W Obiektywie.

  • 09.03.2020, 11:32
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_03_06_krzyszto_gluc_porozumienie_wo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa w sądeckich strukturach Porozumienia Jarosława Gowina.

Temat; wybory prezydenckie.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jerzy
Jerzy 19.05.2020, 14:09
Czy chciał Pan powiedzieć że nowy prezydent obojętnie który poza Dudą , nie będzie kontynuował mądrych działań Dudy dla Polski ? Chociaż nie widzę takowych ! Duda jest notariuszem Kaczyńskiego jak również sługusem . Uważałem Pana za jednego z mądrzejszych radnych , leczo było złudzenie . Bo z kim się zadajesz takim się stajesz.. Zapomniał Pan opowiedzieć (a należało ) o niechlubnych wyczynach Dudy jak nadużywanie władzy i łamanie konstytucji. Jak też wyręczanie sądu , w pierwszych dniach po przysiędze , którą Duda zbezcześcił i jako prawnik świadomie zdeptał konstytucję , uniewinniając bo jest zasadnicza różnica między uniewinnieniem a ułaskawieniem wice przewodniczącego swojej partii PiS Kamińskiego oraz Wąsika przestępców skazanych na 3 lata pozbawienia wolności przez sąd niezawisły (z wyrokiem nieprawomocnym) , oraz wiele innych sprzecznych z konstytucją ekscesów na polecenie Kaczyńskiego. Prezydent formacji PiS, a nie wszystkich Polaków. do czego sam się przyznał. Nie wierzę mimo wszystko że Pan tego nie widział co Pana super prezydent Duda wyprawiał przez 5 lat .
Anka
Anka 06.05.2020, 11:04
BLE, BLE, BLE Przecież wszyscy widzą że Duda niczym się nie przysłużył Polsce Wręcz odwrócił się od gorszego sortu Polaków . Kontynuując politykę Lecha Kaczyńskiego nieudacznika sterowanego przez brata Jarosława . Duda okazał się prezydentem nie wszystkich Polaków tylko wyznawców PiS-lamu . Od samego początku deptał Konstytucję RP . Wyręczając sąd bezprawnie uniewinnia przestępców Kamińskiego i Wąsika skazanych przez niezawisły sąd , potem już konstytucja dla Dudy nie istnieje.A tu słyszę same superlatywy, z ust Wice przewodniczącego RM N.Sącza WSTYD i HAŃBA .
Że Sądeczanin włazi w odbyt PiS-owskiemu prezydentowi.
Baranek
Baranek 09.03.2020, 12:42
baranek Wczoraj, 18:27
Waść jesteś sprzedajny jak jaja na Wielkanoc.
Lenka
Lenka 09.03.2020, 12:41
Milenka Wczoraj, 16:45
Czy aby , wyborcom nie przedstawiał się waść jako bezpartyjny kandydat na prezydenta ? , na tym polega wiarygodność publiczna ? ładnie to tak przed kamerami czarować o bezpartyjności, a teraz partie tworzyć ? idea ? , prawda ? czy osobista korzyść ?Pozostałe