W Obiektywie - konferencja prasowa prezydenta Ludomira Handzla

  • 17.03.2020, 12:48 (aktualizacja 17.03.2020, 12:52)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_03_17_konferencja_prasowa_w_ratuszu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla. Konferencja odbyła się 16.03.2020.

Tematy:

- odwołana Sesja Rady Miasta

- aktualna sytuacja w mieście 

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborca
wyborca 30.03.2020, 00:45
Nie bardzo wyobrażam sobie wybory 10 maja. Już nie chodzi nawet o frekwencje, ale skąd oni wezmą samobójców do komisji. Mam nadzieję że za niewprowadzenie stanu nadzwyczajnego ta władza kiedyś odpowie. Wszystkie dane o zakażeniach trzeba mnożyć razy 5, ponieważ są one sprzed kilku dni tak na prawdę. Akcja po trupach do wyborów, brawo.
Rawa
Rawa 28.03.2020, 23:00
Jeśli się boją, to są zwykłymi tchórzami. Kierowca pracuje, piekarz pracuje, w Newagu pracują, policja, pracuje, wojsko pracuje, lekarze pracują tylko radni pisu czują się zagrożeni ? W chwili próby udowodnili wyborcom, że są niegodni sprawowanego mandatu. Jutro w sklepie sprzedawcy powinni odmówić im mąki i kaszy, kierowcy powinni odmówić im prawa wejścia do autobusu z argumentacją, że boją się zarazić od radnych, za co oni są odpowiedzialni ? hańba !
sądeczanin
sądeczanin 23.03.2020, 11:23
Czy wy piszący te komentarze nie rozumiecie że to właśnie w chwili epidemi spoczywa obowiązek na Prezydencie Miasta i Rady Miasta zadbać o bezpieczeństwo mieszkanców, TO JEST WASZ OBOWIĄZEK . Zapominacie że być radnym to służenie społeczeństwu - za co P. Mularczyk, P.Czernecki i cały PIS bierzecie dietę i to nie małą, zabrać im za leżenie w domu. W myśl waszych działań księgowość ratusza niech idzie do domu,a wy nie czekajcie na przelew diety na wasze konta. Prezydium RM ma to wszystko w du.... .
Uważam że Prezydent Hanzel powinien powiadomić prokuraturę o odmowie pracy prezydium rady miasta na rzecz bezpieczeństwa sądeczan w trakcje trwania pandemi koronawirusa.
Danusia
Danusia 28.03.2020, 19:12
Tej zimy śniegu nie było praktycznie w ogóle a widzę że Bałwan się jednak jakiś uchował.... Człowieku pomyśl trochę logicznie i ze swojego punktu. Nie patrz na to kto jest prezydentem kto zasiada w radzie czy w prezydium. Zapomnij o partiach politycznych. Nie sądzisz że każdy z nich powinien zadbać nie tylko o swoje zdrowie ale również o zdrowie rodziny, najbliższych, przyjaciół?.. Nie daj Boże ktoś w radzie będzie miał tą zarazę bo się z kimś widział zarażonym nie koniecznie o tym wiedząc i co wtedy?? Wraca do domu do rodziny i łańcuszek zarażenia rośnie.. Gdyby prezydent handzel był choć trochę normalny i odpowiedzialny to na ten wyjątkowy czas dla Polski i dla świata dałby sobie na wstrzymanie a nie szukał rozgłosu i jaki to on biedny nie jest bo nikt go nie słucha. TRZEBA WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA WŁASNE BARKI DLA DOBRA OGÓŁU.. TAK POWINIEN ZACHOWAĆ SIĘ PRAWDZIWY GOSPODARZ. Ale dla niego najlepiej albo kogoś "atakować" a jak już to nie skutkuje to siąść w kącie i się rozpłakać się bo jest BEZRADNY... Taka jest prawda..
Antek
Antek 28.06.2020, 12:59
Danuśka, widzę że Bałwan rodzaju żeńskiego się jednak jakiś uchował, i popatrz w lustro to go ujrzysz.Nikt nie zmusza radnych do pracy i brania za nią wynagrodzenia w postaci diety , jaka powinna być podana do wiadomości publicznej.
Radny to nie władza a służba , i powinien być do dyspozycji Prezydenta a nie odwrotnie. Radny ma pomagać Prezydentowi a nie przeszkadzać i utrudniać jak to robi opozycja radnych PiS.Pani Mularczyk która nie może przeboleć obiecywanego i zapowiadanego krzesła prezydenckiego , i wszystkimi siłami stara się udowodnić że tylko ona i radni PiS może uratować Nowy Sącz przed ruiną , do jakiej prowadzi Prezydent Handzel. zdaniem radnych PiS.
Zenon
Zenon 21.03.2020, 16:46
wszyscy staraja sie do maksimum ograniczyc kontakt. organizuja spotkania online. zamykaja urzedy zeby nie narazac ludzi. a Ci jak zwykle sa niezniszczalni. i dodatkowo narazaja pracownikow ratusza na zarazenie sie wirusem.. bo przeciez Ci geniusze z KN i KO z handzlem na czele beda łazić po ratuszu po takiej sesji.. Głupota i skrajna nieodpowiedzialnosc
ml3czko
ml3czko 21.03.2020, 16:42
TAK WLASNIE ODPOWIEDZIALNY JEST TEN GOSC.. !!!! ZENADA https://www.dts24.pl/sesja-kto…
Amanda
Amanda 21.03.2020, 10:16
Ty się chlopie zastanow nad swoum postępowaniem na tamtaj sesji nie odpowie nie bo nie a teraz koronawirus i musi byc sesja. Jak masz trochę honoru to idz juz z Ratusza. Ale ty chyba nie masz nic godności. Ty mówisz o politykowaniu daj spokoj ty nie masz o niczym pojecia. Mowisz o pracy jakuej pracy WYMYSLANIE KLAMSTWO OBLUDA BEZSZCZELNOŚĆ DAJ JUZ SPOKOJ LUDZIE NIE MOGĄ CIĘ JUZ SŁYCHAĆ
Zosia
Zosia 20.03.2020, 21:59
Tak nieodpowiedzialnego i msciwego prezydenta nie bylo w Nowym Sączu. Otacza się ludzmi nierozumnymi Ziaja Prokopowicz kim oni są. Nalezy przesledzic ich kariery zawodowe PORAZKA. Zdan po polsku nie potrafia skleic. To wstyd dla Sacza. Prezydent nawet w takiej sytuacji nie potrafi się zachowac. Nie wie ze to on powinien ustalic darmowe parkingi w takiej sytuacji. Kłamstwo zaklamanie tylko to jest teraz w Ratuszu. A to aprobuje proboszcz z fary. To jest KOSZMAR
Jerzy
Jerzy 28.06.2020, 13:13
Zośka że takiego tumana można jeszcze spotkać w Sączu to wstyd dla miasta gdzie się taka ofiara wychowała pewno na jakiejś wiejskiej plebanii że ma pretensję do proboszcza fary że proboszcz fary aprobuje zachowanie Prezydenta Nowego Sącza .
grewa
grewa 20.03.2020, 20:39
Dyrektor MOK zrezygnował ! Brawo ! Jeden odważny. Mam pytanie dlaczego większość pracowników boi się Handzla? Skąd on zaczerpnął ( handzel) te metody zastraszania , szpiegowania , skłócania ludzi, ogłaszania półprawd i wierutnych kłamstw? Nowy Sącz stoi na krawędzi - ma dwóch co najmniej wrogów -Handzla i koronawirusa.
Danusia
Danusia 20.03.2020, 16:14
Dla tego czlowieka nie licza sie Ludzie.!!!!! Nigdy nie liczyli i nigdy liczyc sie nie beda.!!! Ten gosc dba tylko o swoje interesy zrozumcie... Widac to szczegolnie teraz...
LL
LL 19.03.2020, 23:15
Handzel : mamy wysoki stopień żywności. Kto ma to ma. Pan prezydent na wysoki bo bogaty. To skandal, że kiedy jest epidemia i nie czas na długą rzeczową dyskusję prezydent chce handlować udzialami Sandecji. Oby się vradni nie w tym czasie wciągnąć w tą grę udziałamu Sandecji. Nadawanie na radnych spoza swoich przybocznych to jakaś maniera albo chorobliwa przypadłość prezydenta Handzla. Ci radni to nie koronawirus z którym trzeba walczyć.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 19.03.2020, 11:53
To nie sa radni to są szkodnicy których pilnie trzeba odwołać, zwłaszcza błaznów z prezydium uszatego i ćwierćinteligenta
keisyr
keisyr 19.03.2020, 11:29
Do Redakcj raz jeszcze
Jestem po rozmowie z Władzami PiS
Wszystkie media które uprawiały propagande na rzecz Handzla, marnie skończą !!!
Daje Wam ostatnią szansę biedoto od Handzla ! Macie wybór, albo strzec prawdy albo przestaniecie istnieć !!! Po pół roku sprawdzę czy zmądrzeliście !!!
nielot
nielot 19.03.2020, 11:49
Artuś smętny orle z Narwiku idź do lekarza
keisyr
keisyr 18.03.2020, 22:05
Do Redakcji
W związku z notoryczną manipulacją treścią komentarzy (wycinanie moich komentarzy) zaprzestaję czytać i komentować Wasze artykuły.
Na drodze fałszu nigdy nie wypłyniecie na powierzchnie. Zawsze będziecie biednym, prowincjonalnym portalem, z misją ... jak przeżyć do następnego dnia
Mimo wszystko życzę Wam powodzenia nędzarze !
Jean Paul
Jean Paul 21.03.2020, 08:28
keisyr, gościu działasz od początku na zlecenie Handzla. Masz za zadanie , dając jednoznacznie do zrozumienia, że jesteś zwolennikiem PiSu i antyHandzlem. Celem twojego działania jest oto pokazanie czytelnikom obrazu PiSowca jako matoła, półgłówka, głupka wsiowego itp. Jest to drugi etap kampanii przedwyborczej Handzla kiedy to na sądeczaninie działali Bartuś, Cruchot i inni których zadaniem było pokazanie obrazu Handzla w odpowiednim świetle, wiemy jakim. Mam podstawy twierdzić, że działo się to nie bez wiedzy redaktora naczelnego portalu. Komentarze nie po linii były wycinane. Interweniowałem u naczelnego w tej sprawie, stwierdził, że po wyborach zrezygnują z forum. Więcej na ten temat wie zapewne obecny pewien pan dyrektor z ratusza.
Ps. Zapewne Pan naczelny ma nagranie tej rozmowy, przedstawiłem się z imienia i nazwiska.
Ina
Ina 19.03.2020, 11:07
A ile na dzisiaj pozwów do Sadu dostałeś ?
Wdzięczni Sądecznie
Wdzięczni Sądecznie 19.03.2020, 10:56
Kiedyś, za Twą pierwszą mądrą decyzję postawimy Ci pomnik (w Chełmcu).
Wdzięczni Sądecznie
Antoni
Antoni 18.03.2020, 17:13
To ma byc konferencja prasowa chyba zarty. To jest monolog handzla sam zadaje sobie pytania i odpowiada. Udaje bardzo zatroskanego o nowosadeczan a on tylko sie reklamuje. Lepiej dla sadeczan by bylo gdyby handzel poszedl na kwarantanne i w saczu by bylo normalnie.
Zenek
Zenek 20.03.2020, 13:24
Antoni tylko proponowałbym żeby ta kwarantanna na która pojdzie Handzel była wydłużona w czasie do maksimum czyli pasowałoby zeby DOZYWOTNIO zniknal z Ratusza... To nie miejsce dla niego.
japa
japa 18.03.2020, 07:53
No nie, ten to ma jad w każdej sytuacji. Człowieku mogłeś sobie darować z tymi radnymi. "Sądeczanie zachowują się odpowiedzialnie .z wyjątkiem niektórych radnych". Takim to trzeba się urodzić bo albo się ma to coś albo nie.
Zenek
Zenek 20.03.2020, 13:29
Z wyjatkiem radnych KN i KO. Tu miał racje.. Mieszkańcy wzieli sobie do serca ostrzezenia i unikaja kontaktu. Radni PIS Wybieram Nowy Sącz zrobili zebranie online bardzo odpowiedzialny sposob. Natomiast wielce nam panujacy prezydencik zwolal zebranie w ratuszu bo jest NIEODPOWIEDZIALNY i ma gdzies swoje i innych zdrowie. Teraz chce zwolac sesje. Teraz? W takich warunkach? Podczas gdy wszyscy sie boja i przestrzegaja przepisow to on ma to gleboko w D... Za grosz rozumu i inteligencji. Swoje wojenki bedzie toczyl i to sie liczy.... Widac ze ludzie nie maja dla niego najmniejszego znaczenia... Skrajna głupota i nieodpowiedzialność wpisuje się w obraz Ratusza i dotychczasowej "władzy"
szopka
szopka 17.03.2020, 20:56
Wstyd, w obliczu tego co się dzieje w Polsce a nasz włodarz, robi szopkę.Kończ waść i wstydu oszczędź. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,............................ . Aż nie można tego słuchać.
ml3czko
ml3czko 20.03.2020, 13:30
wypierdzielić handzla z ratusza. zero pojecia o czymkolwiek
Alina