8 milionów zł mniej na oświatę w budżecie Nowego Sącza

  • 14.05.2020, 11:17
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_05_13_zle_naliczona_subwencja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zamiast 194 mln. zł do budżetu miasta trafi 186 mln zł w ramach dotacji budżetowej. To 8 mln mniej niż zapisano w budżecie. Skąd taka różnica i kto odpowiada za źle wyliczoną subwencje pyta przewodnicząca Rady Miasta i pisze w tej sprawie interpelacje do prezydenta.

Z kolei włądze miasta przekonują, że błąd nie powstał z winy urzędników tylko błedów w systemie informatycznym ministerstwa. 

 

Szczegóły w materiale filmowym.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KOL
KOL 15.05.2020, 19:24
AUTOBUSY W NIEDZIELE !
Bareja
Bareja 14.05.2020, 12:35
Brawo, brawo dla prezydenta miasta, czuję się jak bym oglądał film Bareji. Ot, to te zmiany. Macie wyborcy coś ta chcieli. Ale żeby przez błąd systemu informatycznego specjalnego ośrodka szkolno - wychowawczego stracić aż 8 mln? No przecież to tylko mógłby wywinac Bareja! Ale widać, że w naszym mieście jest jak w filmie Bareji. Więc śmiejemy się bo śmiech to zdrowie. A tak poważnie, współczuję niektórym urzędnikom ratusza i oświaty bo jak zapowiedział chlebus, cięcia będą w zatrudnieniu.Ot te oszczędności w rozumieniu rządzących miastem A Pani Przewodnicząca, proszę być dociekliwa, bo to popłaca.

Pozostałe