W Obiektywie.

  • 06.05.2020, 22:19 (aktualizacja 06.05.2020, 22:22)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_05_06_konfprasowa_iwona_mularczyk_poprawa.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa Przewodniczącej Rady Miasta Iwony Mularczyk

Tematy: subwencja, bon oświaty

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jerzy
Jerzy 17.05.2020, 10:29
Do plucia na prezydenta Handzla do pani Mularczyk dołączyli wice przewodniczący RM Czernecki oraz Kądziołka , który nawoływał do porozumienia , współpracy na rzecz N.Sącza wczoraj odkrył swe prawdziwe oblicze hejtera , plując na lewo i prawo , bo jak że nie hejtować kiedy się jest w czubie pisowskiej opluwaczki . Kto następny? zastępcy już zaliczyli występy kabaretowe w NTV której program ogląda cała Polska. Sądecki PiS ratuszowy musi być widoczny w całej Polsce , oto dba pan Mularczyk.poprzez wiadomą osobę . Kądziołka zarzuca Prezydentowi wydanie 4 tysięcy na leżaki , przyrządy do ćwiczeń itp. przemilczając uchwałę projektu pani Mularczyk dopłacającą 5 milionów do wodociągów najbogatszego przedsiębiorstwa w N.Sączu . a ceny wody w Sączu się nie zmieniły choć pani Mularczykowa przepchnęła tą uchwałę głosami radnych PiS bez radnych opozycji, bo to miało zmniejszyć koszty wody dla Sądeczan. Nie ładnie panie Kądziołka hejt się czasem odwraca , Czy to panu przeszkadza że ponoć na leżakach jest nazwisko Handzel ? Niech Sądeczanie wiedzą czyj to pomysł i osądzą sami w przyszłych wyborach. Pan zaś jest w RM po to aby współpracować z prezydentem nie kierować nim ,a za razem miastem , to prezydent jest odpowiedzialny za finanse miasta i na co wydaje , przed mieszkańcami , a nie radni PiS Natomiast jeżeli panie Kądziołka ma pan dowody na działanie przestępcze pana prezydenta to nie NTV a prokuratura jest od tego, aby oskarżać nie państwo radni PiS. Pomóżcie prezydentowi mądrymi radami a nie hejtem , i opluwaniem , bo plujecie na Sądeczan tych co swymi głosami wybrali Handzla z nie Mularczykową , a było ich dużo więcej .
Jola
Jola 15.05.2020, 14:37
Iwonko nie ośmieszaj się przed kamerami , jak czegoś nie rozumiesz to idź do źródła i zaczerpnij wiadomości , a nie pokazuj swojej wątpliwej znajomości w finansach jak i zarządzaniu miastem. Czas już skończyć z hejtowaniem prezydentów miasta. Pogódź się z utratą fotela prezydenta Miasta. To przecież twoi koledzy rządowi ugryźli 8 milionów z zaplanowanego budżetu. Jak też twój pomysł by prezydentowi podrzucić świnię i uchwałą zmusić by dofinansował wodociągi , mieszkańcy z tego nic nie mają. Tym samym uszczupliłaś budżet .
Karolina
Karolina 08.05.2020, 16:40
Szanowna pani Iwono , Hejtowanie urzędu prezydenta miasta Nowego Sącza nie przystoi przewodniczącej RM.jak się pani nie podoba rozporządzenie pani opcji politycznej odnośnie szkolnictwa to proszę swą ekspercką radę wykorzystać przedstawiając projekt uchwały jak to zrobiła pani z nieudolnym tematem dopłat do wody. Hejtowanie w mediach publicznych krytykowanie tylko po to aby szkalować urząd prezydenta N.Sącza to niechlubny pisowski zwyczaj pchania się do władzy. Obserwując od dłuższego czasu niechęć do prezydenta Handzla całego klubu radnych PiS krytyka i hejt świadczy tylko o kulturze.
Obok ratusza stoi św. JP II słuchając każdej sesji RM aż dziw bierze że nie przywoła słów z pierwszej pielgrzymki do Polski .NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ I ZMIENI OBLICZE TEJ ZIEMI.
Barbara
Barbara 09.05.2020, 19:12
Szatan ubrał się w ornat i na mszę dzwoni.
Krystian
Krystian 08.05.2020, 20:58
Po 16,40 to po pracy w ratuszu, prawda? kto "Karolino" kazał tobie to napisać? Robimy sondaż.
Karolina
Karolina 22.05.2020, 11:53
Tylko pismenom ktoś musi kazać, co i jak pisać Ja nie jestem zniewolona przez PiS.
Wanda
Wanda 08.05.2020, 20:52
Ile Ci za taką opinię obiecali. Tak ładnie się podlizujesz Handzlowi
Sadeczanin
Sadeczanin 08.05.2020, 08:43
Moze Wy wszyscy rozumiecie tylko Ziaje z Jego idiotycznymi wywodami albo Prostko czy Prokopowicza. Istota sprawy to to ze oświata straci 8 mln przez mądra Majka i Belska. Ale one mają to gdzieś. Pozwalniają parę ludzi i znajdą 8 mln. Po to jest bon. Majka mowi przeszkolilismy dyrektorów. No to niech pokaze listy obecności jedni szkolenie w ostatnim tygodniu marca a arkusz nalezalo oddac do 2 kwietnia. Ale belska wtedy nie było i Majka cisza.
Mikal
Mikal 06.05.2020, 23:42
Słucham, słucham i nie wiem o co radnej Mularczyk chodzi. Ciągle powtarza, że nie wie o co chodzi. Jeśli jest niekompetentna, to trzeba się pouczyć, popytać tych co wiedzą, a potem się wypowiadać. Swoją drogą tyle lat pracuje w oświacie i jakoś nigdy nie awansowała , więc o co w tej przemowie politycznej chodzi ?
słabysłuch
słabysłuch 07.05.2020, 19:37
To chyba masz coś ze słuchem. Posłuchaj jeszcze raz ze zrozumieniem.Miłego słuchania
Aga
Aga 08.05.2020, 16:55
Ta kobieta nie nadaje się na nauczyciela kto ją zatrudniał ,czego ona uczyła ,WF w podstawówce czy przedszkolaków.
nikt
nikt 07.05.2020, 00:57
Pierwsze słowa matki po urodzeniu Iwonki:Kurwwwa ale... o co chodzi?
załamany
załamany 06.05.2020, 22:28
O Boże, znowu ta nieogratana pani coś bełkocze

Pozostałe