To pracownicy Urzędu Miasta fotografowali siedzibę Sądeckich Wodociągów? Ratusz odpowiada

  • 21.02.2020, 12:32 (aktualizacja 21.02.2020, 18:26)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2020_02_21_szpieg_wodociagi.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W minioną środę (19 lutego) dwie osoby fotografowały obiekty, interesantów, parking i zaparkowane na nim samochody na terenie spółki Spółki Sądeckie Wodociągi. Do incydentu doszło tuż po konferencji prasowej. W związku z tym, że spółka dostarczając wodę i odbierając ścieki musi szczególnie dbać o bezpieczeństwo swoich obiektów i urządzeń, sprawa została zgłoszona na policję.

Wraz z zawiadomieniem do rąk funkcjonariuszy trafiło także nagranie z monitoringu oraz dokumentacja zdjęciowa. Okazuje się, że odoby fotografujące spółkę to pracownicy Ratusza.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
henryk
henryk 23.02.2020, 00:47
MIAZGA!!!
rewta
rewta 22.02.2020, 08:06
Ja wiem dlaczego tak się źle dzieje na wszystkich frontach prowadzonych przez Ratusz. Handzel to ZŁY człowiek po prostu.
keisyr
keisyr 21.02.2020, 22:52
Pani Iwono Mularczyk,
Na co Pani czeka ! Wyrzuć Pani tego Handzla z Ratusza ! Czy nie widzi Pani jak Nowy Sącz umiera, dziczeje I opustoszeje ? Zdecydowana większość mieszkańców chce usunięcia Handzla, a Pani czeka !
Marek
Marek 21.02.2020, 20:55
Jeden z mądrych ludzj zwrócił mi uwagę na to, że sprawa jest nie taka bardzo niepoważna, bo przecież urzędnik ma urzędować a nie zajmować się inwigilacją, gdyż za urzędowanie a nie inwigilowanie podatnicy mu płacą. Urzędnik to nie dziennikarz śledczy ani osoba mająca prawo pozyskiwania materiałów do jakichś biuletynów niedozwolonymi metodami. .Miasto jest współwłaścicielem Sądeckkch Wodiciągów i można bylo zapytać prezesa co, za ile i po co spółka zakupiła ale raczej chodziło o szukanie haka na prezesa skoro władza posunęła się do wysłania urzędników aby coś tam potajemnie nagrali. Ci urzędnicy mieli obowiązek odmówienia wykonania takiego polecenia bo w Polsce jest zakaz inwigilacji przez podmioty i osoby nieuprawnione i jest to karalne. Jeśli władze miasta stosują takie metody to każdy z nas może tego doświadczyć. Nie ma wi8 z czego żartować i nie można takich działań urzędników kekceważyć.
pp
pp 21.02.2020, 20:22
Wodociągi muszą szczególnie dbać o bezpieczeństwo swoich obiektów i urządzeń - to jeszcze wykonajcie nowe ogrodzenie na 2 metry
żeby nie drażnić mieszkańców. Wy szczególnie dbacie o swoje stołeczki w tym waszym Pałacyku - skandal najdroższa woda w Polsce!
Andzia
Andzia 21.02.2020, 17:44
Fotografowali leasingowe Volvo do użytku wiceprezesa, bo stary samochód nie nadawał się już na dłuższe trasy.Dłuższe trasy to z pewnością w poszukiwaniu nowych ujęć wodnych w Korzennej, Nawojowej, Stróżach, Łącku, Pisarzowej, Woli Piskulinej, to znaczne odległości i oczywiście Volvo hybryda, jest niezbędna dla zapewnienia ciągłości dostawy wody i odbioru ścieków.
A co to ? fiatami mają panowie jeździć ? Skoro Spółka ma zyski , to jej prawo do wydawania pieniędzy wg.uznania, a my skupmy się na comiesięcznym regulowaniem rachunków za wodę , bo wcale taka droga nie jest.
Piotr
Piotr 21.02.2020, 17:50
A skad Pani ma takie info ze to Volvo wiceprezesa? Skad Pani wie ze to hybryda?? Czyzby Pani tez szpiegowala? Jezdzi Pani za wiceprezesem i go sledzi ze wie Pani gdzie robi trasy i w jakim celu?? Wiec to nie tylko paparazzi pod Spolka sie krecili widac ze jeszcze Pani :)
Andzia
Andzia 21.02.2020, 22:06
Piotrusiu, poczytaj na DTS, będziesz więcej wiedział, wiem, że twoja żona tam pracuje i rozumiem twój niepokój o ........
Piotr
Piotr 21.02.2020, 23:40
A to ciekawe :) bo akurat tak sie sklada ze na razie jestem szczesliwym kawalerem xD
Ania
Ania 22.02.2020, 12:03
Piotrze szczęśliwy kawalerze, dziewczyny są naprawdę wspaniałe , nie bój się , dziewczyny to naturalny wybór, chłopak i dziewczyna to potęga natury, pamiętaj
Artek
Artek 21.02.2020, 20:27
A może by tak z Panią zrobić kilka cudnych zdjęć?
Staszek
Staszek 21.02.2020, 16:12
Bochenek mówi dla sadeczanina info, że robili zdjęcia do biuletynu! No to trzeba było to uzgodnić z prezesem bo Sądeckie Wodociągi to spółka i to nie tylko miejska. A poza tym do biuletynu to wolno Handzla ludziom fotografować prywatne auta bez zgody ich właścicieli albo klientów i pracowników spółki? To jest wielki skandal w wykonaniu Ratusza. Zwykła inwigilacja. Ale jak za to propagandę Handzla wzięli się wytatuowany W. i tacy jak P czy S to czego się spodziewać. A jeszcze ten Bochenek. W rym Ratuszu to skandal goni skandsl. Wczoraj dżenderowcy, dzisiaj intruzi, a co będzie jutro? Strach pomyśleć
Piotr
Piotr 21.02.2020, 17:54
Bochenek to niech idzie sie leczyc. Zdjecia do biuletynu z ukrycia? Z samochodu? Z za winkla? Smiech na sali. Zemada i obluda.
Podsłuchiwacz
Podsłuchiwacz 21.02.2020, 16:08
Jeżeli z ratusza to może to być działalność dyr. Wydziału Bezpieczeństwa ratusza (nie kojarzyć z SB lub UB) Mirosława Ś. Z wypowiedzi znających ratusz wynika, że jest to człowiek siejący strach i odrazę. Najemnik „zaimportowany” przez Handzla. W internecie po wklepaniu nazwiska wyskakują dane: zam. W Mogielnicy gm. Boguchwała pod Rzeszowem. W 2018 r. startował do Rady Gminy Boguchwała z PIS, ale go sąsiedzi nie wybrali. Pełniona funkcja to wiceprezes Ochotniczej Straży Pożarnej w swojej wsi. Panie Handzel, ten pan za chwilę może wyjechać, a pan pozostanie!
SW
SW 21.02.2020, 14:59
A to bezczelność, pracownicy właściciela - UM Nowy Sącz, pozwolili ? sobie na doglądanie majątku właściciela , jakim prawem ? właściciel ogląda, fotografuje swoją własność, doprawdy skandal !!!
Cyrk
Cyrk 21.02.2020, 16:14
Ma wgląd do wszystkich dokumentów i pomieszczeń firmy , więc poco ten cyrk .
Prostek
Prostek 21.02.2020, 15:58
Wystarczyłoby uprzedzić...i nie byloby tematu
Ml3czko
Ml3czko 21.02.2020, 17:44
Ale Handzel jest zbyt dumny zeby poprosic albo nawet poinformowac.. On mysli ze jest szefem wszystkich szefow.. I mysli ze mieszkancy sa na tyle glupi ze uwierza mu we wszystko
Wielkieoczy
Wielkieoczy 21.02.2020, 14:50
Ich należy się BAĆ, BAĆ, BAĆ. Ale wszystko ma swój koniec.
Jan
Jan 21.02.2020, 13:46
Może to CBA?
Keisyr
Keisyr 21.02.2020, 15:18
A moze to zwykle fraje*stwo....
anty
anty 21.02.2020, 14:20
Może ABC?
nowosądeczanin
nowosądeczanin 21.02.2020, 13:29
Co to za władza? Polują jak jacyś kłusownicy. Oni mają obsesję i dziwić się że pod rządami Handzla ten Urząd Miasta schodzi na manowce. Budzą strach i odrazę.
Rybka
Rybka 21.02.2020, 13:46
Paranoja jakaś jak Handzel działa.... To jest patologia level master... Jak tak w ogóle mozna robic? co to za gierkio i podchody.. Na tyle tylko go stac?? Nie ma cywilnej odwagi sie przyznac albo chociaz oficjalnie zadzwonic i umowic na spotkanie tylko takie chore i dziecinne zagrywki?? Ludzie kogo wy zescie wybrali na tego prezydenta miasta>????
Pytacz
Pytacz 21.02.2020, 13:03
I wojna o co?
anty
anty 21.02.2020, 13:14
człowieku, ty wiesz o czym mówisz...jeśli to jest prawda to ci pracownicy będą chodzić po sądach i się tłumaczyć choć pewnie tego z własnych pobudek nie robili. poszli szpiegować w godzinach pracy, urzędnicy co tam za nasze podatki powinni pracować.
PRL wraca a ty się pytasz o co wojna.

Pozostałe