Radnych poróżniła ulica Jana Pawła II

  • 03.02.2020, 15:06
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2020_02_03_ulicajp_sesja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radni w trakcie piątkowej Sesji RM (głosami kubu PiS Wybieram Nowy Sącz) nie przyjęli projektu uchwały dotyczącego zmian w wieloletniej prognozie finansowej. Dyskusja w tym punkcie trwała blisko 2 godziny ale wspólnego stanowiska nie udało się ustalić. "Kością niezgody" okazała się ulica Jana Pawła II. Radnym opozycji nie spodobało się, że zaplanowane w budżecie na jej remont środki finansowe zostaną przekazane spółce Sądeckie Wodociągi jako rekompensata za dopłatę do wody i ścieków. Pieniądze można było "ściągnąć" z innych zadań - przekonywali. Wiceprezydent Artur Bochenek tłumaczył natomiast, że remont ulicy nie jest wykreślony i po przygotowaniu niezbędnej dokumentacji będzie przeprowadzony.

O szczegółach w materiale wideo.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyborca PiS
Wyborca PiS 04.02.2020, 12:15
TO NIE SĄ RADNI PIS!!!! To banda nieudaczników, szkodzacych i kompromitujących PiS. Zwykłe sprzedawczyki którzy wykorzystując PIS realizują swoje prywatne interesy.
Pro
Pro 04.02.2020, 13:46
Dokładnie. Ci radni są w PiS bo mają synekury. Bez konkursów stanowiska w jednostkach i departamentach UMWM. To jest śmiech też na sali.
anty
anty 04.02.2020, 12:33
Radnymi są za to ci z KN. Ważne tylko nasze zdanie, to co Pan prezydent każe to robimy bez mrugnięcia okiem. Gdzieś mają odpowiedzialność za finanse miasta, za to co się w nim dzieje, jak wygląda. I szczuć. Najważniejsze spłacić wyborcze długi i trwać przy tej władzy bo inna nie da takiej okazji. I znów zostanie tylko goły tyłek.
Dzban
Dzban 04.02.2020, 08:19
Niestety ale radni argumentowali, że ulicę Jana Pawła II należy wyremontować, ponieważ ... obecnie trwa rok Jana Pawła II. WTF? Zgłaszam tych, którzy tak argumentowali do nagrody "Dzban polityki"!

W 2019 r. parlamentarzyści - w myśl art. 33a Regulaminu Sejmu - ustanowili w drodze okolicznościowych uchwał patronaty na rok 2020. Uhonorowani zostali: św. Jan Paweł II, hetman Stanisław Żółkiewski, Roman Ingarden i Leopold Tyrmand.

Proponuje również remonty ulic Żółkiewskiego, Ingardena i Tyrmanda. A jeśli ich nie ma to natychmiastową budowę w Nowym Sączu.

2020 rok będzie także rokiem Bitwy Warszawskiej 1920 roku i Zaślubin Polski z morzem w Pucku w jej 100. rocznicę.

Proponuje również, aby przewodniczący Rady upamiętnił zaślubiny nad Kamienicą w Falkowej.
Jan
Jan 03.02.2020, 19:10
Ukręcić powróz i całe to towarzystwo wymłócić po grzbietach i rozgonić !
Taki wstyd !
Podobne zachowania ludzi znam z opowiadania babci, wielokrotnie opowiadała o zawiści i zapalczywości ludzi lecz wtedy mało kto umiał czytać i pisać a tu wykształceni ludzie ! Taki wstyd. Wasz wzrok sięga tylko do miski ! Fujj !
gimbaza
gimbaza 04.02.2020, 22:55
Wykształcenie zabrał im bejdok z Falkowej, Arturek błazen Czernecki.

Pozostałe