Rozmowa Dnia.

  • 31.01.2020, 14:58 (aktualizacja 04.02.2020, 09:29)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_01_30_prezes_gsm_iwaniec_rd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem programu jest Jarosław Iwaniec prezes GSM w Nowym Sączu.

Gościem programu jest Jarosław Iwaniec prezes GSM w Nowym Sączu.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xyz_yzdeim
xyz_yzdeim 09.02.2020, 10:00
Nikt już nawet nie chce komentować tego wystąpienia prezesa, bo aż żal, że on taki biedny. Ale WIZJONISTA I ZAKLINACZ RZECZYWISTOŚĆ TO Z NIEGO PERFEKCYJNY. Jaki Pan taki kram i widać i słychać co naprawdę w trawie piszczy, wystarczy porozmawiać z mieszkańcami.
nietoperz
nietoperz 06.02.2020, 00:22
Panie Iwaniec,
Jak tam hodowla nietoperzy ?
Słyszałem że w blokach u Pana mieszka więcej nietoperzy niż ludzi !
Jest Pan prawdziwym królem nietoperzy w Polsce ! Zadbaj Pan jeszcze o tablice informacyjne o nietoperzach na osiedlach, coś takiego jak w ogrodach zoologicznych !
Wycieczki z Warszawy, Krakowa i innych dużych miast na Pańskie osiedla ma Pan pewne ! Jeszcze Pan kasę na tym zgarnie !
M. Zrypka
M. Zrypka 06.02.2020, 10:54
Albo rybka albo pipka...
"Powiem Tobie ciiiicho, szczerze -wiekszosc woli nietoperze.
Zas komary oraz muchy lubia gnoje i flejtuchy..."
Wodolanie
Wodolanie 05.02.2020, 16:40
Spółdzielnia to studnia bez dna. Tylko wszystko jednak ma swój koniec. Obserwując to niektórzy wykonujący prace na osiedlach za nasze pieniądze mają Raj, bo mają............... przyzwolenie. A z tego wynika że my zwykli mieszkańcy mamy siedzieć cicho i płacić, bo interwencje nic nie przynoszą. To co jest wyprawiane z zielenią na osiedlu to jakieś ja......... Jak długo Będzie to trwać A prezes w wywiadzie mówi, że spółdzielnia ma pieniądze . Skoro spółdzielnia ma pieniądze i chce kupić udziały w wodach polskich to po co były podwyżki czynszów?. Coś tu nie jest tak.
Kogut
Kogut 05.02.2020, 20:23
No jaja wyprawiają z tą zielenią w zimie, jaja panie.
Bogus
Bogus 04.02.2020, 14:25
Samochwala, Samochwala, brak jakiejkolwiek samokrytyki. A rada nadzorcza ma przede wszystkim sprawować funkcje nadzorcza i kontrolną nad zarządem!!!!! Co za bełkot. A skąd prezes już wie, ze remonty będę drozsze w tym roku?. Przecież nie ma nawet ogłoszeń o przetargach a Już wiadomo że będą droższe!!!!!??????. No tak studnia bez dna, ile by od nas nie ściągnęli kasy, to wszystko wydadzą. A posadke w radzie nadzorczej MPK to się za co dostaje od prezydenta miasta?. No tak prezydent w radzie nadzorczej GSM (do września 2019)a prezes w radzie nadzorczej MPK po wyborach na prezydenta(od grudnia 2018). czy tylko mi się wydaje że coś tu jest na rzeczy?.
Towarzysz
Towarzysz 04.02.2020, 21:35
To fakt, aż dziw że w worku pokutnym nie wystąpił. Tylko ta partia, od składania samokrytyki nie istnieje już, i co teraz?
Jan
Jan 04.02.2020, 12:03
Dyrektor skansenu wybudowanego z tego czego ludzie nie rozkradali w czasie budowy ! Przypomnę że w zab rządzi rada osiedla przy herbacie z paluszkami ! Nuda jedynym słowem, całe szczęście że pani redaktor w super formie witalnej odzianej nutą etniczną ! Doskonałe to nawiązuje do wspomnianego skansenu !
Developer Bob
Developer Bob 05.02.2020, 11:23
Tylko dokad, do pani nedzy, ceny za mieszkania w tym skansenie beda takie jak u mnie za nowe???. Zycza sobie 5 tys z metra!!!
Bob
Bob 05.02.2020, 14:33
P.s.
Wieksze jaja z tym skansenem:
https://www.imperiumns.pl/ofer…
Paluszek