Retransmisja obrad XXVIII Sesji Rady Miasta Nowego Sącza

  • 10.03.2020, 15:23 (aktualizacja 10.03.2020, 15:58)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_03_10_sesja_rm.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
XXVIII Sesji Rady Miasta Nowego Sącza (cz. II)

 Informacja o sytuacji finansowej i strategii rozwoju spółki Miejski Klub Sportowy „SANDECJA” S.A. w Nowym Sączu - dyskusja.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karolina
Karolina 17.05.2020, 12:12
Kądziołka ;Ja nie pozwolę !! 20 lat pracy w ratuszu to nie znaczy że to etat dożywotni . a Jeżeli ktoś jest zwalniany nie słusznie bez podstaw to jest sąd pracy. W Polsce rządzi PiS 5lat , ile ma na sumieniu , bezpodstawnych zwolnień ? Przykładowe zwolnienie i wymiana dyrektora stadniny koni w Janowie. wolno było bo to nie człowiek PiS . Podobnie jest w ratuszu jeżeli ktoś nie chce współpracować ze swoim szefem to szef go wymienia. i pan Kądziołka może pozwalać lub nie . Że na leżaku czy stojaku jest nazwisko Handzla a jest to nie zgodne z prawem , to panie Kądziołka , jest taka instytucja jak POLICJA czy PROKURATURA a nie pokazywanie swojej mądrości i wyśmiewanie Handzla . Jak zauważam nowa metoda hejtu , poprzez NTV organizowana tzw. konferencja prasowa , okazja do hejtowania , po to aby zrobić kupę na urząd prezydenta miasta , zauważono że Sądeczanie to wojowniczy naród. Jak ktoś komuś dołoży nie ważne czy słusznie czy nie to się cieszy ale mu dołożył , konferencja prasowa jest po to aby przekazać ważne wiadomości, a nie pierdoły . Niema ludzi nie omylnych , lecz niema też ludzi wszechwiedzących za jakich się uważają ludzie PiS, Żyjemy w jednym mieście nikt nie chce niszczenia miasta , ma swoje sposoby zarządzania i te sposoby wykorzystuje bo tak chcieli wyborcy większość, i partia PiS w Sączu przegrała wybory prezydenckie i powinna się pogodzić z tym i pozwolić wybranemu prezydentowi prowadzić po swojemu miasto , jeżeli jest to zgodne z prawem. Nie wymuszać na nim podporządkowania się woli radnych PiS. Pilnujcie aby prezydent zgodnie z prawem obowiązującym wypełniał swoje obowiązki , chociaż macie inne poglądy. Nie przeszkadzajcie . Odkąd pamiętam były różne rady , ale nie było tak niezgodnej atakującej prezydenta RM. Wstyd przynosicie panie Kądziołka!
Sadeczanin
Sadeczanin 11.03.2020, 23:27
To jest prezydent? Panu Zegzdzie to juz podziękujemy to juz nie ten sam człowiek co kiedyś KOSZMAR WSTYDU NIE MA. A drugi to kanar
Riwa
Riwa 11.03.2020, 20:12
Ricardo 31.01.2020, 08:55
Historia kołem się toczy. Ryszard Nowak Prezydent Miasta Nowego Sącza o Panu Arturze Czerneckim: „Nie chciałem być zakładnikiem Czerneckiego. Musiałem zabezpieczyć swoje interesy, dlatego zdecydowałem o założeniu własnego komitetu”. „Te demagogiczne i często złośliwe przytyki radnych są niepotrzebne”. „W trzystronicowym wniosku można przeczytać m.in., że Artur Czernecki „osłabia autorytet i próbuje kreować negatywny wizerunek”. Działania radnego Czerneckiego mają na celu skłócenie lokalnego środowiska partii. Radny miejski ma też kreować wyłącznie własny wizerunek, nawet za cenę wsparcia działaczy innych ugrupowań.”

Prezydent się zmieniał, ale radny ten sam.

Niby artykuł z 2012 r. ale jakże prawdziwy? https://sadeczanin.info/wiadomosci/nowy-sacz-nowak-wroci-do-pis-u-gdy-skresla-czerneckiego
keisyr
keisyr 11.03.2020, 18:23
Panie Handzel,
Ile razy już Panu mówiłem żeby Pan robił za stróża I pilnował na zmianę z Konickim przystanków komunikacji miejskiej w Nowym Sączu w nocy !!!
Co trzeci przystanek ma rozbity szyby !!!
Jak Pan nie chcesz montować monitoringu przystanków to rób Pan za stróża !!!
A jak Pan nie chcesz robić za stróża to wynoś się Pan z Ratusza !!!
Ja wiem Panie Handzel że Pan należy do warstwy plebsu (niższa warstwa społeczna) I Pan może mieszkać nawet w gnoju !!! Ale mieszkańcy Nowego Sącza nie życzą sobie oglądać zdewastowanych przystanków !!!
Pani Przewodnicząca Mularczyk
Proszę usunąć Handzla z Ratusza I przenieść Go na wieś do Chełmca !!! Tam na wsi jest dużo gnoju wokół a nie ma przystanków !!! Dobre miejsce dla Handzla !!!
Zanim Handzel przejdzie na wieś, ma w Nowym Sączu naprawić wszystkie przystanki z własnej kieszeni !!! Jak nie to do więzienia z Nim !!!
japa
japa 11.03.2020, 12:51
Nie wierzę oczom i uszom. Nie wierzę.
To jest prezydent ? nazwa chyba do nadymania się . Wstydu nie masz człowieku.
Milan
Milan 11.03.2020, 10:58
Drodzy małżonkowie, nie nazywajcie się naiwnymi głupimi ludźmi, co by było gdybyście głosowali na Kądziołkę, Mularczykową, Cabałę, Rogóża, Czerneckiego.
malzonkowie
malzonkowie 11.03.2020, 20:54
wtedy wyszedlby ktos tak beznadzuejny jak Ty ...!!!!! za Handzla trzeba sie wstydzic. On sam nie potrafi i nie zna takiego uczucia. jemu wszystko wolno
anty
anty 11.03.2020, 13:48
wtedy nie byłoby obciachu pokazać się na mieście
małżonkowie L.
małżonkowie L. 10.03.2020, 18:25
Potworny wstyd że mamy w Nowym Sączu takiego prezydenta. Przepraszamy żeśmy Pana Ludomira Handzla polecali jako dobrą zmianę dla Nowego Sącza. Daliśmy się nabrać na obietnice i okazaliśmy się niwnymi, głupimi ludźmi.

Pozostałe