Pacjent z podejrzeniem koronawirusa miał trafić do Krakowa AKTUALIZACJA

  • 14.02.2020, 15:00 (aktualizacja 14.02.2020, 15:33)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2020_02_14_koronawirus.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pacjent, który dziś trafił do sądeckiego szpitala z podejrzeniem zakażenia koronawirusem miał zostać przewieziony do jednego z krakowskich szpitali. Niestety zarówno ten, jak i inne szpitale odmawiają przyjęcia go. Trwają poszukiwania placówki w innej miejscowości.

Przypomnijmy, pacjent (pracownik krakowskiego lotniska) skarżył się na duszności oraz miał wysoką gorączkę. Karetką transportową został przywieziony do Nowego Sącza. Tu został przebadany przez lekarzy. Po jego przyjęciu szpital w Nowym Sączu wdrożył także odpowiednie procedury wstrzymując przyjęcia pacjentów. Mężczyzna z podejrzeniem choroby nie miał kontaktu z innymi pacjentami. Przeszedł natomiast korytarzem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, który jest dezynfekowany. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe