W Obiektywie - konferencja prasowa przewodniczącej Rady Miasta

  • 11.05.2020, 17:39
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_05_11_konferencja_prasowa_mularczyk.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa przewodniczącej Rady Miasta Iwony Mulaczyk.

Temat: restrukturyzacja sądeckiej oświaty.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sympatyk
Sympatyk 15.05.2020, 20:36
Jak tej Pani nie żal tracić czasu na ujawnianie frustracji i sączenie jadu ? W tym czasie mogłaby z miłością zadbać o ognisko domowe - nucąc
ulubione utwory, przygotować dzieciom i mężowi , smaczny obiad , a swym blaskiem kobiecości wnosić spokój , harmonię i miłość.
Widz
Widz 13.05.2020, 17:58
A gdzie debil Arturek? On tak chce pajacować przed kamerami a wy mu zabraniacie. Popłacze się jak Szymuś Hołownia
Ania
Ania 12.05.2020, 21:19
Figlarz, Mordek, Zenek co wy pijecie ? Chłopaki zapomnieliście jakie klipy mówiła o futbolu , nie wiem gdzie pracuje ale musi być słabo i nie fajnie w zespole , najweselej jest na sesjach, gdzie co 10 min. robi przerwy , ciągle przerywa wypowiedzi i najśmieszniejsze, że nie pozwala uzasadniać wniosków, chłopaki czaicie ? Ale skoro jest wasza muzą i uwielbiacie pytania to zapytajcie muzę , gdzie reperacje wojenne ?
sadeczanin
sadeczanin 12.05.2020, 18:26
ok, a pytanie z innej beczki. co pani przewodnicząca zrobiła w kwestii pandemii? proszę o fakty, co pani robi.
iwona
iwona 22.05.2020, 09:31
Noooo tak z głowy to panu nie powiem.
Fikil
Fikil 11.05.2020, 23:58
Gdzie ta pani pracuje ? W sprawie oświaty niech pani pyta minister Zalewską i posłów sądeckich. Czy pani się orientuje kto w Warszawie rządzi ? Rozterek pani są porażające , czy pani nie obawia się deszczów ?, czy pani nie obawia się zachmurzenia ?, czy Pani nie obawia burzy ?
Figlarz
Figlarz 12.05.2020, 16:20
Drogi Fikil, ale jesteś figlarz. Ta Pani, a dla ciebie PANI PRZEWODNICZĄCA RADY MIASTA NOWEGO SĄCZA PYTA TYCH KTÓRZY ZA TO W NOWYM SĄCZU ODPOWIADAJĄ. A pytać może a nawet musi bo działa w imieniu mieszkancow, czy Ci się podoba czy też nie. A z treści twego wpisu sądzić można że nic nie wiesz o samorządzie. Ale chyba dla ciebie to trudna nauka,?
Kacper
Kacper 26.05.2020, 11:14
Na prawdę jesteś figlarzem i figle się ciebie trzymają . Czy figlując nie zauważyłeś że pani IWONKA nie powinna szczuć na prezydenta , Sprawy komunikacji pani przewodniczącej RM z Panem Prezydentem to jest sprawa nie publiczna tylko droga służbowa . Zaś skarżenie się przed kamerami jaka to jej się dzieje krzywda bo Pan Prezydent nie podporządkowuje się poleceniom pani przewodniczącej RM tylko telewidzom udowodnia nie dojrzałość polityczną ,pani przewodniczącej RM i ośmiesza ją.. Dopełniając śmieszności skargi powinna się pani jeszcze rozpłakać. Tak ważna osoba popierana przez najwyższych dostojników kraju a lekceważona przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza na własną prośbę .

Mojdek
Mojdek 12.05.2020, 17:44
Figlarz z ciebie jak słoń. Jeśli ta pani , ma coś do powiedzenia to niech powie, poda podstawę prawną. Jeśli pyta , to znaczy że nie wie ? jak nie wie to do nauki, a potem przed kamery. Niedobrze , tak publicznie przyznawać do niewiedzy, to autodestrukcja i zagubienie jak na zdjęciu.
zenon
zenon 12.05.2020, 20:03
Mojdek ciekawe czy z Ciebie taki chodzący omnibus :) Czy Ty wszystko wiesz?? jak masz problem z internetem dzwonisz na infolinie, jak masz problem z kosiarka jedziesz na serwis, jak masz problem z samochodem jedziesz do mechanika, jak masz problem ze zdrowiem idziesz do lekarza. To chyba raczej proste! bo podejrzewam ze sam nie wiele wiesz, nie umniejszając Ci wiedzy w innym zakresie. Mechanikowi tez podajesz pdstawe prawna dlaczego zepsul Ci sie silnik?? Czy u lekarza podajesz podstawe prawna dlaczego boli Cie serce?? No nie sadze. Wiec nie opowiadaj bzdur omnibusie sadecki. Troche pokory, nie ma ludzi idealnych i wszech wiedzacych. Kto pyta nie błądzi. Koniec języka za przewodnika. Znajome powiedzenia??
Waldek
Waldek 12.05.2020, 21:28
Zenek otwórz okno i się dotleniaj. Jak mam problem z samochodem to jadę do mechanika, a nie lecę na konferencję prasową , kumasz ? zostaw jeszcze otwarte okno i się dotleniaj ..... nie daj się manipulować , pamiętasz co robiła przed wyborami na Śniadeckich ?
MORDEK
MORDEK 12.05.2020, 19:34
Mojdek, chyba strach, że PANI PRZEWODNICZĄCA zaczyna pytać, dopytywać,zadawać niewygodne pytania, żądać odpowiedzi na interpelacje. No i JUŻ WIEMY PO TWOIM WPISIE ,ŻE nic nie wiesz o samorządzie, doucz się. Ale przecież radny musi znać ustawy min., o samorządzie. DLA TWOJEJ WIEDZY ( BO INNI TO WIEDZĄ) Rada Miasta sprawuje FUNKCJĘ KONTROLNA NAD PREZYDENTEM MIASTA , A PREZYDENT, CZY MU SIĘ TO PODOBA CZY NIE ,MUSI UDZIELIĆ INFORMACJI.
Jola
Jola 15.05.2020, 14:03
Mojdku czy ty nie zauważyłeś że te pytania to jedynie po to aby u ciemnego luda wywrzeć pogląd że pani Iwonka jest mądrzejsza od prezydenta w zarządzaniu miastem , mądrzejsza w finansach od Pani księgowej . Otóż nic błędniejszego , ta pani jest tępa jak i jej pan , lecz pchają się do polityki bo w polityce można kłamać oszukiwać ,kombinować . Mając takie znajomości bliskie u najwyższych władz państwa , i nic nie móc dla miasta zrobić to znaczy że ci znajomi z wysokiego szczebla ich olewają . Te wszystkie skarżenia się pani Mularczyk na prezydenta przed kamerami to błazenada i świadczy o braku kultury. a do tych co uważają że rada miasta jest od nadzorowania i kierowania prezydentem to się mylą . Prezydent odpowiada za swoje decyzje , rada miasta nie . Warcząc na prezydenta niczego dobrego nie przyniesie.
Szymek
Szymek 11.05.2020, 18:35
Bardzo mądrze i rzeczowo. No to teraz Handzeraxen z Bekską i Majką wzięli sie za psucie szkolnictwa. Jak Handzel będzie słuchał Belskiej i Majki to nic dobrego z tego nie będzie, bo przecież one mają taki stosunek do oświary jak pinokio do prawdy.
Dobra Zmiana
Dobra Zmiana 11.05.2020, 18:00
Nareszcie bez radnego Czerneckiego. Dużo spokojniejsza i konkretna konferencja! Oby już tak zostało.

Pozostałe