W Obiektywie - konferencja prasowa w sądeckim ratuszu

  • 11.05.2020, 17:37
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_05_11_konferencja_prasowa_w_ratuszu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa z udziałem zastępców prezydenta: Magdaleny Majki i Artura Bochenka.

Temat: pomniejszona subwencja oświatowa.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edyta
Edyta 16.05.2020, 07:55
Te wąskie usta zawzięte i zdenerwowane mówią same za siebie. Znawcy budżetu - żadnych tłumaczeń. Pałac młodzieży prawie do likwidacji. Tysiące dzieci nie będą miały zajęć. Tłumaczenie: nie ma to nic wspólnego z tym że źle oszacowaliśmy budżet. Skandal po prostu
Maria
Maria 16.05.2020, 12:21
Czyżby głos kolejnego zbędnego etatu się odezwał. Co się tyczy usteczek, to Edzia nie każda kobieta musi botoksem katować jak Ty.
Urszula
Urszula 12.05.2020, 19:45
Tak własnie wygląda praca ludzi w Sądeckim Ratuszu (mówię o Handzlu Bochenku Majce i Belskiej). Za grosz kompetencji za grosz rozumu. Wszystko potrafią psuć i wszystko potrafią zagarniać pod siebie i swoich znajomków. Zawalili subwencje za 8 milionów złotych i teraz szukają winnych. Przyznajcie się że jest to wasza wina i brak podstawowej wiedzy w tym zakresie. Handzel wszystkim podległym jednostkom i pracownikom wyzabierał premie i dodatki i tym myśli że uzupełni straty.. Ministerstwo przyznało jakiś Procent dodatku do wynagrodzeń dla Urzędów Pracy w ramach obsługi wniosków od Przedsiębiorców. Oczywiście Handzel w swoim UP zablokował te dodatkowe premie bo chce w ten sposób zebrać kasę którą przepuścili na Subwencji.. Naprawia błędy kosztem ludzi. W Powiatowym Urzędzie Pracy pracownicy obsługują wnioski dostają premie, dodatki bo Pan Starosta jest po prostu ludzki i dba o pracowników podległych. Tam funkcjonuje wszystko na najwyższym poziomie. Oczywiście Handzel dostał informację, że ludzie mogą zostawać po pracy ale żeby tylko dostali jakiś dodatek ale oczywiście Handzel sie nie zgodził na to bo oszczędności. A na ostatniej Sesji Rady Miasta i on i Bochenek zapewniali ze zatrudnią dodatkowych ludzi do pomocy w UP. No i po co?? Nie lepiej dać premie pracownikom którzy przy tym pracują??? No widocznie nie. Handzel musi zapewnić stanowiska sowim znajomkom którzy potrzebują kasy.. A co z przygotowaniem tych ludzi?? Trzeba będzie ich wszystkiego uczyć.. Myśli Pan ze będzie na to czas?? No nie będzie!!! Da ich Pan tylko po to żeby siedzieli i brali kasę. Taka żenująca prawda. Zaczyna się Pan gubić we własnych interesach i kłamstewkach Panie Handzel..
Michał
Michał 16.05.2020, 12:17
Urszulko z Urzędu i wszyscy nieprodukcyjni, jest dobre info. W sądeckiej fabryce lodów poszukują pracowników na produkcję. Może dość już siedzenia na stołku i wreszcie praca z której wypracowywany jest dochód państwa. Siedzisz, pijesz kawkę, czekasz 4 dni żeby papierek nie był zarażony i bierzesz wypłatę z podatków ludzi ciężko pracujących i jeszcze o premii mówisz?. Jeśli lekka praca przy lodach nie pasuje, to w Fakro na produkcji też potrzebują. Tam jak się postarasz, to premię dostaniesz. Widzisz jest rozwiązanie i kręgosłup od siedzenia w biurze nie będzie bolał.
chlebek
chlebek 12.05.2020, 17:59
ty tez nie rozumiesz o czym mówisz. co za bzdury. juz w okresie strajków w kwietniu 2019 mówiono o podwyzkach dla nauczycieli. a co tu robi bochenek?
Iwonka
Iwonka 12.05.2020, 17:56
Ale się znowu trole oderwani od koryt. , no powiedzmy miski, ODEZWALI. Pomidory nie odróżniają zwrot do budżetu państwa, poprzedniej ekipy, od zmniejszenia teraz subwencji przez ministerstwo. A przecież mamy taki wzrost gospodarczy i budżet państwa bez deficytu.
Bełkot
Bełkot 12.05.2020, 14:27
Bełkot nie poparty faktami czyli dokumentami. Różnica zawsze była, sama mówi że system informatyczny, jeżeli chodzi o specjalny ośrodek wykazywał błędy. Cyrk. Czy to znaczy że błąd systemu informatycznego wyniósł 8 mln, czy przypadkiem nie był to błąd człowieka, czyli dyrektorów skoro narada była w ostatniej chwili. Co do zapisów na protokole, to skąd Bielska wiedziała już wówczas, że będzie brakowało 8 mln. Bujac to można swoich ale reszta nie da się nabrać na potok słowotoku. A gdzie Bielska, to ona powinna wyjaśniać sprawę. Ale chyba strach wystąpić i wyjaśniać. Jak łatwo było osadzac poprzedników, a zmiana nowa, jak powiada prezydent ludzie oczekiwali zmian, pokazuje że faktycznie można inaczej zarządzać miastem. TYLKO, że za te rządy zapłacą,, zwykli,, ludzie. Jak słyszymy chlebusia, zwolnienia pracowników, obniżanie pensji to drugie imię i dobry pretekst aby się pozbyc niewygodnych. A buta i pogarda do innych ludzi, chociażby radnych miasta wybranych w wyborach jest szczytem pogardy do drugiego czlowieka. Gdy widzę tego człowieka, to wygląd tej osoby mnie odstrasza. Radni rozliczajcie tą rządząca ekipę i nie dajcie się zakrzyczec, bo za to wszystko płacą mieszkańcy miasta.
Zosia
Zosia 12.05.2020, 13:48
Co Bochenek ma do edukacji. Majka boi się wstąpić z belska. Bzury moze opowiadac radnym z kn. Mogą się różnić, ale nie tyle, tak się śmiała z 1,6 mln za poprzedniej ekipy a 8 mln nigdy nie bylo. Majka tylko kłamie, protokół pokazuje od belskiej, a papierow do Ministerstwa nie pokaże. Nie prawdą jest to co Majka mówi.
Pogodynka
Pogodynka 12.05.2020, 00:42
Jakbys z belska nie zawaliła to bys taka czerwona nie byla
Kazek
Kazek 12.05.2020, 00:39
Kobieto jak ty wygladasz WSTYD tak samo pracujesz udajesz mądrą a na nicztm się nie znasz Probujesz niszczyc madrych ludzi ale nie zawsze ci się to udaje
Krzyś
Krzyś 11.05.2020, 21:05
Wybrałoś gęgało czegoś chciało!
imigrant
imigrant 11.05.2020, 19:10
Szczyt niekompetencji tego dueciku. Pani Belska zwracała ministerstwu uwagę. A komu ta wybitna specjalistka nie zwracała uwagi? A z Pałacu Młodzieży przy tej władzy w mieście zostanie co najwyżej Pałacyk. Macie w Nowym Sączu coście chcieli i kogoście wybrali. Nie ma do czego wracać bo przy takich władzach to Nowy Sącz będzie taki sam jak te władze, czyli do niczego. .
ewre
ewre 11.05.2020, 18:17
Cos okropnego. Poziom pożal się Boże, godny pożałowania.

Pozostałe