Kara za złamanie kwarantanny to 30 tysięcy złotych

  • 20.03.2020, 20:15
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Kara za złamanie kwarantanny to 30 tysięcy złotych zdjęcie ilustracyjne
Do 30 tysięcy złotych wzrośnie kara za opuszczenie miejsca kwarantanny. To efekt wprowadzonego dziś (20 marca) stanu epidemii. Będą też nowe możliwości kontroli obecności na kwarantannie.

– Wprowadzamy dzisiaj stan epidemii, który daje nowe prerogatywy, ale też nakłada na nas nowe obowiązki – ogłosił na kolejnej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

Stan epidemii według premiera umożliwi lepsze zapobieganie rozprzestrzeniania się SARS-CoV-2, wprowadzenie dodatkowych ograniczeń i odpowiednich zasad, także w obszarze kwarantanny.

 

 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ns
ns 23.03.2020, 11:20
A kara dla Prezydenta za niewyłączenie nadal parkomatów będzie? Czy ludzie mają dalej dotykać guzików i przenosić wirusa!

Pozostałe