Poprawka czy nie poprawka? Oto jest pytanie

  • 06.02.2020, 20:27 (aktualizacja 06.02.2020, 20:43)
  • Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_02_06_poprawka_niepoprawka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W trakcie ostatnich obrad RM Nowego Sącza, wrócił także projekt uchwały wprowadzający zmiany do budżetu miasta. Projekt nie zyskał pierwotnie poparcia większości, gdyż radni klubu PiS Wybieram Nowy Sącz nie zgadzali się na przesunięcie środków finansowych z remontu ulicy Jana Pawła II, na wypłatę rekompensaty spółce Sądeckie Wodociągi. Teraz, chcąc głosować "za" prezydencką propozycją, próbowali wprowadzić poprawkę do projektu uchwały, pozwalającą utrzymać w budżecie środki zaplanowane na remont ulicy.

Zdaniem części radnych i radców prawnych urzędu miasta, klub radnych PiS Wybieram Nowy Sącz nie miał prawa zgłaszać podobnej poprawki.

Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe