Nowy Sącz - darmowe parkingi na czas pandemii

  • 21.04.2020, 11:58 (aktualizacja 21.04.2020, 12:13)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Nowy Sącz - darmowe parkingi na czas pandemii
W Nowym Sączu wszystkie parkingi zarządzane przez miasto, na czas trwania pandemii koronawirusa będą bezpłatne. Taką decyzję podjęła Rada Miasta, która obradowała online. Choć pierwotnie projekt uchwały zakładał darmowe parkowanie tylko do końca kwietnia, to radni klubu PiS Wybieram Nowy Sącz złożyli poprawkę, na mocy której parkingi będą bezpłatne aż do odwołania. Za było 13 radnych, 10 głosowało przeciw.

Z bezpłatnego parkowania mogą już korzystać mieszkańcy wielu polskich miast m.in. Krakowa, Gdyni, Rybnika czy Starego Sącza. Z prośbą o umożliwienie korzystania z darmowych parkingów radni klubu PiS Wybieram Nowy Sącz zwrócili się do prezydenta już 10 marca. Propozycja spotkała się z odmową Ludomira Handzla, który argumentował, że taką decyzję może podjąć tylko Rada Miasta, tymczasem przykład Krakowa czy Starego Sącza pokazuje, że były to decyzje włodarzy miast.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe