo, skieruje sprawe na drogę sądową.

 

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
arek
arek 23.05.2020, 15:33
Prezydent Handzel niczego się nie boi. Chociażby chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknie, bo To on jest największym skurfysynem w tej dolinie.
ja
ja 20.05.2020, 20:58
Jestem z panią, jako mieszkaniec tego miasta również pytam - Czego się boi prezydent Ludomir Handzel?
JP2
JP2 19.05.2020, 21:15
No i coście skurfysyny uczynili z tej krainy...
Kacperek
Kacperek 19.05.2020, 12:12
Pyta przewodnicząca Rady Miasta Iwona Mularczyk prezydenta , o odpowiedź na pismo w sprawie wydatków na promocję i straszy sądem poprzez NTV jak by nie miała bliżej w ratuszu biura prezydenta. Te wszystkie projekty uchwał , petycje , pani Mularczyk pisze mąż. bo ona sama nie jest w stanie wymyślić . A Arek już zakończył starania o reparacje , odszkodowania wojenne II wojny , Powinien teraz żądać odszkodowania za bitwę pod Grunwaldem.
Jan
Jan 17.05.2020, 14:50
Ciekawe że teraz Mularczyk na łamach NTV się nie wypowiada? ! Znaczy to że on teraz nic nie robi ? Przypominam Panie mularczyk o drodze ekspresowej do Brzeska, Lini kolejowej do Krakowa i moście na Dunajcu do Brzeznej ! Obiecałeś to parlamentarzysto nasz zacny. Na koniec co z reparacjami ?? jak się nie możesz wypowiadać to niech Pani Iwona coś poopowiada !!! No i nie doczekaliśmy się odpowiedzi na pytania naprawdę istotne dla naszego regionu i jego przyszłości ! HEH....
Kalina
Kalina 21.05.2020, 20:41
A co te miernoty mogą są sługami Kaczora jak Duda i Morawiecki.Przy okazji przypominam że pod Piłsudskim Morawiecki obiecywał drogę Sądeczankę i kolej do Krakowa przez Piekiełko ale zastrzegł " Jak wybory prezydenckie wygra Iwona Mularczyk " i Iwona nie wygrała To Morawiecki ma w DUDZIE Nowy Sącz i okolice . Nawet paradowanie Iwonki z dupkiem Dudą na cmentarzu nie pomogło w wyborach , Teraz pozostało tylko mścić się na Handzlu .za to że fotel prezydenta z pod *** wyjął Iwonie.A już się cieszyła.
Mirka
Mirka 16.05.2020, 13:46
Ale heca. Czy to nie jest Państwa zdaniem ukryta reklama i majstersztyk Pani Iwony Mularczyk? Można odnieść wrażenie, że pod przykrywką krytyki IM Studio jest drugie dno. Jeśli po raz kolejny Pani Iwona Mularczyk troskliwym głosem mówi o IM Studia Marcin Waśko ( reklama ? ) to jakoś dziwnie to brzmi w dobie zakupów maseczek od znajomego instruktora narciarstwa. Uważnemu słuchaczowi nasuwa się pytanie czy agencja reklamowa nie wykorzystuje inicjałów Iwony Mularczyk? Przypadek? Ach te małe miejscowości.
Dofinalu
Dofinalu 15.05.2020, 23:03
Niech Pani nie odpuszcza. Pamiętam, gdy rządził poprzednik, to jakie były ataki obecnej ekipy rządzącej na poprzednika, że nie otrzymali informacji, że mają prawo wiedzieć No i otrzymali. A teraz to co? Czego się boją? No niestety historia się powtarza a teraz w drugą stronę. Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe, mówi stare porzekadło. Więc Pani Przewodnicząca proszę nie odpuszczać tylko do przodu. Z niecierpliwością czekam na finał.

Pozostałe