W Obiektywie.

  • 17.02.2020, 14:47
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_02_17_konferencja_pras_po_wo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej.

Konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 19.02.2020, 22:32
Widzicie ich ? To ludzie z niskiej warstwy społecznej czyli sądeckiego plebsu ! Jak każdy plebs to sa ludzie bez wykształcenia, ułomni psychicznie, zacofani bądź jedno I drugie ! Przez swoje ułomności ci Panowie stali się wrzodem dla Nowego Sącza !
Przykłady ich idiotyzmów:
Czerwiński - trzeba utworzyć miasto Chełmiec aby było konkurencja dla Nowego Sącza !!!
Zegzda - kluczerm dla rozwoju Nowego Sącza jest partnerstwo ze Starym Sączem !!! (przypominam że Stary Sącz został zakwalifikowany jako pomnik historii)
Hojnor - najlepszy stadion dla Sandecji będzie na 4 tys. miejsc (przypominam stadioniki na 4 tys. miejsc buduje sie dzisiaj po wsiach) !!!
Gajdosz - aby zapewnić bezpieczeństwo na skrzyżowaniu 1 Brygady-Freislera w Nowym Sączu trzeba zwęzić dwujezdniowa ulicę 1 Brygady. Jest niedopuszczalne aby pieszy przechodził przez dwie dwupasmowe jezdnie !!!
Pani Iwono Mularczyk
Proszę przenieść Czerwińskiego, Zegzdę, Hojnora I Gajdosza na wieś do Chełmca ! Tam już jest ich przyjaciel wieśniak Stawiarski. Tam na wsi będzie składowany wszelki plebs z PO, KN I KOD.
Proszę utworzyc z tego plebsu brygadę która będzie okresowo przywożona do Nowego Sącza celem wykonywania prostych czynności tj. posprzątania miasta, oczyszczania nowosadeckich rzek z chaszczy, naprawy zniszczonych przez kierowców -wandali za przyzwoleniem Handzla chodników I trawników itp.
Antoni
Antoni 18.02.2020, 18:13
Wyszlo z wypowiedzi czerwinskiego jak platforma obywatelska potraktiwala zegde jako kandydata na prezydenta sacza miala go w d..ie a czereinski wspieral handzla oto cala obluda tej niby inteligencji pokroju prokopowicza
kichawa-śmiechawa
kichawa-śmiechawa 18.02.2020, 16:07
Kanar Gajdosz to już całkowicie odleciał. PO umorzyła dług Rosji 1,2 MLD zł za gaz, wpompowała w ratowanie finansów Grecji 26 MLD a na ratowanie strefy euro 17 MLD. Złodzieje wypompowaliście z Polski 500 MLD zł w ciągu swojej kadencji i zadłużyliście społeczeństwo polskie na 1 BILION ZŁ !!!!!!
kabaret
kabaret 18.02.2020, 13:20
Brakuje jeszcze tylko Wojtusia z Rytra do tego kabaretu :)
Zenek
Zenek 18.02.2020, 10:03
Jasiek przełącz telewizję , będziesz rzetelnie poinformowany.
Rodowita sadeczanka
Rodowita sadeczanka 17.02.2020, 23:46
Wstyd, obluda, brak własnego zdania. Tym Radnym dziękujemy!!!!!!
Marek
Marek 17.02.2020, 23:46
No i w końcu exposeł Czerwiński rypnął kto stał za kandydaturą i czyim prezydentem jest i kogo reprezentuje pan Handzel. Oczywiście Platformy Obywatelskiej. Ciekawe jak po tym wyzwaniu Czerwińskiego czuje się niejaki dyrektor Baliczek, który mieni się reprezentantem przeciwnej PO Gazety Polskiej a w istocie rzeczy jest głównym poplecznikiem Handzla. Wstyd, Panie Baliczek!
Jan
Jan 17.02.2020, 21:04
Co za obłuda przypomnę tylko:
Afery związane z Platformą Obywatelską:
Afera Beaty Sawickiej (2007)
Afera sopocka (2008)
Afera hazardowa (2009)
Afera stoczniowa (2009)
Afera Ryszarda Krauzego (2011)
Afera Amber Gold (2012)
Infoafera (2013)
Afera podsłuchowa (2014)
Afera wyborcza (2015)
..a teraz skomlenie normalnie jak dzieci w przedszkolu.
Żenada powinniście po prostu powiedzieć jak Rzepliński: "żeby było tak jak było"
Co zrobiliście dla regionu ? gdzie drogi gdzie linie kolejowe ? obóz pracy zrobiliście nic więcej tzw. "łagry sądeckie" przepraszam ale idę wymiotować !
Wiesz kto Lesiu
Wiesz kto Lesiu 17.02.2020, 20:16
Panie. Zegzda! Pan to taki biedny, skrzywdzony rzekomo antydemokratycznymi poczynianiami PiS. A może by Pan ujawnił gdzie to Pan pracuje, na jakim stsnowisku i ile Pan zarabia j jaką to krzywdę Panu ten wstrętny antydemokratyczny PIS uczynił? Hipokryza, hipokryzja, hipokryzja...Moim kolegą to Ty już Lesiu nie jesteś i to nie za poglądy tylko hipokryzję
Japa