W Obiektywie - konfrencja prasowa klubu radnych PiS Wybieram Nowy Sącz

  • 29.04.2020, 18:45
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_04_29_ratusz_pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa radnych z klubu PiS Wybieram Nowy Sącz.

Tematy: dopłaty do wody dla mieszkańców, ulgi dla przedsiębiorców i subwencja.

 

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pies na PiS
Pies na PiS 10.05.2020, 18:27
Przypatrzcie się Sądeczanie waszej przewodniczącej Rady Miasta i jej pomocnikom klubowi radnych PiS jak dokładnie realizują politykę Kaczyńskiego w radzie miasta - przejąć władzę , zniszczyć prezydenta Handzla bo nie jest z PiS opanować samorząd . Czy po to wybraliście państwo Handzla aby pozwolić byle komu obrażać go przeszkadzać w zarządzaniu miastem. Bo jakie doświadczenie menedżerskie ma mierna nauczycielka , wspólnie z swoimi pomocnikami , aby bezpodstawnie atakować prezydentów działających zgodnie z prawem wymuszając zmuszając prezydenta do zmian budżetowych , bo pani Iwona chce się podlizać mieszkańcom kosztem zmian planowanych inwestycji.
Bądźcieczujni.
Bądźcieczujni. 08.05.2020, 09:41
A może najwyższą pora zejść z wodociągów, gdzie taryfa ustalona jest na 3 lata a zająć się Mpec, gdzie taryfa jest ustalana corocznie. Przypomnijcie sobie mieszkańcy, jaki dostaliśmy prezent od nowego, powołanego przez Handzla prezesa, w postaci ogromnych podwyżek centralnego ogrzewania. Dotyczy to mieszkańców sadeckich blokow. Jak dzielnie prezes Iwaniec, bronił Mpec i tej podwyżki. Jakiś absurd. Mam wrażenie, że wodociągi to temat zastępczy, aby nie przyglądać się. Spółkom obsadzonym przez,, NOWYCH,, ludzi prezydenta.
Zosia
Zosia 06.05.2020, 15:38
Alek czy Ty mieszkasz w Nowym Sączu? Orientujesz się co zlego dzieje się w Nowym Sączu? Dyktatura handzla on o swoich ludziach mowi służba 😀
JERZY
JERZY 06.05.2020, 11:53
WSTYDU NIE MACIE , TYLKO SIĘ OŚMIESZACIE.
Rozsądna sądeczanka dla Jam
Rozsądna sądeczanka dla Jam 05.05.2020, 23:53
Jam a ty masz trochę inteligencji - rozsądna sądeczanka! A po Twojemu Jam to kto?
NS
NS 04.05.2020, 12:17
Żenujące wystąpienie
Laik polityczny
Laik polityczny 03.05.2020, 11:19
Jeżeli dobrze zrozumiałem Przewodniczących Rady Miasta N.Sącza Czerneckiego i P. Mularczyk że wice Prezydent N. Sącza A.Bochenek posiada własną TV nie dostępną dla radnych PiS. Jak twierdzi Czernecki odkąd wice Prezydent Bochenek sprawuje swoją misję nigdy nie pochwalił na stronie miasta N.Sącz dobroczynnej działalności radnych klubu PiS. Tylko szyderstwa i wyśmiewania , czemu stanowczo zaprotestował A. Czernecki i nie pozwala na szyderstwa on line. Czego się mogą spodziewać po takim wystąpieniu bełkocząc w sprzymierzonej TV bez przygotowania. Jedną prawdę w wypowiedzi butnej i aroganckiej mówi Czernecki że Tworzy się anarchia i on tego będzie bronił. Jak również pani Mularczyk powinna na spokojnie przesłuchać co mówi i jak mówi i z tego wyciągnąć wnioski , bo przypominanie że 11 godzin prowadziła sesję to nikogo nie interesuje jak i tłumaczenie w kółko jaką dobroczynność zrobiła narażając się na kpiny i złośliwości . Wielokrotnie przew. Kondziołka apelował do zgody , do współpracy na rzecz N. Sącza i klub PiS butny i jakże ważny i wszechmądry jak krajowe PiS musi pokazać swoją władzę i wyższość lepszego sortu.
Nie wyśmiewając ta pseudo konferencja prasowa , jedynie ośmiesza Nowy Sącz i podkreśla nieudolność ale wielką butę PiS-u przewodniej partii , niczym nie odbiegającej od PZPR.
l
Członek PIS
Członek PIS 04.05.2020, 01:08
Osoby reprezentujące PIS w radzie miasta nie mają nic z PIS wspólnego. Kądziołka to PSL, Mularczykowa to SP a Czernecki kilka lat temu został z PIS wyrzucony za szkodzenie tej partii i nikt go z powrotem nie przyjął.
Jurek
Jurek 02.05.2020, 13:19
Jako Sądeczanin bezpartyjny, przeżyłem II wojnę , PRL , stan wojenny , wyprowadzenie z Polski wojsk sowieckich . Przepracowałem 45 lat w Polsce . Nie prosząc nikogo o pomoc , choć nieraz pomagałem ludziom . Nie spotkałem w swym życiu takiej nienawiści, człowieka do człowieka jaką obserwuję w ostatnich 10 latach , Tej nienawiści nie było nawet w stosunku do okupanta ZSRR Polacy byli pogodzeni z losem . Tylko tzw. patrioci nie mogący pogodzić się z utratą władzy , pod pretekstem wyzwalania Polski i niepodległości , wykorzystują ruch robotniczy walczący o godne życie nie myśląc o zmianie ustroju , żądając od władz spełnienie 21 postulatów. Ten ruch solidarnościowy wykorzystują ludzie kierowani przez samozwańczy rząd na uchodźstwie w Londynie. I po trupach do władzy dostaje się PiS nie tolerujący konstytucję , podstępem , szkalując rząd Tuska , oskarżając o zamach , spisek. Kaczyński oficjalnie dzieli naród na sorty lepszy i gorszy. I tak pozostaje nienawiść PiS do reszty ugrupowań, się przekłada z rządu na samorządy , Jak w N.Sączu nienawiść się zaczęła od momentu przegrania wyborów prezydenckich Nowego Sącza przez Panią Mularczyk którą popierając i lansując do Sącza przyjechali koledzy jej męża Premier Morawiecki , Prezydent RP Duda prezes PiS Kaczyński, b. Premier Szydło . co nie pomogło wygrywa wybory Handzel . Od pierwszej sesji RM klub PiS postanawia wziąć pod buta i rządzić prezydentem . Prezydent odpowiada za zarządzanie , RM kładzie kłody pod nogi prezydenta , utrudniając zarządzanie. Niema sesji aby klub PiS zgodził się projektami uchwał prezydenta , zawsze jest powód do kłótni. Przykładem jest ostatnia sesja RM na jakiej uchwalono dopłaty do opłat wody i scieków chociaż W kasie prezydenta niema na to pieniędzy , a Pani Mularczyk autor projektu nie podaje źródła finansowania , pozostawiając prezydentowi zadanie. Wstyd przynoszą Sądeczanom radni klubu PiS. Na siłę uszczęśliwiając sądeczan dopłatą do cen wody kiedy panuje epidemia Koronawirusa , i każdy grosz może być potrzebny w zwalczaniu epidemii. Postawienie na swoim Pani niedoszłej prezydent przegłosowanie 12 głosami PiS bez udziału opozycji , przechodzi z błędami prawnymi projekt P. Mularczyk. Jak myślę Panie i Panowie klubu radnych PiS jesteście katolikami , i dzisiaj przydał by się Jan Paweł II by powtórzył słowa swej pierwszej pielgrzymki do Polski .NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ I ZMIENI OBLICZE TEJ ZIEMI .
Rozsadna sadeczanka
Rozsadna sadeczanka 01.05.2020, 18:51
No to na dts24 bochenek pokazal kulturę bez pukania jakby Ratusz to jwgo wlasnosc. Do mieszkanki N.S a co zostawil poprzednik Handzlowi i z czego a on kupuje piora za 10tys.? To ma byc super. A niszczenie ludzi. A wyrzucanie ludzi po 25 latach pracy. A gdzie pracuje zona Poreby? Bo jakas cisza. Jaka ma posadę? Piszecie i ludziach pis a kn - to dopiero obluda. Prokopowicz posadka, Ziaja czeka na wodociagi?
Ala
Ala 06.05.2020, 12:04
Nie cudzołóż.
jam
jam 02.05.2020, 13:22
Rozsadna sadeczanka . Nie rozumiem dlaczego rozsadna czy się rozsadza czy sadzi?
Mieszkanka N.S
Mieszkanka N.S 01.05.2020, 11:29
Doplaty do wody... Ludzie się zdenerwowali że podwyżki były ale niech sobie przypomną czyja to zasluga?? Kto sprzedał wodociagi i gdzie podziały się pieniądze ?? Teraz miasto powinno jak najszybciej odzyskac większość udziałów aby mogło obniżyć te chorendalną kwotę na którą tez ktoś kiedyś się zgodzil. Chciałbym żeby ludzie patrzyli szerzej a nie tylko na to co tu i teraz. Bo celem powinna być obniżka cen a nie dopłaty. Jeśli będą dopłaty do wody nie będzie pieniedzy na wiele nwestycji w miescie, nie będzie też pieniędzy na wykup udziałów. Natomiast rada miasta i prezydent powinni być jednością i mieć wspólne cele a nie podkreślać na każdym kroku swoją przynależność do partii, bo to nic nie wnosi, a wyglada jakby przedszkolaki się kłuciły...
Jurek
Jurek 06.05.2020, 09:32
Jak widać są ludzie w Sączu którzy logicznie myślą , i chwała im za to. Nie wystarczą znajomości z czubem władzy i ich poparciem , lecz olej w głowie rzekomo wykształconej i żony posła niedouczonego żeby zajmować miejsce prezydenta N.Sącza , a to potwierdza się oglądając takie bełkoty przewodniczących RM jak i bezimienni którzy minusują mądre komentarze, przynoszą wstyd miastu.
jacus
jacus 04.05.2020, 12:06
co to jest "chorendalna"? Czy to od "chora"?
Jurek
Jurek 02.05.2020, 13:26
A wytłumacz to najmądrzejszym pisowskim jak PANI Mularczyk .
Bogdan
Bogdan 01.05.2020, 11:22
Najważniejsze to było przed konferencją! Wstyd i hańba że tacy ludzie zasiadają w Radzie Miasta! PiS to zbiorowisko ludzi bez żadnej ogłady i życzliwości dla drugiego człowieka !
https://youtu.be/pgplRYya01l
Jurek
Jurek 02.05.2020, 13:27
To jest domena PiS. Wybaczcie
Wiesia
Wiesia 01.05.2020, 12:44
Hipokryto
artur
artur 01.05.2020, 00:11
A gdzie ten filmik pokazujący szalejącego radnego ?
Agata
Agata 02.05.2020, 14:06
Czy chodzi o zderzenie Czerneckiego jadącego rowerem ze słupem parę lat temu na ul. Jamnickiej ?
Kolega
Kolega 30.04.2020, 21:40
To nic, występy Handzla (chyba to widziałem na stronie UM) jako nadzorcy malarzy barierek przy drodze były lepsze. A może by wziął pędzel do ręki i malował, ładniej by to wyglądało jako promocja wizerunku. Przynajmniej koszty wykonania filmu auto promocyjnego by się zwróciły.
Krokodyl
Krokodyl 30.04.2020, 21:47
Dobre
Obserwator
Obserwator 30.04.2020, 21:29
A ja wczoraj zauważyłem, że na każdym przystanku autobusowym podniszczone afisze z (osiągnięciami) pana prezydenta i na tych afiszach kilkanaście jego zdjęć oczywiście prezydenta. Osiągnięcia marne a ile zdjęć ale co za uwielbienia swojego wizerunku.
Jan
Jan 02.05.2020, 14:09
A ile przystanków podlewałeś? Jesteś bystry jak woda w kiblu.
Karol
Karol 30.04.2020, 16:21
Na tds24 Bochenek pokazal klase WSTYD DLA NOWEGO SĄCZA ZE MAMY TAKICH PREZYDENTOW bo prezydent Handzel tez nie grzeszy kulturą
Ania
Ania 06.05.2020, 09:43
To wyobraźmy sobie jak by wyglądał N.Sącz z panią prezydent lepszego sortu Iwoną Mularczyk .
Jan
Jan 30.04.2020, 09:14
Ciekawe że teraz Mularczyk na łamach NTV się nie wypowiada? ! Znaczy to że on teraz nic nie robi !? Przypominam Panie mularczyk o drodze ekspresowej do Brzeska, Lini kolejowej do Krakowa i moście na Dunajcu do Brzeznej ! Obiecałeś to parlamentarzysto nasz zacny. Na koniec co z reparacjami ?? jak się nie możesz wypowiadać to niech Pani Iwona coś poopowiada !!! No i nie doczekaliśmy się odpowiedzi na pytania naprawdę istotne dla naszego regionu i jego przyszłości ! HEH....
JoAnna
JoAnna 06.05.2020, 09:47
Arek liczy pieniądze jakie wynegocjował od Niemców w ramach odszkodowania za II wojnę.
Jerzy
Jerzy 02.05.2020, 14:14
To nie Mularczyk obiecywał to Morawiecki obiecał lecz pod warunkiem że P. Iwona M zostanie prezydentem Nowego Sącza . Świadkiem jest Piłsudski siedzący na koniu . Obecnie nie aktualna obietnica .
Hipokryzja
Hipokryzja 30.04.2020, 08:49
"bo tam jeszcze swoich nie obsadziliśmy (...) Tam czekają w kolejce następni gotowi do objęcia tych stanowisk, że o kompetencjach nie wspomnę". Akurat z ust Pana Czerneckiego brzmi to śmieszne. Grunt, że w MORD jest "kompetentny" wicedyrektor i w WUP też jest "kompetentny" wicedyrektor...
Rawik
Rawik 30.04.2020, 08:11
Źle się dzieje w państwie NS. PIS brawo -wreszcie nie będziemy łupieni !
kali
kali 02.05.2020, 13:35
Byłeś łupiony zgłoś do prokuratury .Albo nie cudzołóż!
Jozef
Jozef 29.04.2020, 23:41
Obok ratusza stoi pomnik wwielkiego polaka, papieża Jana Pawła II, zastanawiam się czy wy wszyscy jesteście katoliami, bo przecież to co wyprawia się na sesjach rady miasta to jest hańba, czy wy nie umiecie się porozumieć tylko się o wszystko kłócić kto jest mądrzejszy, popatrzcie na pomnik który się chwieje od waszej wzajemnej nienawiści, czy wy jesteście Polakami, uważam że nie, bo tak katolik nie postępuje, my chcemy dobrze a oni nie jedni na drugich się szczują, my jesteśmy lepsi bo my dbamy o mieszańców a oni nie, uderzcie się w pierś i zróbcie wspólnie coś dobrego dla naszego miasta a nie dzielić ludzi na lepszey, czy gorszy sort, czy polak, Polakowi zawsze musi być wrogiem, bo tak nas postrzegają na świecie, obudźcie się dla dobra naszego kraju, znajdźcie wspólny język aby polska była jedną polską a nie podzieloną, tak jak chciał papież Jan Paweł II
kali
kali 02.05.2020, 13:44
czy wy wszyscy jesteście katolikami, pytasz ? tak i wyłącznie tylko taka mieszanka PiS i katolik to jak narkotyk zmieszany z alkoholem daje niesamowitego kopa i staje się jak Pani Mularczyk w stosunku do P.Handzla
Nauczycielka chcaca nauczyc dobrych manier radne
Nauczycielka chcaca nauczyc dobrych manier radne 29.04.2020, 23:25
Niestety uczylam Prokopowicza, ledwo skonczyl średnią szkole, rozumny to nie byl a teraz zwraca uwagę wykształconym ludziom ze są nierozumni KPINY. On zabiera glos o dziewczynach w ciąży w II LO a On ile mial lat i jego zona jak zostali rodzicami?
Jurek
Jurek 06.05.2020, 09:56
Zapomniał wół jak cielęciem był.
Jerzy
Jerzy 02.05.2020, 13:49
Tylko takich spotkasz w PiS na każdym szczeblu władzy.. Odnośnie dopłat za wodę i ścieki To źródłem finansowania będą pieniądze jakie wynegocjował A.Mularczyk jako repasacja od Niemców .

Pozostałe