Chcą się pozbyć dyrektorki bo nazywa się Gwiżdż?

  • 13.02.2020, 09:07
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2020_02_12_ii_lo_sesja_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W trakcie ostatniej Sesji RM Nowego Sącza, radni procedowali zgłoszony przez prezydenta projekt uchwały, likwidujący Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2. W skład zespołu wchodzą LO nr 2 oraz Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych, które od 13 lat nie prowadzi naboru. I właśnie ta ostatnia placówka miała być zlikwidowana pociągając za sobą likwidację całego zespołu. Zdaniem dyrektorki ZSO nr 2 Doroty Smagi pomysł władz miasta ma jeden cel czyli usunięcie jej ze stanowiska. Dlaczego? Bo prywatnie jest siostrą byłego wiceprezydenta Jerzego Gwiżdża.

Żaden z zarzutów wymienionych przez panią dyrektor nie jest prawdziwy - przekonuje wiceprezydent Magdalena Majka. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Staszek
Staszek 16.02.2020, 13:39
Ej Stasia, Stasia! Kto Ci takich głupot naopowiadał? I te glupoty powtarzasz, no ładnie
Stasia
Stasia 15.02.2020, 10:50
awans bo nepotyzm , a w pracy mobbing , no ładnie.
Chip z karty nowosadeczanina
Chip z karty nowosadeczanina 15.02.2020, 07:36
Hanďel to taki koronowirus sadecki nalezy go wywiez na taczkach z Nowego Sacza gdyz przy jego rzadach miasto sttaje sie pustnia. Jedynym warunkiem jest referendum i odwolanie handzla i kandydowanie Pani Smagi na prezydenta miasta Nowego Sacza.
Antoni
Antoni 14.02.2020, 21:45
Handzel proponuję ci przeprosic pania dyrektor Smagę za te twoje podchody metodami bolszewickimi i pójść do proboszcza Jurkiewicza z fary i się wyspowiadać za krzywdy które wyrzadziłeś Pani Dyrektor i za manipulowanie ludzmi i poprosił o rozum dla szarlotki czyli belskiej , majki, prokopowicza, ziaji , gieńca i oczywiście nie zapomnij o sobie.
Szarlotka
Szarlotka 14.02.2020, 16:35
Szarlotka- Belska już powinna bez głowy chodzić jak tak chętnie za to co mówi ręczy głową. Może się zna na robieniu szarlotki, ale o oświacie nie ma pojęcia. Szkoda słów. Kompletny brak kompetencji!
Ziutek
Ziutek 14.02.2020, 13:16
"Jest niedopuszczalne aby gwałtem zamykać usta radnym" - to znowu cytat z Ziaji. Też uważam że gwałtem to jest niedopuszczalne. Z uszanowaniem. Ziutek.
Kucharka
Kucharka 14.02.2020, 10:40
Jak widać i słychać wystarczy pokazać gołą pupę i być pro Handzel, to pracę się dostaje bez żadnego konkursu na stanowisko. I tak prezes spoldzielni dostał posadę w radzie nadzorczej MPK, - po wygranych wyborach, a PREZYDENT był w radzie nadzorczej Grodzkiej spółdzielni. A jak wyglądala kampania wyborcza na osiedlach mieszkaniowych, kazdy widział. I to taki sadecki grajdolek.Ale jak się jest radnym, to radny Prokopowicz, przypominam, że MILCZENIE JEST ZŁOTEM. Ale jak słychać ten człowiek nie rozumie co to znaczy. A szarlotke PANI DYREKTOR BELSKA bardzo lubię ale z samej mąki i jabłek nie Wyjdzie SZARLOTKA, TAK JAK NIC NIE WYJDZIE Z POZBYCIA SIĘ DYREKTORKI. MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE TRZEBA SIĘ JESZCZE DOUCZYC JAK PIEC SZARLOTKE I JAK ZARZĄDZAĆ!!!!!!
Zosia
Zosia 14.02.2020, 08:35
Zdecydowanie polecam szarlotkę. Szarlotka żwlaszcza lekko podgrzana jest zdrowa i posiada inne rozliczne walory i dlatego może być konsumowana o każdej porze. Jednak należy ją konsumować z umiarem gdyż nadmierna konsumpcja szarlotki może spowodować różne zaburzenia takie jak wymioty czy biegunka.
Tomek
Tomek 14.02.2020, 07:58
Takiej bzdury jeszcze nie słyszałam. Wedłjg Ziaji prezydent miasta z racji swego człowieczeńsfwa ma możluwiść kształtowania rzeczywistości. A przecież dajmy na to nawet mały piesek króry gryzie albo podgryza człowieka to jego rzeczywistości nie kształtuje? A w piesku nie ma człowieczeństwa. No i co pan na to odpowie panie Ziaja?
Klementyna Podławka
Klementyna Podławka 14.02.2020, 01:17
No właśnie ja która zaszła w innej szkole w ciązę niechcianą chciałam temu radnemu co mu spadły spodnie na stadionie odsłaniając tłuściutką jak pączek pupę serdecznie podziękować w imieniu własnym i tysięcy moich koleżanek które w innych szkołach zaszły niechcący w ciążę za to że nie zapomniał nas wymienić w katalogu tych co zostali skierowani do Liceum dla Dorosłych i za wymieniene nas zaraz po zomowcach. Dziękujemy panie radny Prokopowicz i obiecujemy pana odwiedzić.
Tulipan
Tulipan 14.02.2020, 00:44
A radny Prokopowicz co to mu robotę znaleźli, bo taki był biedaczek to lepszy od radnego Ziaji? On odkrył że do liceum dla dorosłych chodziły dziewczyny co w innej szkole zaszły w ciążę To raczył obwieścić na sesji rady miasta. Kolejny radny z KN czyli od Handzla, ale jaki Pan taki kram!!! Ten Prokopowicz to od razu widać że to zdolny uczeń szkoły dziennej, cnotliwy.
gsdgsg
gsdgsg 13.02.2020, 20:48
będzie miał.a sezon
fdrew
fdrew 13.02.2020, 20:47
czy Belska sprzedaje kosiarki di trawy?
Antoni
Antoni 13.02.2020, 20:42
belska podaj mi przepis na sernik tylko pieronem bo ludek przychodzi na kolację
belska jaki proponujesz zamek do drzwi bo mam zamiar przesłuchać sprzedawce maszyn rolniczych z tarnowskiej.
qw3ertrt
qw3ertrt 13.02.2020, 20:05
Ziaja jest jedynym kreatorem swoich wypowiedzi, bo nikt inny do takich wniosków nie mógłby dojść , to jest nie możliwe immanentnie w jego przypadku.
ziajofan
ziajofan 13.02.2020, 18:48
Ziaja na prezydenta, bo kto powie lepiej niż on. Na ostatniej sesji mówił tak: Z RACJI CZLOWIECZE;STWA PREZYDENT MA MOŻLIWOŚĆ KSZTAŁTOWANIA RZECZYWISTOŚCI. Po tych słowach radnego Ziaji myśąc o nim jak o geniuszu lepszym od Seneki rzuciłem poduszką w telewizor z okrzykiem "Ziaja na prezydenta". I wtedy żona zareagowała, zadzwonilia po karetkę. Zapakowali mnie w kaftan, umieścili w izolatce a w wypisie klinicznym napisali, że mam kategoryczny zakaz oglądania i słuchania co mówi radny Ziaja, żeby mi się choroba lizusostwa nie pogłębiła. Nie wiem kogo oglądał i słuchał radny Ziaja, ale po tym co i jak mówi na sesji widać że nikt w porę nie zareagował.
Łubu dubu
Łubu dubu 13.02.2020, 22:08
Chciałbym podziękować Panu Prezydentowi Ludomirowi Handzlowi, bo Pan Prezydent jest cudowny ,wspaniały i kreuje rzeczywistość.
To ja Krzysztof Ziaja, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu,łubu dubu, niech żyje nam...
rewq
rewq 13.02.2020, 18:28
handzle zaczynają się gubić. Nerwy im puszczają , wszystko rozłazi się w szwach . Ludzie nie są tak głupi ,żeby nie widzieli ich podłości , chamstwa i ignorancji . PR może być skuteczny tylko na krótką chwilę . A ten grubszy radny to się nie słyszy i polecam laryngologa . Innym radnym z jego koalicji polecam innego specjalistę.
Antoni
Antoni 13.02.2020, 18:15
A juz belska z majka zapomniala ze dyrektor smaga w 2 lo zrobila sale kinowa w ktora udostepniala majce i belskiej na narady oswiatowe z calej Polski i wszyscy byli zachwyceni ze pierwszy raz widxa taka sale kinowa w szkole z ekranem 4 na 6 metrow. Ale od pewnego czasu majka z belska organizuja narady w budowlane widocznie nie umialy sie zachiwac w sali kinowej bo widac ich niekompetencje a tak w salce w budowlance schowaja sie i ich nikt nie zauwazy. Na sale kinowa dyrektor Smaga pozyskala sponsorow a nie prosila ratusza. HUMANISCI Z 2 LO bardzo lubia prowadzic zajecia w sali kinowej. Takich operatywnych dyrektorow nam potrzeba a nie miernot. Pani Dyrektor Smaga ma predyspozycje na prezydenta miasta Nowego Sacza. TRzYMAm kciuki za pania dyrektor SMage aby nie dala sie tym pajacom z ratusza. Widac ze ma geny przywodcze takie jak jej brat jerzy Gwizdz. Pozdrawiam dorote Smage i Jerzego Gwizdza.
Kuchara Misia
Kuchara Misia 13.02.2020, 17:57
Bardzo proszę aby umożliwiono dyrektorce Nałgorzaciie Belskiej podawanie przepisu na jakieś placki na każdej sesji rady miejskiej, bo na tym to się zna. Jak ostatnio podała przepis na szarlotkę to upieklam i była bardzo snaczna. Jaj poleciła użyłam mąki i jabłka, bo reszty składników nie disłyszałam bo chociaż dyrektorka dyktowała powolutku to jednaj dość cicho i nawet mikrofon na głównej mównicy nie pomógł. . Chciałam dyrektorce w Belskiej polecić żeby dodała do szarlotki troszkę cynamonu bo on nadaje dobry smak i dobrze działa na trawienie, nerwy, rozum i na wszystko. Dziękuję za przepis na szarlotkę. I proszę o przepisy na inne łakocie.
Szarotka od belskiej
Szarotka od belskiej 13.02.2020, 16:57
Majka tobie to chyba bog rozum odebral takiej gosposi jak majka to bym do domu nie wpuscil bo o czym z nia rozmawiac glupia baba. Pani Smaga wyrasta na naturalnego kandydata na prezydenta miasta a majka to jej co najwyzej torebke moze nosic.a belska jej szarlotke upiec.

Pozostałe