Sesja RM Nowego Sącza (cz III)

  • 11.02.2020, 14:49 (aktualizacja 11.02.2020, 15:03)
Sesja RM Nowego Sącza (cz III)
Sesja Rady Miasta Nowego Sącza (kontynuacja z dn. 31 stycznia 2020 r.)
_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nazwisko
nazwisko 13.02.2020, 00:38
Tego to jeszcze nie było. Handzel jak fotograf podpisuje swoim nazwiskiem zdjęcia na stronie miasta, bo jak sam to napisał na FB dka niego miasto to nie mieszkańcy tylko nazwiska. Ale to co dzisiaj zrobili robiąc konferencję prasową bez udziału dziennikarzy żeby nie zadawali pytań w sprawie karty nowosądeczanina której jak wynika z wcześniejszej wypowiedzi Bochenka nie mogą wydać z powodu koronawirus w Cbinach, to jest niewyobrażalny skandal i traktowanie dziennikarzy jak bałwanów którzy mają powtórzgć to co im ratusz nagra. A ci do odbiorców tych "informacji" to nie ma o czym mówić bo według wyznania Handzla miasto to nie mieszkańcy tylko nazwiska.
Sadeczanin
Sadeczanin 12.02.2020, 22:36
Handzel tak sie bal wystapienia pani Smagi ze nakazal informatykom by przerywali transmisje z wystapienia pani dyrektor Smagi gdyz obalila mit o jego empatii do drugiego czlowieka i wykazala ze jest to czlowiek msciwy. Ludzie to przerywanie transmisji odebrali ze handzel to taki malutki czlowieczek bez zasad. PANi SMAGA DOROTA WYRASTA NA NATURALNEGO KANDYDATA NA PREZYDENTA MIASTA ktory nie boi w przeciwienstwie do innych isc pod prad i nazywac rzeczy po imieniu.
Ryszard
Ryszard 13.02.2020, 11:42
HANDZEL, BOCHENEK i MAJKA to DNO TOTALNE!!!!!!!!!!!!!! Pokazali na co ich stać. Od początku tak jest.
Cl
Cl 13.02.2020, 16:40
Mowi Pan o swoim dnie.obraza Pan ludzi
Antoni
Antoni 12.02.2020, 22:22
Dyrektor 3 LO to jest kobieta przez ktora handzel ze swoimi przy....sami nie moze spac. Obnazyla na sesji jakie metody stosuje handzel z majka i ta od maszyn rolniczych belska. Widze w dyrektorce Smadze potencjalnego kandydata na prezydenta miasta. Jest to jedyny dyrektir ktory nie boi sie mowic o nieudolnosci wladzy i o niszczeniu ludzi ktorzy sa madrzejsci od tej holoty handzlowej. Tylko smaga moze przegonic ta bande z ratusza mysle ze juz niedlugo odwolaja handzla i podejmie sie kandydowac na prezydenta miasta Nowego Sacza. Belska co najwyzej moze pani smadze otwierac drzwi bo na niczym innym sie nie zna. A na drzwiach to belska sie zna gdyz juz przesluchiwala pania Smage przy drzwiach zamknietych na klucz o czym wspomniala pani Smaga na sesji. Tylko Dyrektor Smaga jako prezydent moze wybudzic Nowy Sacz z tej zapasci w mktorej sie teraz znajduje pod rzadami tych nieukow.
meg
meg 12.02.2020, 21:54
marzę o powrocie Prezydenta Nowaka!!!!
keisyr
keisyr 12.02.2020, 23:17
Nowaka który przeżerał publiczne pieniądze a ekstraklasowego stadionu dla Sandecji nie wybudował !
Nowaka który zamieniał szerokie skrzyżowania na ciasne o jednym pasie ruchu ronda !
Nowaka ktory w drugiej rundzie wyborów poparł Handzla !
wit
wit 13.02.2020, 11:07
poproszę o dowody w tych sprawach! Nigdy nie poparł L. Handzla!
Karol
Karol 12.02.2020, 22:15
to po jednym ! na zdrowie !!!
Zosia
Zosia 12.02.2020, 20:17
Do lzs - ...... byłaby dobrym prezydentem piszesz i tutaj możesz mieć rację, skoro brat był prezydentem i zastępcą prezydenta, to i siostra byłego prezydenta mogłaby być prezydentem !
keisyr
keisyr 12.02.2020, 16:15
Czy znacie tych co zezwalają na bezprawie i bandytyzm na ulicach Nowego Sącza ?
Oto oni !!!
- Handzel
- Konicki
- Komendant Policji
- Komendant Straży Miejskiej
Ci Panowie zezwalają na masową dewastację chodników, krawężników i trawników przez kierowców - wandali w Nowym Sączu !!!
Lusia
Lusia 12.02.2020, 12:41
Ojoj! To teraz Handzel z Bochenkiem zabiorą się za Chińczyków
Mirek
Mirek 12.02.2020, 09:41
Ale się kurna chłopcy bawią za nasze pieniążki. Handzel na profilu społecznościowyn oświadczył że miasto to nie mieszkańcy tylko nazwiska a ten jego pożal się Boże zastępca Bochenek wyznał na portalu sądeczanina że przyczyną zastoju w wydawaniu karty nowosądeczanina jest... koronawirus w Chinach. Kurna, ręce opadają nad tym co te chłopaki plotą. Już im kurna przeszkadzają nie tylko Gwiżdż z Nowakiem ale i Chińczycy.
Zdzich
Zdzich 12.02.2020, 00:21
Tu Absolwent lepiej byś zapytał ile taki Prokopowicz słończył klas
LL
LL 12.02.2020, 08:09
Ten gość, kompromitujący kibiców co mu opadły spodnie z grubaśnego tyłka na stadionie, to nie ma żadnej klasy. To widać po jego zachowaniu i jak i co mówi.
Absolwent
Absolwent 12.02.2020, 00:13
A ten mądrala Prokopowicz to jaką skończył szkołę? Czy jest jakaś szkoła kompromitacji?
Izs
Izs 11.02.2020, 23:58
Chcieli załatwić dyrektorkę IiLO to dostali od niej w d...ę. Ujawniła skandaliczne metody jakimi ratuszowi chcieli ją zalatwić. Prokopowicz to jakiś szczególny przypadek który wymaga szczególnej troski bo ten gość plecie takie farmazony że szkoda o nim gadać. To co opowiadał o ciężarnych to bh żaden nawiedzony nie wymyślił. Dyrektorka II LO powiedziała coś o podłym emeilu od dyrektorkę od miejskiej oświaty ale Handzlowe wtedy wyłączyli dźwięk żeby pewnie nie dowiedzieli się o tym mieszkańcy. A ta Majka i ten Bochenek to jakieś dziwne towarzystwo bo widać było jak im nie pasowało przemówienie dyrektorki liceum. A ta dyrektorka to byłaby dobrym prezydentem bo świetnie się prezentuje i ma odwagę przeciwstawić się draństwu.
Antoni
Antoni 11.02.2020, 22:20
Belska z majka to po dzisiejszym wystepie na sesji to moze na stype upiec sobie jablecznik o ktorym mowila na sesji
Belska z majka to tak sie zna na oswiacie jak prokopowicz ten co spodnie spuszcza na literaturze pieknej
Antoni
Antoni 11.02.2020, 20:30
w końcu ktoś publicznie powiedział jakie metody stosują łobuzy w postaci handzla majki belskiej w stosunku do Pani dyrektor II LO. Widać , że kobieta ma jaja a nie jest taka oslizła jak zegzda gajdosz prokopowicz ten co spuszcza spodnie na meczu i udaje wielkiego medrca i nie wspominając ziaję który jest chyba zakochany w handzlu bo zachowuje się jak śmiszek do biedronia.
Taka kobieta to nadaje się na prezydenta miasta kompetentna a nie opowiada bajek jak ten nieudacznik handzel ze swoją świtą przy***sów.
Jedna dyrektorka która się nie daje tym pajacom z ratusza.
Prostakprok.
Prostakprok. 11.02.2020, 18:28
Boże, czy radny prokopowicz jest na sesji, czy przy budce z piwem czy na meczu z opuszczonym spodniami? Szok. Słownictwo i prostactwo, że aż brak słów.
keisyr
keisyr 11.02.2020, 17:34
Oszustwo Handzla !!!
Handzel zapowiadał w kampanii wyborczej że wybuduje ekstraklasowy stadion w Nowym Sączu na ponad 8 tys widzów !!!
Dzisiaj Handzel zapowiada że wybuduje wiejski stadionik na 2 ligę na 4 tys. widzów !!!
W ten sposób Handzel spuszcza Sandecję do 2 ligi !!!
xman
xman 11.02.2020, 16:14
Kolejna sesja i kolejny raz Pan Ziaja tak wchodzi prezydentowi do tyłka że aż mnie boli... Masakra na każdej sesji tylko dziękuje dziękuje i dziękuje panu prezydentowi jakby to jego zasługi były to raz a dwa to mógłby mu gdzieś na zapleczu raz podziękować i święto a nie non top publicznie.... ehhh taka żenada
hemoroid
hemoroid 13.02.2020, 00:38
Ziaja to taki ratuszowy Mularczyk. Też czopek.
majeczka
majeczka 12.02.2020, 23:32
A do tego to takie sztuczne i udawane, śmiechu warte

Pozostałe