Wojna na sali obrad, wojna w internecie

  • 04.02.2020, 13:57
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2020_02_04_budzet_klotnia_facebook.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radni klubu PiS Wybieram Nowy Sącz w trakcie piątkowej sesji RM nie zgodzili się na przyjęcie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej. Taka decyzja ma swoje wymierne skutki powodujące brak możliwości przyjęcia kolejnej uchwały, związanej ze zmianami w budżecie. Władze Nowego Sącza zarzucają opozycji, że ta "blokuje miasto" a opozycja władzy "brak chęci rozmowy" i "kneblowanie ust".

Racji prezydenta bronią radni KN i KO a spór wychodzi po za salę obrad i przenosi się do mediów społecznościowych. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
XYZ
XYZ 05.02.2020, 07:27
"Filmików ośmieszajacych wiceprzewodniczącego" - przecież radny Prokopowicz nie stworzył tych filmików tylko udostępnił. Są to albo zdjęcia z FB wiceprzewodniczącego, albo z jego kampanii wyborczej z PSL.
anty
anty 05.02.2020, 09:07
jest też gdzieś w sieci, to co pan radny Prokopowicz pisał o prezydencie i o jego środkach na kampanię. tez nikt tego nie wymyślił.
Antoni
Antoni 04.02.2020, 22:36
Handzelek zamiast siedziec za stolem to sie chowa za piecem, albo kreci te swoje smieszne filmiki on chyba pomylil role prezydenta miasta z komikiem. Przeciez ten pajac nigdy nie bedzie charli chaplinem a o oskarze moze zapomniec. To posmiewisko trzeba przepedzic z ratusza, bo z tych jego filmikow smieja sie juz za granica.
DudaTor
DudaTor 06.02.2020, 19:41
Nie będą nam się w obcych językach za granicą z naszych filmików śmiali...
Prokop
Prokop 04.02.2020, 21:54
Zdobył taki 111 głosów i zgrywa bohatera!!!!

Pozostałe